
Sandro [ Wymiatacz ]
Pytanie dotyczące Medal of Honor: Allied Assault
Mam takie pytanie (ale nie śmiejcie się!) - Jak w MOHAA się włącza konsolę????
Słyszałem, że da się włączyć dodatkową misję wpisując w konsoli map m4l0.bsp ale nie wiem jak włączyć ową konsole :///
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Grę musisz uruchomić z odpowiednimi parametrami, tu masz je opisane:
https://www.gry-online.pl/S028.asp?ID=696
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 15:04:30]