GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie dotyczące Medal of Honor: Allied Assault

06.01.2005
15:01
smile
[1]

Sandro [ Wymiatacz ]

Pytanie dotyczące Medal of Honor: Allied Assault

Mam takie pytanie (ale nie śmiejcie się!) - Jak w MOHAA się włącza konsolę????

Słyszałem, że da się włączyć dodatkową misję wpisując w konsoli map m4l0.bsp ale nie wiem jak włączyć ową konsole :///

06.01.2005
15:05
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Grę musisz uruchomić z odpowiednimi parametrami, tu masz je opisane:
https://www.gry-online.pl/S028.asp?ID=696

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 15:04:30]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.