GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co stanie się ze skrzynką mailową po wygaśnięciu abonamentu?

06.01.2005
14:39
smile
[1]

_Jotun_ [ spamer ]

Co stanie się ze skrzynką mailową po wygaśnięciu abonamentu?

06.01.2005
14:43
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Zniknie :) ?

06.01.2005
14:51
smile
[3]

WolverineX [ Senator ]

Soul jest zje :)
ma byc ^JĄ zje

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 00:02:21]

06.01.2005
14:53
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Soul jest kto? Co powiedziales na Soula? :-D

A w temacie - pewnie przestaniesz miec do niej dostep, a po jakims czasie zostanie zlikwidowana.

06.01.2005
15:06
smile
[5]

Silver Fox [ spamer ]


_Jotun_ ----> Jest aktywna do końca tego miesiąca, w którym skończył Ci się abonament. GOL zwykle kasuje skrzynki pod koniec miesiąca ;)

06.01.2005
15:12
[6]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Moja była trzymana znacznie dłużej, o ile dobrze pamiętam.

06.01.2005
15:34
[7]

WolverineX [ Senator ]

piotrasq a kto chcial by ruszac twoja skrzynke pelna pornograficznego spamu . no wlasnie nikt :)

06.01.2005
15:45
smile
[8]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Teraz ja. Teraz ja.
Odpowiem z Premiumową gracją.
Zostanie pożarta przez małe kudłate Wpierdalacze Skrzynek Pocztowych i Maili Na Deser.

O, to się stanie z Twoją skrzynką !!!

06.01.2005
16:07
[9]

fatkos [ Konsul ]

nie wiem czy zniknie -- ja mielem abonament z poprzedniej eg2004 i jak teraz z nowej dodawalem to pisalo ze nie stara istnieje i musze wybrac inna :(

06.01.2005
16:14
smile
[10]

WolverineX [ Senator ]

zly haxor ci pousowa wiadomosci i zrobi ci format na koncu :)

albo stranker w paczce po pleku umiesci swojego klona miniaturke strangeludka ktory jak bedziesz spal usunie ci konto.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.