
_Jotun_ [ spamer ]
Co stanie się ze skrzynką mailową po wygaśnięciu abonamentu?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Zniknie :) ?

WolverineX [ Senator ]
Soul jest zje :)
ma byc ^JĄ zje
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 00:02:21]

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Soul jest kto? Co powiedziales na Soula? :-D
A w temacie - pewnie przestaniesz miec do niej dostep, a po jakims czasie zostanie zlikwidowana.

Silver Fox [ spamer ]
_Jotun_ ----> Jest aktywna do końca tego miesiąca, w którym skończył Ci się abonament. GOL zwykle kasuje skrzynki pod koniec miesiąca ;)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Moja była trzymana znacznie dłużej, o ile dobrze pamiętam.
WolverineX [ Senator ]
piotrasq a kto chcial by ruszac twoja skrzynke pelna pornograficznego spamu . no wlasnie nikt :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Teraz ja. Teraz ja.
Odpowiem z Premiumową gracją.
Zostanie pożarta przez małe kudłate Wpierdalacze Skrzynek Pocztowych i Maili Na Deser.
O, to się stanie z Twoją skrzynką !!!
fatkos [ Konsul ]
nie wiem czy zniknie -- ja mielem abonament z poprzedniej eg2004 i jak teraz z nowej dodawalem to pisalo ze nie stara istnieje i musze wybrac inna :(

WolverineX [ Senator ]
zly haxor ci pousowa wiadomosci i zrobi ci format na koncu :)
albo stranker w paczce po pleku umiesci swojego klona miniaturke strangeludka ktory jak bedziesz spal usunie ci konto.