GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chemia - problem...

06.01.2005
14:38
[1]

ssjmichal [ Pretorianin ]

Chemia - problem...

Witam , jestem właśnie w trakcie robienia zadań z chemii niestety natrafiłem na jedno z którym jakoś mi nie idzie , a mianowicie :

Posługując się wzorami półstrukturalnymi związków , ułóż równanie reakcji do następującego schematu oraz nazwij produkty

schematy --->

Cl2 - to chlor , niestety nie miałem czasu na indeksy i dlatego wygląda jak 12 , oraz w drugim przykładzie jest wodór h = H .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.