GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Możecie mi pomóc ?

06.01.2005
14:32
smile
[1]

pasta007 [ Centurion ]

Możecie mi pomóc ?

Możecie napisać co typowego piją jedzą co typowego pochodzi z Niemiec??(np. piwo:), hamburgery,mercedes,bmw,VV)Jakiś wykonawców muzycznych np. Groove Coverage
Z góry dziękuje !!

06.01.2005
14:34
smile
[2]

Gul'dan [ Konsul ]

Rammstein, Bundes Liga

06.01.2005
14:34
[3]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Rammstein :)

06.01.2005
14:34
smile
[4]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Że co???

06.01.2005
14:35
smile
[5]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Z Niemiec pochodzi Luftwaffe, bawarskie cycate baby i ten kolo, co robi z siebie wariata w "M jak Dwupłatowiec" :-))

06.01.2005
14:35
smile
[6]

M'q [ Schattenjager ]


muza: Scorpions

06.01.2005
14:35
smile
[7]

CHESTER80 [ no legend ]

Adolf Hitler
Rammstein
Guano Apes
Scooter
Trabant
Wartburg

i jeszcze dużo, dużo rzeczy...

06.01.2005
14:35
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zdecydowanie Rammstein :)

06.01.2005
14:35
smile
[9]

_Jotun_ [ spamer ]

Johann Wolfgang Goethe, Ludwig van Beethoven, grube brzydkie baby (Helgi) :)

06.01.2005
14:36
smile
[10]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

Hitler byl z Austrii :) (Chyba :))

06.01.2005
14:37
smile
[11]

CHESTER80 [ no legend ]

kaies --> Możliwe, ale karierę zrobił w Niemczech.

06.01.2005
14:37
[12]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Tak - Niemcy to spryciarze, wmowili światu, że Hitler był Austriakiem a Mozart Niemcem.

06.01.2005
14:38
smile
[13]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

I ze Polacy to sami zlodzieje :-)

06.01.2005
14:41
smile
[14]

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]

A i jeszcze Claudia Schiffer :)

06.01.2005
14:45
smile
[15]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


no i oczywiscie niemieckie pornole: ja jaa faster sztefan faster gute tempo... pozdro dla pewnej hmm znajomej , potrafi to doskonale nasladowac:))

06.01.2005
14:49
[16]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

wmawiali tez jak mogli że kopernik była kobietą ... znaczy że był niemcem ;p

z niemiec pochodzi też Gruber ... ; ) Einstein, Gothe, i Fraud (nie wiem czy dobrze pisze nazwiska ;P)

06.01.2005
14:53
smile
[17]

wysiu [ ]

mixer --> Zle napisales - powinno byc 'ein Stein':)

06.01.2005
14:53
[18]

Ginter !!!! [ Major ]

Adolf Hitler

06.01.2005
14:56
[19]

flame [ Generaďż˝ ]

Schumacher

06.01.2005
15:06
[20]

Sandro [ Wymiatacz ]

Jeśli chodzi o picie, to kazdy Niemiec jezdzi na Oktoberfest i tam pije za osmiu :)

Aha - niemieccy farmerzy boja się ruskiej mafii. Serio!

06.01.2005
15:15
smile
[21]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Frankfurterki i golonka po bawarsku.

06.01.2005
15:15
smile
[22]

kurzew [ Demon Driver ]

h-blockx sa z niemiec pamietacie ta kapele stare dobre czasy :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.