GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak nazywa sie program do rysowania prostych animacji z kresek??kto wie ...

06.01.2005
13:35
smile
[1]

XmlekonatorX [ Chor��y ]

Jak nazywa sie program do rysowania prostych animacji z kresek??kto wie ...

byl kiedys taki program do rysowania z kresek bardzo latwy w obsludze rysowalo sie jedna strone potem druga ustawialo klatki i wychodzila bardzo uboga animacja.moze wiecie jak nazywa sie ten program albo gdzie go moge znalezc dzieki wielki

06.01.2005
13:36
[2]

Puynny [ Generaďż˝ ]

najlepiej Adobe PhotoShop (Image Ready) albo Corel Rave

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.