
XmlekonatorX [ Chor��y ]
Jak nazywa sie program do rysowania prostych animacji z kresek??kto wie ...
byl kiedys taki program do rysowania z kresek bardzo latwy w obsludze rysowalo sie jedna strone potem druga ustawialo klatki i wychodzila bardzo uboga animacja.moze wiecie jak nazywa sie ten program albo gdzie go moge znalezc dzieki wielki
Puynny [ Generaďż˝ ]
najlepiej Adobe PhotoShop (Image Ready) albo Corel Rave