GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam software do odtwarzacza DVD CYBERHOME 462 !

06.01.2005
13:19
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Szukam software do odtwarzacza DVD CYBERHOME 462 !

Nie wiem gdzie moge znalezc powyzszy software. Byc moze ktos z was posiada taki odtwarzacz i moze cos o nim napisac:)

06.01.2005
13:20
[2]

Puynny [ Generaďż˝ ]

06.01.2005
13:31
[3]

Puynny [ Generaďż˝ ]

poprawka :)

06.01.2005
13:33
[4]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Ale to faszystowski firmware i teraz nie wiem czy menu nie pozmienia sie na niemieckie i takie tam;)

06.01.2005
13:53
smile
[5]

Puynny [ Generaďż˝ ]

Jak Ci po krzyżacku nie pasi, to zobacz to:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.