Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Szukam software do odtwarzacza DVD CYBERHOME 462 !
Nie wiem gdzie moge znalezc powyzszy software. Byc moze ktos z was posiada taki odtwarzacz i moze cos o nim napisac:)
Puynny [ Generaďż˝ ]
Puynny [ Generaďż˝ ]
poprawka :)
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Ale to faszystowski firmware i teraz nie wiem czy menu nie pozmienia sie na niemieckie i takie tam;)

Puynny [ Generaďż˝ ]
Jak Ci po krzyżacku nie pasi, to zobacz to: