GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Zesłanie studentów - Malczewskiego

06.01.2005
13:16
smile
[1]

Holmes__ [ Konsul ]

Forum CM: Zesłanie studentów - Malczewskiego

Czy ktoś z Was ma może cyfrową reprodukcję lub link do takowej? Byłbym wdzięczny za podesłanie.

06.01.2005
13:18
[2]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Tez bym chetnie zobaczyl...

06.01.2005
14:02
smile
[3]

jiser [ generał-major Zajcef ]

A może "Zesłanie studentów - Malczewski" Kaczmarskiego i Gintrowskiego ? :>

06.01.2005
14:29
[4]

Holmes__ [ Konsul ]

jiser --> tu trafiłeś, bo Kaczmarski był kiedyś powodem zaintersowania Malczewskim, która przerodziła się z czasem w małą pasję :) A wracając do meritum .Niestety, nie znalazłem nigdzie żadnej informacji gdzie znajduje się "Zesłanie studentów" - zakładam zatem, że w jakiejś prywatnej kolekcji (stawiam na rodzinny Kraków) czyli praktycznie niedostępne.

Szukam dobrej jakości reprodukcji cyfrowej.

06.01.2005
14:38
smile
[5]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Holmes ~~>
To jak u mnie. Szukałem kiedyś, ale trudno mi było cokolwiek znaleść.
Równie duże kłopoty miałem szukając "Kanapki z człowiekiem" Linkego .. ale tu się mojej lubej udało wygrzebać malutką reprodukcję.

06.01.2005
14:55
smile
[6]

swietlo [ Canaille Carthagienne ]

Holmes, jiser --> tak płyta Muzeum;)

A zesłanie studentow przypadkiem nie jest w Warszawskim X pawilonie cytadeli?

06.01.2005
14:55
[7]

Holmes__ [ Konsul ]

12 dużych reprodukcji W. Linkego było w kalendarzu na 2003 rok (wyd. M.Z. Włodarscy). I chyba "Kanapka..." była tam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.