
Holmes__ [ Konsul ]
Forum CM: Zesłanie studentów - Malczewskiego
Czy ktoś z Was ma może cyfrową reprodukcję lub link do takowej? Byłbym wdzięczny za podesłanie.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Tez bym chetnie zobaczyl...

jiser [ generał-major Zajcef ]
A może "Zesłanie studentów - Malczewski" Kaczmarskiego i Gintrowskiego ? :>
Holmes__ [ Konsul ]
jiser --> tu trafiłeś, bo Kaczmarski był kiedyś powodem zaintersowania Malczewskim, która przerodziła się z czasem w małą pasję :) A wracając do meritum .Niestety, nie znalazłem nigdzie żadnej informacji gdzie znajduje się "Zesłanie studentów" - zakładam zatem, że w jakiejś prywatnej kolekcji (stawiam na rodzinny Kraków) czyli praktycznie niedostępne.
Szukam dobrej jakości reprodukcji cyfrowej.

jiser [ generał-major Zajcef ]
Holmes ~~>
To jak u mnie. Szukałem kiedyś, ale trudno mi było cokolwiek znaleść.
Równie duże kłopoty miałem szukając "Kanapki z człowiekiem" Linkego .. ale tu się mojej lubej udało wygrzebać malutką reprodukcję.

swietlo [ Canaille Carthagienne ]
Holmes, jiser --> tak płyta Muzeum;)
A zesłanie studentow przypadkiem nie jest w Warszawskim X pawilonie cytadeli?
Holmes__ [ Konsul ]
12 dużych reprodukcji W. Linkego było w kalendarzu na 2003 rok (wyd. M.Z. Włodarscy). I chyba "Kanapka..." była tam.