malcolmX [ Junior ]
THE BAT ! 2 pytania
Czy da sie zrobic zeby zdjecia z zalacznika wyswietlaly sie w okienku listu razem z listem tak jak to jest w outlooku? a nie w oddzielnym oknie?
i drugie czy da sie jakos ustawic opcje tak zeby dla kilku kont wyswietlalo jedne opcje skrzynki odbiorczej , wiadomosci wyslanych,odebranych kosza itd, tak jak to jest w outlooku, a nie ze w kazdym koncie są dopiero po kliknieciu na konto ?
M'q [ Schattenjager ]
1. Sprawdź zakładki w oknie wiadomości, pod treścią :)
2. Nie wiem.

malcolmX [ Junior ]
M'q no faktycznie niby to dziala, ale jak juz jest jakas reklamowka to jest kilkanascie zakladek z jpegami, szkoda ze to tak zwalili.
a odnosnie 2 pytania ktos jeszcze?:P
xmastero [ Centurion ]
Może najpierw powinieneś zadać te pytania obsłudze technicznej tego softu
z tego co wiem BAT jest płatny więc jeśli go kupiłeś to masz prawo do pomocy technicznej
a jeśli go ukradłeś to męcz się sam

Cartoons [ Konsul ]
xmastero - nie bądź cwaniak uczciwy, bo pełny Bat był dodany do kawałka papieru za 9,90 zł.