GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

THE BAT ! 2 pytania

06.01.2005
13:06
[1]

malcolmX [ Junior ]

THE BAT ! 2 pytania

Czy da sie zrobic zeby zdjecia z zalacznika wyswietlaly sie w okienku listu razem z listem tak jak to jest w outlooku? a nie w oddzielnym oknie?

i drugie czy da sie jakos ustawic opcje tak zeby dla kilku kont wyswietlalo jedne opcje skrzynki odbiorczej , wiadomosci wyslanych,odebranych kosza itd, tak jak to jest w outlooku, a nie ze w kazdym koncie są dopiero po kliknieciu na konto ?

06.01.2005
13:10
[2]

M'q [ Schattenjager ]


1. Sprawdź zakładki w oknie wiadomości, pod treścią :)
2. Nie wiem.

06.01.2005
13:15
smile
[3]

malcolmX [ Junior ]


M'q no faktycznie niby to dziala, ale jak juz jest jakas reklamowka to jest kilkanascie zakladek z jpegami, szkoda ze to tak zwalili.

a odnosnie 2 pytania ktos jeszcze?:P

06.01.2005
15:44
[4]

xmastero [ Centurion ]

Może najpierw powinieneś zadać te pytania obsłudze technicznej tego softu
z tego co wiem BAT jest płatny więc jeśli go kupiłeś to masz prawo do pomocy technicznej
a jeśli go ukradłeś to męcz się sam

06.01.2005
16:08
smile
[5]

Cartoons [ Konsul ]

xmastero - nie bądź cwaniak uczciwy, bo pełny Bat był dodany do kawałka papieru za 9,90 zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.