GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siakis takis strachliwy sie zrobilem :)

06.01.2005
12:46
smile
[1]

tomirek [ ]

Siakis takis strachliwy sie zrobilem :)

Gram sobie wczoraj wieczorkiem w HL2, laze gdzies po ciemnych kanalach, co i rusz natrafiam na jakies poszarpane szczatki ludzkie, dookola ciemno, w latarce trza energie oszczedzac i siakos takos nieswojo mi sie zrobilo... A nuz cos wyskoczy z ciemnosci i mnie zje... :)
A niby dorosla meściźna ze mnie :)

Czy wy tez tak macie???

06.01.2005
12:48
smile
[2]

M'q [ Schattenjager ]


Mhm. Przy Silent Hill 2 w nocy słabo się robiło :D

06.01.2005
12:55
smile
[3]

picuś [ Generaďż˝ ]

Tez bym tak chcial :)

06.01.2005
12:56
[4]

kurzew [ Demon Driver ]

Jak moj kumpel gral kiedys w nocy w resident evil i mial sluchawki na uszach i brat wszedl do pokoju i klepnal go w ramie to ten sie tak wydarl ze za starzy przylecieli zobaczyc co sie stalo. Dobrze ze chopak zawalu nie dostal i nie zszedl.

06.01.2005
12:57
smile
[5]

Lechiander [ Wardancer ]

Mam to samo. Grać przez to nie moge. :-(((
Starośc...

06.01.2005
13:23
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

najwiekszy hardcore mialem w wojsku na sluzbie...gram sobie na playstation w Residenta sam na lodce swiatlo w pomieszczeniu zgaszone az tu nagle kumpel na zmiane przyszedl i mnie w ramie klepie...zjebalem go jak psa bo strasznie cicho lajza po trapie zlazla:))) az z lawki spadlem:)))

06.01.2005
13:27
[7]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

ILEK--->Masz szczescie, ze byles na lajbie :D
Ja mialem taki posterunek, w glebokim lesie, iz w reakcji na kazdy dzwiek
mozna bylo przypadkiem pozbyc sie 30 pestek :)

06.01.2005
13:30
smile
[8]

tomirek [ ]

ILEK -->>> na Blyskawicy sluzyles??? Cisza, spokoj, playstation... Zupelnie nie jak w wojsku a na okrecie - muzeum...

06.01.2005
13:35
[9]

Atreus [ Senator ]

W RE 2 i 3 to tylko jak Licker się pojawi :). W AvP2 to wiadomo - jako marine w ciemnościach kontra Obcy. Teraz próbuję zdobyć choćby SH 1 :)

Teraz gram w Syberię i najgłupsze jest to, że ciągle mi się wydaje, że zaraz jakiś zombie rzuci się na Kate :). Klimat czy grafika przygodówki mają pewne cechy podobieństwa do serii RE :)

06.01.2005
13:35
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Tomirek---->jeszcze bys sie zdziwil...chlopcy z Blyskawicy najbardziej w dupe dostaja...caly dzien na szmacie:))))))

06.01.2005
13:37
smile
[11]

peners [ SuperNova ]

Ta schizy przy SH3, The Suffering, Doom III to normalka a jak kiedyś byłem mniejszy i grałem w te horrorki na PSX to znaczy SH PE 1 i 2 to lajcik a teraz jakieś schizy mnie dopadają.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.