GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały problem matematyczny...

06.01.2005
11:53
smile
[1]

slot5 [ Generaďż˝ ]

Mały problem matematyczny...

Co oznacza ten symbol? Wiem, że dla wielu może to być bardzko laickie pytanie, ale... zapomniałem :P (sorry, ale nie mam tablic itp. materiałów by to sprawdzić, a w necie jakoś nie znalazłem...)
Z góry dzięki...

(czy to nie jest przypadkiem, że zbiór A jest zawarty w zbiorze B?)

06.01.2005
11:59
[2]

LyNx [ Konsul ]

dokładnie, zbiór A zawarty w zbiorze B

06.01.2005
12:08
smile
[3]

slot5 [ Generaďż˝ ]

LyNx --> dzięki! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.