
tomirek [ ]
Znalezione na Allegro - "nie poniszczony, bez sladow uzywania"
Faktycznie nie widac na nim zniszczen i sladow uzywania. Szkoda, ze nie napisal "bezwypadkowy" rotfl

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hehehe...jeszcze bym zrozumial gdyby to odnosilo sie do wnetrza (bo taki byl chyba zamiar)...ale po desce rozdzielczej wyglada jakby ta IMO fajniutka Omega byla z przetargu po powodzi:))

Stinger [ Warrior Of Havoc ]
A co to znaczy liczba drzwi 5 i więcej ? :D

White Star [ Soldier ]
Stinger>>> noze jest tak zmasakrowany ze liczba drzwi nie gra roli;]
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Stinger--->taki jest przedzial na allegro...

Karl_o [ APOCALYPSE ]
Stinger------> bardzo prawdopodobne :D
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Noooo! Nóweczka! Jak spod igły!!

Chupacabra [ Senator ]
taa, wystarczy 2 razy pedzelkiem przejechac i zadnej rysy nie widac ;)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Ta cena to chyba powinna być w rublach a nie złotówkach...

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
Nieee, no co Wy - to tak specjalnie :D Chłopaki, nie znacie się na obecnej modzie ;PPP

Arczens [ Legend ]
Wydaje mi sie ze widze mała ryska na zderzaku, ale moze tylko swiatło tak pada.(badz też odpada ;) )

tomirek [ ]
Blond_Alex --->>> aaaa czyli znaczy, ze na takie bryczki teraz sie dziewczyny podrywa??? Kurcze, to juz wiem czemu na moje autko zadna nie leci. Musze se je podobnie "stjuningowac" ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 12:40:13]

Silver Fox [ spamer ]
buahaha

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
tomirek --> myślę, że jesteś "dźwięczny", żę Cię "uświadomiłam" :P

kurzew [ Demon Driver ]
brak sladow uzywania bo zaraz po wyjezdzie z salonu mial kolo tego dzwona a przebieg to nabili holujac od jednego blachaza do drugiego

Solesar [ Konsul ]
Ehh widzialem juz takie rzeczy ze takie pierdoly to nie sa w stanie mnie zaskoczyc .. Czego to nie bylo na allegro..

dance for me baby™ [ Konsul ]
moze kolo mial zeza i nie zalwarzyl
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
to się nazywa siła persfazji
maciekd [ Centurion ]
No ładne cacko, a że po tuningu to i cena wysoka :)

C@MEL [ Konsul ]
hehehehe ani jednej ryski :D

Wybor [ Battlefield 2 ]
Nie ma co żadnych zniszczeń ;P

Gul'dan [ Konsul ]
Hehe, taaak zadnych zniszczen;D

Chacal [ ? ]
skrajny optymizm...

leszo [ Mała Wojna ]
taaa, nawet nie trzeba wyklepać...
squallu [ saikano ]
toz to prawdziwa okazja:P

Gregov [ Wolny Strzelec ]
Nie ma się co śmiac widocznie teraz takie samochody "bezwypadkowe" produkuja :P

WolverineX [ Senator ]
nie no. zderzaka niema :) ale reszta ok.

Ginter !!!! [ Major ]
całkiem całkiem git samochud

Buby [ Konsul ]
Dobree! ;D

techman [ Konsul ]
Oprócz zmasakrowanej totalnie maski nic nie widać;]

Mc-Muza [ Konsul ]
<-- LOL
eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
ja kupuję, ludzie. Taka okazja się może nie powtórzyć. rotfl 43 000zł rotfl rotfl

cronotrigger [ Rape Me ]
no tak niezle autko..... 5 drzwi i wiecej??? to chyba maske policzyli..