PiTuCh... [ Centurion ]
Ej pomozcie bo mam problem ze spyware...
Cze ma ktos moze jakis dobry programik do usuwania spyware ? albo chociaz linka do stronki bo mi zmienia strone startowa.... Prosze o szybka odpowiedz.. :(
Diplo [ Generaďż˝ ]
Spybot : Search & Destroy.
Sharky [ Generaďż˝ ]
Ad-Aware
CWS Shredder