GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ej pomozcie bo mam problem ze spyware...

06.01.2005
10:25
[1]

PiTuCh... [ Centurion ]

Ej pomozcie bo mam problem ze spyware...

Cze ma ktos moze jakis dobry programik do usuwania spyware ? albo chociaz linka do stronki bo mi zmienia strone startowa.... Prosze o szybka odpowiedz.. :(

06.01.2005
10:28
[2]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Spybot : Search & Destroy.

06.01.2005
11:01
[3]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Ad-Aware
CWS Shredder

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.