
Praetor [ Generaďż˝ ]
Gdzie na narty na weekend ??? Pomocy!
No wlasnie jestescie z calej Polski - gdzie beda dobre waunki w weekend - ja musze pojezdzic bo zwariuje - POMOCY

pajkul [ Konsul ]
GOOGLE twoj przyjaciel :]
Zerknij na sznurka :)
Praetor [ Generaďż˝ ]
dziekuje ale znam sporo stron o nartach chcialbym zywa opinie od kogos uslyszec bo z komunikatami bywa roznie. Przeciez tam wszystkim zalezy zeby narciarze przyjezdzali.

pajkul [ Konsul ]
to zobacz na widok w danym miejscu z kamery internetowej (po prawej stronie ekranu, taka lista miejsc :] )
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Noł kłeszczyns ebałt it :]
LooZ^ [ be free like a bird ]
Obawiam sie, ze nie w Polsce.

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
fota zax'a rządzi!!!! jedź do francji, do trzech dolin!!! (wiem że to nie jest wyjazd na łikend)
PiTuCh... [ Centurion ]
zieleniec:) jak na rzie tylko tam jest na czym pojezdzic....
FAJEK [ CD Projekt ]
Cały kompleks w Białce Tatrzańskiej na pewno będzie przygotowany. Warto też zobaczyć na nowo otwarty wyciag w Murzasichle.
Praetor [ Generaďż˝ ]
Na kamerach widac ze jest snieg wszedzie nie widac tylko czy da sie po nim dobrze jezdzic
Za granice jade do szwajcarii ale na razie chce sie gdzies rozruszac
Nowy wyciag gdzie przepraszam??

Chupacabra [ Senator ]
na pewno nie w polnocnej Polsce, tu w tym roku nie bylo sniegu nawet. Tylko deszcz i deszcz
Alnilam [ Centurion ]
Zapraszam do siebie na Czarna Gore --->www.podwyciagiem.prv.pl, chyba najlepsze warunki w Polsce, caly czas przy minusach bylo dosniezane, wiec pokrywa jest super w dodatku trasy sa dlugie i dobrze przygotowane, wiec...