GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie na narty na weekend ??? Pomocy!

06.01.2005
09:41
smile
[1]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Gdzie na narty na weekend ??? Pomocy!

No wlasnie jestescie z calej Polski - gdzie beda dobre waunki w weekend - ja musze pojezdzic bo zwariuje - POMOCY

06.01.2005
09:46
smile
[2]

pajkul [ Konsul ]

GOOGLE twoj przyjaciel :]

Zerknij na sznurka :)

06.01.2005
10:09
[3]

Praetor [ Generaďż˝ ]

dziekuje ale znam sporo stron o nartach chcialbym zywa opinie od kogos uslyszec bo z komunikatami bywa roznie. Przeciez tam wszystkim zalezy zeby narciarze przyjezdzali.

06.01.2005
10:24
smile
[4]

pajkul [ Konsul ]

to zobacz na widok w danym miejscu z kamery internetowej (po prawej stronie ekranu, taka lista miejsc :] )

06.01.2005
10:31
[5]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Noł kłeszczyns ebałt it :]

06.01.2005
10:31
[6]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Obawiam sie, ze nie w Polsce.

06.01.2005
10:44
smile
[7]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

fota zax'a rządzi!!!! jedź do francji, do trzech dolin!!! (wiem że to nie jest wyjazd na łikend)

06.01.2005
10:44
[8]

PiTuCh... [ Centurion ]

zieleniec:) jak na rzie tylko tam jest na czym pojezdzic....

06.01.2005
10:46
[9]

FAJEK [ CD Projekt ]

Cały kompleks w Białce Tatrzańskiej na pewno będzie przygotowany. Warto też zobaczyć na nowo otwarty wyciag w Murzasichle.

06.01.2005
11:28
[10]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Na kamerach widac ze jest snieg wszedzie nie widac tylko czy da sie po nim dobrze jezdzic
Za granice jade do szwajcarii ale na razie chce sie gdzies rozruszac
Nowy wyciag gdzie przepraszam??

06.01.2005
12:08
smile
[11]

Chupacabra [ Senator ]

na pewno nie w polnocnej Polsce, tu w tym roku nie bylo sniegu nawet. Tylko deszcz i deszcz

06.01.2005
12:16
[12]

Alnilam [ Centurion ]

Zapraszam do siebie na Czarna Gore --->www.podwyciagiem.prv.pl, chyba najlepsze warunki w Polsce, caly czas przy minusach bylo dosniezane, wiec pokrywa jest super w dodatku trasy sa dlugie i dobrze przygotowane, wiec...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.