
wojko [ Junior ]
doom 3
Czesc. Jestem na poziomie Monorail ( jechalem taka kolejka i tam byl taki koles to jest chyba ten poziom) Wysiadlem i zrobilem co trzeba czyli wszystkich rozwalilem i jest juz w oststnim pomieszczeniu i tam nic nie ma jest tylko jakis smieszny komputerek i chyba trzeba wpisac haslo. pomozcie bo chcialbym sobie dalej pograc.
Solesar [ Konsul ]
A probowales poszukac w solucji do tej gry?
wojko [ Junior ]
solucja? raczej nie

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
wciśnij tab i poodsłuchuj sobie wiadomości. często w nich jest kod. albo powpisuj na chybił trafił
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
iddqd

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
albo idkfa

legrooch [ Legend ]
Sądzę, że MIL

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
ale najpierw musisz wpisać do konsoli sv_cheats 1
wojko [ Junior ]
TYLKO ZE TAM SA TYLKO CYFRY
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
yyy to było 6666 albo 16546561668498987987141325466 :D
W konsoli powinno pisać albo na tabbie sprawdź...

Gambit [ le Diable Blanc ]
wojko --> Tak jak to napisał -=]o[=- kod jest na pewno podany w którejś z wiadomości jakie znalazłeś po drodze. Albo w pamiętniku elektroniczym (pisanym) albo w wiadomościach głosowych. Przejrzyj ostatnio znalezione dyski z informacjami, posłuchaj, poczytaj...spisz kody i próbuj.
wojko [ Junior ]
ok. dzieki