GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

doom 3

06.01.2005
08:39
smile
[1]

wojko [ Junior ]

doom 3

Czesc. Jestem na poziomie Monorail ( jechalem taka kolejka i tam byl taki koles to jest chyba ten poziom) Wysiadlem i zrobilem co trzeba czyli wszystkich rozwalilem i jest juz w oststnim pomieszczeniu i tam nic nie ma jest tylko jakis smieszny komputerek i chyba trzeba wpisac haslo. pomozcie bo chcialbym sobie dalej pograc.

06.01.2005
09:05
[2]

Solesar [ Konsul ]

A probowales poszukac w solucji do tej gry?

06.01.2005
09:13
[3]

wojko [ Junior ]

solucja? raczej nie

06.01.2005
09:31
smile
[4]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

wciśnij tab i poodsłuchuj sobie wiadomości. często w nich jest kod. albo powpisuj na chybił trafił

06.01.2005
09:37
[5]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

iddqd

06.01.2005
09:43
smile
[6]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

albo idkfa

06.01.2005
10:19
smile
[7]

legrooch [ Legend ]


Sądzę, że MIL

06.01.2005
10:25
smile
[8]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

ale najpierw musisz wpisać do konsoli sv_cheats 1

06.01.2005
11:53
[9]

wojko [ Junior ]

TYLKO ZE TAM SA TYLKO CYFRY

06.01.2005
11:58
[10]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

yyy to było 6666 albo 16546561668498987987141325466 :D
W konsoli powinno pisać albo na tabbie sprawdź...

06.01.2005
12:05
smile
[11]

Gambit [ le Diable Blanc ]

wojko --> Tak jak to napisał -=]o[=- kod jest na pewno podany w którejś z wiadomości jakie znalazłeś po drodze. Albo w pamiętniku elektroniczym (pisanym) albo w wiadomościach głosowych. Przejrzyj ostatnio znalezione dyski z informacjami, posłuchaj, poczytaj...spisz kody i próbuj.

06.01.2005
13:51
[12]

wojko [ Junior ]

ok. dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.