GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli [Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym] :> | cz.189

06.01.2005
02:18
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Bezsenność, czyli [Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym] :> | cz.189

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide

Otwarte od 23 do 7 rano.

[reszty niema bop mi sie nie chciało tak dużo ctrlować + c a potem cytyrylować + v :>]

Co sie bede wysilał:>

06.01.2005
02:20
smile
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

NO WRESZCIE!!!

Cze Brisk :)

Właśnie już chciałem ci na GG budzić normalnie :)

06.01.2005
02:21
smile
[3]

katrin20 [ Kati ]

No wreszcie nowa część! Chwała Ci za to! :D

06.01.2005
02:21
smile
[4]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

katrin20 ----> a od dawna jesteś na GOLu? :>

I powiem ci że jestem MEDIUM :)

hajjjjjjj....
hmmmmmmm....
houuuuuuuuu...


masz 20 lat! :>

06.01.2005
02:24
smile
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamyk:> czekam:>

06.01.2005
02:25
[6]

katrin20 [ Kati ]

KaM1kAzE® ---> Oj od dawna, ale przez jakieś dziwne zaćmienie umysłu nie zaglądałam tu przez kilka miesiączków! Wrrr... tak tak, weim... to wstyd :)

W marcu kończę 21 a cio? :> :)

06.01.2005
02:27
smile
[7]

katrin20 [ Kati ]

A wy ile macie za sobą wiosenek? Można spytać czy to zastrzeżone informacje? :D

06.01.2005
02:29
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ewunia ---> teraz musisz poczekać jescze chwile :> widzisz ze zajęty jestem :P (jokin')

katrin20 ----> heh, imponujący ranking :)

...a nic. Tylko potwierdziłaś ze jestem medium :)

__________________________________________

P.S

Ewunia ---> nie prowokuj bo nie wiesz do czego zdolny jestem! :***

06.01.2005
02:30
smile
[9]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

nie widziałem drugiego posta...

no cóż... ja w sierpniu koncze 21 :)


Dla Ewuni w sam raz, nie? :>
Czy ciągle wolisz dymiących "szesnastków" ? :>

06.01.2005
02:33
[10]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:D w zasadzie wszystko jedno...

dobra..teraz to jużnaprawde idę...

braciak buziaczki:*:*:*

katrin pa:)

06.01.2005
02:34
smile
[11]

katrin20 [ Kati ]

KaM1kAzE® ----> Imponujący prawda ;P ... medium tak? :) fartnęło Ci się i tyle ;P

06.01.2005
02:36
smile
[12]

katrin20 [ Kati ]

EwUnIa_kR ---> No tak, wiedziałam! A ja to już buziaczka nie dostanę! ;) Papaciochy i milusich snów! ;D :*

06.01.2005
02:38
smile
[13]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

sista' ---> Wisła, Lechia and (?)Sląsk(?) 4Ever!!! MEEEGA BUZIAK!!

:-************* sWET dreams :> (as always :>)

katrin ---> nie fartnęło* mi się... ja nic nie czuje :) Ale może dlatego ze okno otworzone mam :)

________________________

Fart - po angielsku: Pierd, bąk, puścić bąka :)
BTW, nie kopiuj mojej ksywki, tylko pisz kamikaze albo cóś... sama wymyśl :)

06.01.2005
02:41
smile
[14]

katrin20 [ Kati ]

Oki kamikaze, wieczorem pomyślę jakby Cię tu nazwać ;) a teraz lecę już spaciu więc Życzę Milusiego Wieczorku i Kojojowych Snów! :D Buziaczki i Papatki od Śpiącej Wariatki! ;D ]:->

06.01.2005
02:42
smile
[15]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

dobra ide spać, bo normalnie już bzdury wypisuje... x_X..

Narazicho

Kam1kaze /logoff.

06.01.2005
02:44
smile
[16]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

[edit]

ZNOWU posta nie było jak pisałem!!!!! chyba se abonament wykupie normalnie.... :/
Sory za statsiarstwo ale jeszcze jedno musze powiedzieć :


katrinka ---> baj :) Sweet dreams :) z niecierpliwością czekam na jakieś ciekawe skrócenie mojej ksywki :)

06.01.2005
05:53
smile
[17]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

hmm... no to jeszcze powiem DOBRANOC póki czynne :D

Właśnie jestem po noccce w q3 i podjarany jak za czasów kafejki internetowej jestem :)

Wreszcie trafił sie ktoś, kto mnie chociaż sfragować potrafi :) Nawet raz z nim przegrałem :)

HURRAAAA!!!

Tylko teraz sesje zaliczyć... :/


no więc:

GoodNighT :)

06.01.2005
23:04
smile
[18]

katrin20 [ Kati ]

Hejka wszystkim! :D Życzę Milusiej Nocki! ;D

06.01.2005
23:05
smile
[19]

katrin20 [ Kati ]

WOW... :) Pierwszy raz byłam pierwsza :)

06.01.2005
23:19
smile
[20]

katrin20 [ Kati ]

Ale tu puchy ;(

06.01.2005
23:21
smile
[21]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Cze wszystkim , zaczynam bezsennośc... :P To do której dzisiaj nie śpimy? :P

06.01.2005
23:25
smile
[22]

katrin20 [ Kati ]

No w końcu ktoś się tu pokazał :) ... Witam ... jestem K@siek :)

06.01.2005
23:26
smile
[23]

techman [ Konsul ]

Ja musze isć spać;] jutro Media Markt czeka;]

06.01.2005
23:31
smile
[24]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

katrin20---->No witam :)

KaM1kAzE®----->To jak z tym Quakiem?My przeca kafejkowi weterani :)

06.01.2005
23:36
smile
[25]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Dobry Wieczór!

06.01.2005
23:45
smile
[26]

katrin20 [ Kati ]

Branoc techman :)

Dzień dobry wieczór Threp ;D

06.01.2005
23:48
smile
[27]

Immothep [ Errare humanum est. ]

nie dość ze ładnie sie przywitasz to cie jeszcze trepem nazwą! :| :P
Jesli ma być zdrobniale to prosze się do mnie zwraca Immo, a najlepiej Mr. Immo drogie dziecko ;D

06.01.2005
23:56
smile
[28]

katrin20 [ Kati ]

A może być Threpciu :) ...tak zdrobniale ;)
I nie mów do mnie dziecko! wrrr! Bo będę zła! A jak jestem zła to kąsam! :) ;P

06.01.2005
23:58
smile
[29]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jak jeszcze drapiesz to juz bedzie full wypas, gdzie mieszkasz? przybiegne :>

PS.
Threpciu tez mi nie pasuje :P

07.01.2005
00:04
smile
[30]

katrin20 [ Kati ]

A mozie być Immociu??!! :D Kurcze nie mogę Ci powiedzieć gdzie mieszkam bo wszyscy przybiegną... ale tak oczywiście, że drapię (tylko nie mów nikomu) ;) ;P

07.01.2005
00:05
[31]

katrin20 [ Kati ]

Oooo albo Immopciu? :)

07.01.2005
00:06
[32]

Immothep [ Errare humanum est. ]

już lepiej, ale.... :)

Nooo to fajnie że drapiesz.... ;)

07.01.2005
00:12
smile
[33]

katrin20 [ Kati ]

Nio to zostajemy przy Immopciu? Czy też nie pasi? :>

A może byś przeprosił za to "dziecko"?! Bo siem obrażem i kóniec! hehe ;D ;P

07.01.2005
00:20
smile
[34]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hmm, przeprosić? ale to był komplement ;P =D

07.01.2005
00:24
smile
[35]

katrin20 [ Kati ]

komplemet? ysz Ty wstręciuchu ;) ;P hehehe

07.01.2005
00:26
smile
[36]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Wstręciuch? :(
No dobrze, przepraszam ze nazwałem Cię "dzieckiem" ....





.... dziwczynko =P

07.01.2005
00:35
smile
[37]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Meldujem siem posłusznie :)
To do której dzisiaj nie-pośpimy? :)

Cze:
Immo
katrin (dla mnie jesteś od dziś: keti :>)
sista' :-**
Brisk
Mati

& 'da rest :)

jak jest? :>

___________________]

keti ----> no i jak brzmi moja ksywa w twoim zdrobnieniu? :>

Mati ----> no jak jak z tym q3?! no... normalnie :D Jak chcesz zagrać, zgłoś sie na GG (ale nie dzisiaj) to obgadamy szczegóły :) ja zawsze jestem chętny :) (chyba że nie mam czasu :>)

07.01.2005
00:38
[38]

snopek9 [ Legend ]


KaM1kAzE® -->siemasz , zapomiales omnie ...ale mi smutno :)

07.01.2005
00:40
[39]

snopek9 [ Legend ]


Mati -->polecam gre z Ka1kazE ..ale pamietaj zebys dal mu fory bo jest cienki :)))))

07.01.2005
00:45
[40]

snopek9 [ Legend ]


To ide spac jak nikt nie odpowiada

>>>DOBRANOC<<<

07.01.2005
00:50
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie śpię..gram..

07.01.2005
00:53
smile
[42]

Immothep [ Errare humanum est. ]

nie może byc? a w co grasz? :)

07.01.2005
00:54
[43]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cześc mały:) ...a w zgadywanki:P

07.01.2005
00:56
smile
[44]

Immothep [ Errare humanum est. ]

mały? :/

Po czym to wnioskujesz? :)

07.01.2005
01:02
[45]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hmmm...po wczoraj?:D

07.01.2005
01:03
[46]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Hehe, no dobra, ale skąd masz "dane" o moim wzroscie? :P

07.01.2005
01:03
smile
[47]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

snopek ---> ajjj... wpisywałem tylko tych co tu sie dzisiaj udzielali :> sory ze zapomniałem :)

CIENKI powiadasz? :>

no cóż... ja musze sie rozstać z wami, bo o 5:00 pobudka do roboty... :|

GoodNighT :>


Branocka sista' :>

buźka :-****

*śpi*

07.01.2005
01:06
[48]

snopek9 [ Legend ]


KaM1kAzE® -->wygrałes w powaznej rozgrywce 28 do 2 wiec ..mialem szans :))))
Naprawde ja dla tego goscia mam duzy respect ,gram sobie w q3 okazjonalnie, ale oglolnie jestem mozna powiedziec niezly..tak przynajmniej myslalem...dopuki nie zagrałem z KaM1kAzE® ...

Dobranoc ....All...

07.01.2005
01:08
[49]

Immothep [ Errare humanum est. ]

W q3 nie gram, ale w mohaa moge komuś manto spuścic ;>

07.01.2005
01:09
[50]

snopek9 [ Legend ]


Tez fajna giera..ale ja wole Call of Duty ..
Dobranoc ?? :)

07.01.2005
01:11
[51]

EwUnIa_kR [ Legend ]

braciak dobranoc kochanie:*:*:*:*

immo---> mój wywiad działa;D

cześć wszystkim:)

07.01.2005
01:12
[52]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu ---> Dobra, ja już z Tobą nie walczę bo aż strach mnie ogarnia jak pomyślę jakie określenie możesz jeszcze wymyśleć ;D ;P

Miziu ---> Keti powiadasz... no dobla niech Ci będzie... bić się nie będę :) ale gryźć owszem ;P Poza tym dzień dobry wieczór i branoc! Miluchnych snów! ;) :*

Snopciu ---> Witam i branoc bo już sobie poszedłeś :)

...No i teraż najważniejsze... :D
Hejka Ewuniu! Jak tam humorek?! Do której dziś wytrwasz? ;) Pozdrowionka i milusiego dzionka! ...bo już po pierwszej hehe ;)

07.01.2005
01:13
smile
[53]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No to musisz "wywiad" zmienić albo przeszkolić ponownie, bo dostajesz błędne "informacje" :)

07.01.2005
01:20
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mój wywiad właśnie się pojawił:*k

nie wiem do której na razie gram:) będe tu zaglądac do was:)

07.01.2005
01:25
smile
[55]

katrin20 [ Kati ]

Immopsiu a właśnie, że bardzo dokładne i rzetelnie sprawdzone ;P

Ewuniuuuu a w cio i gdzie grasz? Pochwal siem :>

07.01.2005
01:26
[56]

Immothep [ Errare humanum est. ]


katrin ---> no to masz coś z oczętami :P

psss, własnie gram z Ewunia :>

07.01.2005
01:31
smile
[57]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu ---> Zdecyduj się jak do mnie mówisz bo w końcu dostanę kręćka! ;D ...a z moimi oczętami wszystko w porządku... gdybyś w nie popatrzył to byś się rozpłynął jak jojko na patelni! ;D ;P

07.01.2005
01:31
[58]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chwalę się

07.01.2005
01:35
[59]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin ---> no może bym się rozpłynał, kto wie :)
Jak mówie, normalnie mówie :)

07.01.2005
01:41
smile
[60]

katrin20 [ Kati ]

Ewuniu dziękujem za info :*

Immopciu oj rozpłynął bys siem, gwarantuje Ci. No tak teraz mówisz normalnie bo wcześniej wołałeś na mnie dziecko... bleee ;P ;D

07.01.2005
01:43
smile
[61]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hehe, wypróbuj mnie, daj foto ;D

07.01.2005
01:45
smile
[62]

DeVitoo [ Konsul ]

Dzień Dobry,,,,,eee znaczy sie DOBRY WIECZÓR :)

07.01.2005
01:45
smile
[63]

katrin20 [ Kati ]

OOO tam foto... trzeba popatrzeć bezpośrednio w moje gorące oczka, a nie na foto... bleee ;P

07.01.2005
01:46
smile
[64]

Jerryzzz [ Senator ]

BUUUUUUUUUUURP

07.01.2005
01:47
smile
[65]

katrin20 [ Kati ]

Znikam na chwilę, muszę zeskoczyć z moim małym białym na siusiu :D

07.01.2005
01:48
[66]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin --> skoro masz takie zajefajne oczka to i na zdjeciu to wyjdzie, a skoro trzeba "live" oglądac tzn ze nie sa takie cool ;)

Pfffff :P

07.01.2005
01:53
[67]

EwUnIa_kR [ Legend ]

plecy mnie bolą;>:>:>

07.01.2005
01:54
[68]

Immothep [ Errare humanum est. ]

pomasować? :>

07.01.2005
01:57
smile
[69]

Jerryzzz [ Senator ]

PRRRRRRRR

07.01.2005
01:59
smile
[70]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jerryzzz ---> psychiatra wątek niżej ;P

07.01.2005
02:03
smile
[71]

Jerryzzz [ Senator ]

PRSTFFFFFFFFF

07.01.2005
02:05
smile
[72]

katrin20 [ Kati ]

Jush wróciłam, a biały oddelegowany do spania :)

Immopciu, ale na forum nie wolno wrzucac niegrzecznych zdjęć, a tylko takie posiadam :D

Ewuniu nic Ci tak nie pomoże jak "delikatna" ręka kobieca jeśli bolą Cię plecki ;)

07.01.2005
02:08
[73]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin --> no trudno, jakoś przezyje :)

07.01.2005
02:12
smile
[74]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu ---> Trzeba będzie wykombinować coś grzecznego, chociaż u mnie będzie z tym trochę kłopotu hehe ;D ;P

07.01.2005
02:14
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie chcę:> chcę silną męską rękę:P

07.01.2005
02:16
[76]

katrin20 [ Kati ]

Nie no, wcale Ci sie nie dziwię :> nie ma to jak porządna męska silna łapka, albo nawet dwie ;P

07.01.2005
02:19
smile
[77]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No to sie nadaje, jom chłop ze wsio, com w jednej rynce mucki przenosze <lol>

07.01.2005
02:21
smile
[78]

katrin20 [ Kati ]

No ale wiesz kobieta od krowy odrobinkę się różni ;D

07.01.2005
02:23
smile
[79]

Immothep [ Errare humanum est. ]

ke? 4 konczyny mocie? mocie... kolczyki w uchac mocie? mocie.... wymiona mocie? mocie, no to dzie róznica? <lol>


Hmmm, późno juz.... odbija mi :)

07.01.2005
02:26
[80]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jo mom nowet w języku:P

Immothep a co ty taki zastrzeżony jesteś?

07.01.2005
02:29
[81]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia -->W jezyku powiadasz, no to nie wiedzialem ;)

PS.
a co chcesz moj gie-gie?? =]


07.01.2005
02:30
[82]

katrin20 [ Kati ]

Ale ogonów nie momy ;P

07.01.2005
02:31
[83]

katrin20 [ Kati ]

A dafaj ;D

07.01.2005
02:31
[84]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a no mom:P

kce:P

07.01.2005
02:34
smile
[85]

katrin20 [ Kati ]

Bolało??? Bo ja też kce a siem boje!

07.01.2005
02:35
[86]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hehe, faktycznie, widzialem to fotke juz kiedyś, ale nie zjarzyłem (późno już)

Nie rozdaje publicznie GG, co jedynie to moge napisac do kogos ;]

07.01.2005
02:35
[87]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bolało kłółefno....dłuuugo...

07.01.2005
02:36
[88]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hehe dawoj:P

ksywka: EwUnIa_kR
stopień: [ QuEeN Of ChAoS ]

email:zastrzeżony
komunikator: Gadu-Gadu: 5440189

07.01.2005
02:38
[89]

katrin20 [ Kati ]

hmm.... to siem trzeba zastanowić... podobają mi sie też kolczyki w brwi... fajnie to wygląda

07.01.2005
02:38
[90]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Kurde, dzisiaj na sen sie nie zanosi. Podejrzewam, ze do rana zdaze sie wyrobic z robotą, do 7.00 musze skonczyc :-)

Potem tylko 8 godzin w pracy i zasluzony sen :-) Pozdrowienia dla nocnych marków

07.01.2005
02:39
smile
[91]

katrin20 [ Kati ]

Hejka pee :)

07.01.2005
02:40
[92]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja nie robię w brwi...wolę tatuaz nowy:P

peeyack..mi tez się niechce spać...ale przynajmniej nie musze pracowac...

07.01.2005
02:43
smile
[93]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Ewunia
Spac to ja bym chcial, ale jak to mawia mój Dyro - "Nie możemy sobie pozwolić na taki luksus" :-)


hejka katrin 20 :-)

07.01.2005
02:43
smile
[94]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jestem jasnowidz, własnie to w sobie odkryłem :D

07.01.2005
02:43
smile
[95]

katrin20 [ Kati ]

Ja se robię w tym roku nisko na pleckach... już wybrałam cio, ale muszę niestety poczekać do wakacyi a co do zdjątka to powiem Ci, że mamy identyczny fryz ;D

07.01.2005
02:44
[96]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oo katrin:)..ja mam dwa..na ramieniu i na brzuszku...

immo----->:>:>:> jaki ty odkrywca jesteś:>:D

pee---> w takim razie szczerze współczuję...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 02:43:40]

07.01.2005
02:44
[97]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu zejdź na ziemię ;) Ty i jasnowidz ;P no to powiedz co mnie czeka ;D

07.01.2005
02:47
smile
[98]

katrin20 [ Kati ]

Ja jeszcze nie mam bo wcześniej mnie nie ciągnęło, ale teraz mam na tym punkcie takiego schiza, że szok... musze mieć i koniec! :D tylko zastanawiam się czy na jednym się skończy bo znając mój temperamet to chyba nie :P

07.01.2005
02:47
[99]

Immothep [ Errare humanum est. ]

katrin ---> Ty nie chcieć wiedzieć.... :>

07.01.2005
02:48
[100]

EwUnIa_kR [ Legend ]

masz tu ramionko katrin:P obadaj:P

07.01.2005
02:48
smile
[101]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Dam rade. Od czego sa wspomagacze... No i lubie mu (Dyrkowi) robic na zlosc. Jak stwierdzil ze nie zdaze do jutra skonczyc, to udowodnie mu ze errare humanum est

07.01.2005
02:50
[102]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> ambitny chłopiec:P

07.01.2005
02:51
smile
[103]

peeyack [ Weekend Warrior ]

A co do tatuaża, skoro o tym mowa, to kiedys chcialem sobie zrobic korone cierniową dokoła ramienia, ale po tym jak Pamela Anderson mnie uprzedzila to mi sie troche odwidzialo. A podobno te opaski celtyckie wyszly z mody...

07.01.2005
02:52
[104]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> wszystko kiedyś wychodzi ...robiąc..decydując się na tatoo nie można się kierowac aktualna modą..

07.01.2005
02:52
smile
[105]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu chcę! Zniosę wszystko... gadaj :P

Ewunia no kurde <lol>!!! Jak się napatrzę to juz kompletnie dostanę kota i do wakacji za cholere nie wytrzymam!!! :D Ale zajefajny jest ten felek... cio to jest? Jakiś diabolique czy cuś? :D Ja kce jush... kto mi zrobi?! ;P

07.01.2005
02:53
smile
[106]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja tez kiedyś myślaem o tatuazu, ale po co mi on... i tak bez niego jestem wystarczająco piekny ;D =]

07.01.2005
02:54
[107]

EwUnIa_kR [ Legend ]

katrin:> to ja jestem:D

immo---> skromnośc przez ciebie przemawia...:D

07.01.2005
02:55
[108]

katrin20 [ Kati ]

Immopciu też kiedyś myślałeś, że jesteś pikny? ;P No wiesz... zawsze nadchodzi moment, że trzeba się pogodzić z rzeczywistością ;D

07.01.2005
02:56
smile
[109]

peeyack [ Weekend Warrior ]

No tak, moda modą. Ale zawsze moze mi sie ten moj ewentualny tatuaż znudzic. I co wtedy? Mam poharatac sobie pol reki, zeby ta opaske zetrzec? ;-)

Juz nie mowiac o tym, ze moga mi sie na niej porobic rozstepy :-)

07.01.2005
02:57
smile
[110]

katrin20 [ Kati ]

Ewuuuniuuu jaki mash dłuuugi ogon :> ;P
A cio mash na brzuszku?? i w którym miejscu??

07.01.2005
02:57
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> zgadza się...ja mam coś czego nigdy nie będę żałować...a rozstepy...cóz...zawsze jest jakies ryzyko...

07.01.2005
02:58
[112]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ogon jest baaaardzo długi:) taki jak lubię;D

a na brzuszku...nie da się go opisac...dzieło sztuki:D

07.01.2005
03:00
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oo za dwóch minutów bedzie trzeci godzin:)

07.01.2005
03:02
[114]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

jo mochom ja prowdziwy hanys *mach* *mach* *mach*
(i to nie jest zondo kryptoreklomo)

07.01.2005
03:02
[115]

katrin20 [ Kati ]

No ale mam nadzieję, że jest dłuuugi i gruuuby bo takie są najlepsze ;)

No i pokaż cio masz na brzuszku albo chociaż dorobinkę opisz bo wyobrażam sobie takie rzeczy, że szkoda gadać ;P .... no i widzisz... no i widzisz... przez Ciebie mam już teraz kompletnego pierdolca i nie wytrzymam, a później psiapsiuła mnie zapiepuknie jak zrobię sobie wcześniej! :D

07.01.2005
03:03
[116]

katrin20 [ Kati ]

jush jest dwie minutów po

07.01.2005
03:05
[117]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kush---> przypomniało mi się cos o hanysach...kiedys..po jakimś meczu w krakowie ..chyba z gieksą albo z ruchem..już ni epamiętam...idziemy przez rynek i idzie kilku chłopców..takich po 17,18 lat...zobaczyli nas i pochowali klubowe szaliczki pod kurtki...kumpel do nich podchodzi i pyta ( zaznaczam że to było w samym środku krakowa)
-skąd jesteście chłopaki?
a oni tacy przestraszeni:

-stund...

<hahaha> możecie się domyslec co było dalej:D

07.01.2005
03:07
[118]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hehehe nie chce mi się zdjęcia brzucha robić;D

mam coś takiego jakby czaszka ..ale taka delikatna z bardzo ładnymi oczkami...i ona jest w triballu ...a od niej wychodza takie przeplatane triballowe ramiona .wszystko jest w kształcie litery V.nie umiem dokładniej opisac;D

07.01.2005
03:08
[119]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

hehehe
ja tam kolo hanysa nawet nie lezalem...
szczecin (a obecnie londyn) sie klania
hehehe szczerze mowiac za cholere nie moge sie domyslec co bylo dalej
ale to moze przez te piwa...

07.01.2005
03:08
smile
[120]

peeyack [ Weekend Warrior ]

...Bicie pasami, fala rządzi kotami? :-)

Ewa, wytlumacz mi na czym polega ten fenomen bijatyk za kluby... W koncu pilka nozna to jest sport, a nie wojna

07.01.2005
03:12
[121]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> ni ejestem w stanie wytłumaczyć....

kush---> pozdrowionka z krakowa:)

07.01.2005
03:14
[122]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

krakow to gdzies za Nowym Targiem? :)

07.01.2005
03:14
[123]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Nie szkodzi. Podejrzewam ze i tak nie bylbym w stanie zrozumiec :-) Korzystajac z niepowtarzalnej (a moze i powtarzalnej) okazji ide zafajczyć, walczcie dziennie z ta wredna sennoscią :-)

07.01.2005
03:16
[124]

katrin20 [ Kati ]

Ewuniu domyślam się, że jest odjazdowy... zresztą ten na ramieniu też :) z tym dłuuugim ogonkiem ;P

Dobla ja to już uciekam więc papatki wszystkimi życzę milusiej pogawędki ;) ;P

07.01.2005
03:18
[125]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Pa :)

07.01.2005
03:19
[126]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mniej więcej:D

07.01.2005
03:20
[127]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pa katłin:*

07.01.2005
03:20
smile
[128]

katrin20 [ Kati ]

Spadywam... buziaczki i papatki :*:*:*:* <papa>

07.01.2005
03:21
[129]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

noooo
mial ja 4 na szynach pod napieciem z geografii w koncu, nie?!

07.01.2005
03:22
[130]

katrin20 [ Kati ]

Pa kłółefno Efuniu ;P :* Pa Immopciu mopciu :* ;)

07.01.2005
03:24
[131]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

ja sobie zjem sernik z orzechami i tez ide spac...

07.01.2005
03:26
[132]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Loooooool, ja nie moge :D:D:D
Czy ja wyglądam jak mops? :| ;[
Zapytam sie experta, Ewunia czy ja wyglądam jak mops? =]

07.01.2005
03:32
[133]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Kush ---> jo tyz kce:P

immothep---> nie...jak mumia;D

07.01.2005
03:35
[134]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia --> no to by się zgadzało =]

07.01.2005
03:36
[135]

EwUnIa_kR [ Legend ]

i to i to na M ..mogła się dziewczyna pomylić;D

07.01.2005
03:42
[136]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Dziewczyna?? toż to jeszcze dziewczynka ;)


Psss, ale ja nic nie mówilem, zeby potem na mnie nie było :P

07.01.2005
03:44
[137]

EwUnIa_kR [ Legend ]

eee no coś ty...nie przejmuj się ...nie zauważy....

07.01.2005
03:47
smile
[138]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Myślisz?

07.01.2005
03:48
[139]

EwUnIa_kR [ Legend ]

właśnie zostałam oskarżona o zdradę na gg:>

buziaczki f:>

07.01.2005
03:51
[140]

Immothep [ Errare humanum est. ]

yy, że co? :D

07.01.2005
03:52
smile
[141]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Nic sie w oczy nie rzuca... Wcale... :-D

Uciekam do roboty, bo czasu coraz mniej...

07.01.2005
03:56
[142]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> miłej pracy:)

07.01.2005
03:58
[143]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kurcze Immothep ..patrz która godzina;D

07.01.2005
04:00
[144]

Immothep [ Errare humanum est. ]

4:02?

07.01.2005
04:01
[145]

Immothep [ Errare humanum est. ]

wrr zegarek mi sie spieszy :P

07.01.2005
04:03
[146]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yhym:>idziemy spac czy coś dżentelmenie?:D

07.01.2005
04:07
[147]

Immothep [ Errare humanum est. ]

razem czy osobny?

07.01.2005
04:07
[148]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wszyscy śpią....tylko pee pracuje...nie przeraża cię to?:D

07.01.2005
04:08
[149]

EwUnIa_kR [ Legend ]

możemy rzucac monetą;D:D:D

07.01.2005
04:09
[150]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Dzieki. Troche sie rozkojarzylem. Chyba powinienem zamknac forum :-) Dobranocka (nie dla mnie niestety)

07.01.2005
04:11
[151]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No to rzucaj... wybierał orła :>


Pee ---> forum GOL, paskudny nałog, co? :)

07.01.2005
04:11
[152]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie zamykaj okna na świat pee:>:D

07.01.2005
04:13
[153]

peeyack [ Weekend Warrior ]

No dobra, nie zamkne. Bede tylko udawal, ze jestem mocno zarobiony :-)

==>Immotep
Niesamowicie wredny. Jedyna witryna WWW jaką odwiedzam :-) Mozna by to nazwac juz patologią

07.01.2005
04:15
smile
[154]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Peeyack ---> przyznam sie ze ja tez ostatnio tylko tutaj zaglądam, reszta sieci jest taaka nieciekawa :)

07.01.2005
04:18
[155]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> fajnie jest mieć świadomośc że ktoś tu jeszcze jest:)

Immothep --->oprowadzę cię po tej ciekawszej części sieci..chcesz?:D

07.01.2005
04:19
smile
[156]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Proponuje założyć OFICJALNY watek uzależnionych od GOLa. Immotep, co Ty na to ?
Ewunia juz śpi? ;-)

Ide po herbatke

07.01.2005
04:20
[157]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ewunia pije kawkę;)

07.01.2005
04:22
[158]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> tzn jaka "ciekawa częsc sieci" ? :>

Peeyack --> no to zakładaj ;]

07.01.2005
04:25
[159]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Immothep --> masz blachy

no przeciez mówię że ta ciekawszą:D tylko ad aware sobie przygotuj:D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 04:25:14]

07.01.2005
04:26
smile
[160]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ho ho, i nie tylko blachy widze :>

... przepraszam, wiem, swinia jestem :>

07.01.2005
04:26
smile
[161]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Dzisiaj sobie odpuszcze. I tak poza nami by sie nikt nie wpisał :-) Ale jak bede mial chwile wolnego w bardziej komercyjnym czasie, to nie omieszkam :-)

07.01.2005
04:27
[162]

EwUnIa_kR [ Legend ]

świnia?:D a miał być dźentelmen:>

*foch in progress*

07.01.2005
04:29
smile
[163]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No bo ja jestem dzentelmen, ale co ja zrobie że czasami lubie poświntuszyc? :>

07.01.2005
04:30
[164]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hehe nie kuś:>

pee---> może ciasteczko? delicje wiśniowe...

07.01.2005
04:32
smile
[165]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja kusze?? eee to chyba Ewa kusiła Adama a nie odwrotnie ;]

07.01.2005
04:35
[166]

EwUnIa_kR [ Legend ]

moge się pobawić w Lilith ..chcesz?:P

07.01.2005
04:36
[167]

Immothep [ Errare humanum est. ]

a psze bardzo :>

07.01.2005
04:37
[168]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Za ciastko dziekuje. Brzuchol mi ostatnio urósł. A na silownie ostatnio nie mam czasu i pieniedzy, wiec poki co udam, ze dbam o linię

07.01.2005
04:44
[169]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mi nie urósł...a zamiast siłowni wolę muaythai:)

p.s. narysowałam dom i węża...słońce się samo narysowało..:D

07.01.2005
04:46
smile
[170]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hehe widze ze sie ktoś Ong-Bak naoglądał :P

07.01.2005
04:49
[171]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie smiac się po cię połamie łokciem albo kolankiem:>:D

07.01.2005
04:50
[172]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Pffff... mam twarde kosci, nie boje sie :>

07.01.2005
04:52
[173]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja mam szpiczaste kolana<hahaha>

07.01.2005
04:53
[174]

Immothep [ Errare humanum est. ]

juz bardziej mnie to judo przeraza :P

07.01.2005
04:55
[175]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hehehe;D stare czasy:D

teraz tajski box:P

07.01.2005
04:55
[176]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Ja jestem pacyfistą. No, chyba ze mnie ktoś bardzo wkurwi :-) Co to za dziwne sztuki walki uprawiasz? Mua-co ?

07.01.2005
04:58
[177]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pee---> moja nowa zajawka..thaiboxing.

07.01.2005
04:59
[178]

Immothep [ Errare humanum est. ]

o matko..... 5:00 sorki ale ja sie zwijam spać :/
To ta "kusicielka" mnie tak zagadała, to jej wina :P

Branoc :)





07.01.2005
05:02
[179]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Immothep ---> dzieńdobry:P

07.01.2005
05:04
smile
[180]

peeyack [ Weekend Warrior ]

No coś Ty Immotep, jak ja mialem wampiryczny tryb zycia, to noc konczyla sie z brzaskiem. Masz jeszcze troche czasu :-)

==>Ewunia
Fajna sprawa, widzisz zawsze sie chcialem zapisac na jakies mordobicie, ale brakowalo czasu. A teraz juz ani zdrowia nie mam, ani kondycji. Ale bardziej by mi jakas Krav Maga pasowała. Aha, no i zapomnialem, ze na moim zadupiu tego nie ucza. Musialbym do Lublina dojezdzac. I znowu brak czasu powraca.

Eee, moze mnie nikt nie napadnie i nie zgwałci...

07.01.2005
05:06
[181]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bedę twoim netowym bodygardem w razie czego:D

Immothep --> a ty gdzie się wybierasz:>

07.01.2005
05:09
[182]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> spać ide, sam... w zimnym łóżku ;(


peeyack ----> ale czasami tzreba sie wyspac ;)

07.01.2005
05:11
[183]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Immothep ---> jaj tez chce jajeczniczkę;p

07.01.2005
05:12
[184]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hehe z ilu jaj? :>

07.01.2005
05:12
[185]

peeyack [ Weekend Warrior ]

No to kamień z serca :-) Nie straszne zatem mi juz nocne przechadzki po Krakowie w stanie totalnego upojenia alkoholowego :-)

Zaczynam sie obawiac, ze sie jednak nie wyrobie z ta robota. Musze zwiekszyc tempo :-(

07.01.2005
05:13
[186]

Immothep [ Errare humanum est. ]

peeyack ---> wyłacz forum, a twoja wydajnosc zwiekszy sie o 100% :P

07.01.2005
05:14
[187]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Immothep --> ja chce 2:P

pee---> tylko się nie zapal:> strażakiem ni ejestem:P jeszcze:D

07.01.2005
05:19
[188]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ewunia ---> kurcze, masz szczescie ze mam akurat dwa (w lodówce) :P

07.01.2005
05:22
[189]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Immotep
Mam niejasne przeczucie, ze mozesz miec racje... Znikam

Powodzenia - poczytam was jutro :-)

Do zobaczenia

07.01.2005
05:22
[190]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a dla pee śniadanie?:>

07.01.2005
05:23
[191]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ok.pee-----> dobranoc czy coś...

07.01.2005
05:26
[192]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Can't be :/ co ja tu jeszcze robie, co za nadludzka siłą mnie tu trzyma? :>

07.01.2005
05:27
[193]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nadludzka siła mówi dobranoc:*:)

07.01.2005
05:28
[194]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Mi?

07.01.2005
05:34
[195]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tu

07.01.2005
05:34
smile
[196]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Oficjalnie:


DOBRANOC
DZIEN DOBRY



:D

07.01.2005
05:39
[197]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Oficjalnie:


DOBRANOC
DZIEN DOBRY


:D

07.01.2005
08:27
smile
[198]

Brisk. [ Chomik ]












NOWA CZESC!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.