Brisk. [ Chomik ]
Bezsenność, czyli [Na Nofy Rok mochomy kłółefnom pinkym] :> | cz.189
Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.
Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.
...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide
Otwarte od 23 do 7 rano.
[reszty niema bop mi sie nie chciało tak dużo ctrlować + c a potem cytyrylować + v :>]
Co sie bede wysilał:>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
NO WRESZCIE!!!
Cze Brisk :)
Właśnie już chciałem ci na GG budzić normalnie :)

katrin20 [ Kati ]
No wreszcie nowa część! Chwała Ci za to! :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
katrin20 ----> a od dawna jesteś na GOLu? :>
I powiem ci że jestem MEDIUM :)
hajjjjjjj....
hmmmmmmm....
houuuuuuuuu...
masz 20 lat! :>

EwUnIa_kR [ Legend ]
kamyk:> czekam:>
katrin20 [ Kati ]
KaM1kAzE® ---> Oj od dawna, ale przez jakieś dziwne zaćmienie umysłu nie zaglądałam tu przez kilka miesiączków! Wrrr... tak tak, weim... to wstyd :)
W marcu kończę 21 a cio? :> :)

katrin20 [ Kati ]
A wy ile macie za sobą wiosenek? Można spytać czy to zastrzeżone informacje? :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ewunia ---> teraz musisz poczekać jescze chwile :> widzisz ze zajęty jestem :P (jokin')
katrin20 ----> heh, imponujący ranking :)
...a nic. Tylko potwierdziłaś ze jestem medium :)
__________________________________________
P.S
Ewunia ---> nie prowokuj bo nie wiesz do czego zdolny jestem! :***

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
nie widziałem drugiego posta...
no cóż... ja w sierpniu koncze 21 :)
Dla Ewuni w sam raz, nie? :>
Czy ciągle wolisz dymiących "szesnastków" ? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
:D w zasadzie wszystko jedno...
dobra..teraz to jużnaprawde idę...
braciak buziaczki:*:*:*
katrin pa:)

katrin20 [ Kati ]
KaM1kAzE® ----> Imponujący prawda ;P ... medium tak? :) fartnęło Ci się i tyle ;P

katrin20 [ Kati ]
EwUnIa_kR ---> No tak, wiedziałam! A ja to już buziaczka nie dostanę! ;) Papaciochy i milusich snów! ;D :*

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
sista' ---> Wisła, Lechia and (?)Sląsk(?) 4Ever!!! MEEEGA BUZIAK!!
:-************* sWET dreams :> (as always :>)
katrin ---> nie fartnęło* mi się... ja nic nie czuje :) Ale może dlatego ze okno otworzone mam :)
________________________
Fart - po angielsku: Pierd, bąk, puścić bąka :)
BTW, nie kopiuj mojej ksywki, tylko pisz kamikaze albo cóś... sama wymyśl :)

katrin20 [ Kati ]
Oki kamikaze, wieczorem pomyślę jakby Cię tu nazwać ;) a teraz lecę już spaciu więc Życzę Milusiego Wieczorku i Kojojowych Snów! :D Buziaczki i Papatki od Śpiącej Wariatki! ;D ]:->

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
dobra ide spać, bo normalnie już bzdury wypisuje... x_X..
Narazicho
Kam1kaze /logoff.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
[edit]
ZNOWU posta nie było jak pisałem!!!!! chyba se abonament wykupie normalnie.... :/
Sory za statsiarstwo ale jeszcze jedno musze powiedzieć :
katrinka ---> baj :) Sweet dreams :) z niecierpliwością czekam na jakieś ciekawe skrócenie mojej ksywki :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hmm... no to jeszcze powiem DOBRANOC póki czynne :D
Właśnie jestem po noccce w q3 i podjarany jak za czasów kafejki internetowej jestem :)
Wreszcie trafił sie ktoś, kto mnie chociaż sfragować potrafi :) Nawet raz z nim przegrałem :)
HURRAAAA!!!
Tylko teraz sesje zaliczyć... :/
no więc:
GoodNighT :)

katrin20 [ Kati ]
Hejka wszystkim! :D Życzę Milusiej Nocki! ;D

katrin20 [ Kati ]
WOW... :) Pierwszy raz byłam pierwsza :)

katrin20 [ Kati ]
Ale tu puchy ;(

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
Cze wszystkim , zaczynam bezsennośc... :P To do której dzisiaj nie śpimy? :P

katrin20 [ Kati ]
No w końcu ktoś się tu pokazał :) ... Witam ... jestem K@siek :)

techman [ Konsul ]
Ja musze isć spać;] jutro Media Markt czeka;]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
katrin20---->No witam :)
KaM1kAzE®----->To jak z tym Quakiem?My przeca kafejkowi weterani :)

Immothep [ Errare humanum est. ]
Dobry Wieczór!

katrin20 [ Kati ]
Branoc techman :)
Dzień dobry wieczór Threp ;D

Immothep [ Errare humanum est. ]
nie dość ze ładnie sie przywitasz to cie jeszcze trepem nazwą! :| :P
Jesli ma być zdrobniale to prosze się do mnie zwraca Immo, a najlepiej Mr. Immo drogie dziecko ;D

katrin20 [ Kati ]
A może być Threpciu :) ...tak zdrobniale ;)
I nie mów do mnie dziecko! wrrr! Bo będę zła! A jak jestem zła to kąsam! :) ;P

Immothep [ Errare humanum est. ]
Jak jeszcze drapiesz to juz bedzie full wypas, gdzie mieszkasz? przybiegne :>
PS.
Threpciu tez mi nie pasuje :P

katrin20 [ Kati ]
A mozie być Immociu??!! :D Kurcze nie mogę Ci powiedzieć gdzie mieszkam bo wszyscy przybiegną... ale tak oczywiście, że drapię (tylko nie mów nikomu) ;) ;P
katrin20 [ Kati ]
Oooo albo Immopciu? :)
Immothep [ Errare humanum est. ]
już lepiej, ale.... :)
Nooo to fajnie że drapiesz.... ;)

katrin20 [ Kati ]
Nio to zostajemy przy Immopciu? Czy też nie pasi? :>
A może byś przeprosił za to "dziecko"?! Bo siem obrażem i kóniec! hehe ;D ;P

Immothep [ Errare humanum est. ]
hmm, przeprosić? ale to był komplement ;P =D

katrin20 [ Kati ]
komplemet? ysz Ty wstręciuchu ;) ;P hehehe

Immothep [ Errare humanum est. ]
Wstręciuch? :(
No dobrze, przepraszam ze nazwałem Cię "dzieckiem" ....
.... dziwczynko =P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Meldujem siem posłusznie :)
To do której dzisiaj nie-pośpimy? :)
Cze:
Immo
katrin (dla mnie jesteś od dziś: keti :>)
sista' :-**
Brisk
Mati
& 'da rest :)
jak jest? :>
___________________]
keti ----> no i jak brzmi moja ksywa w twoim zdrobnieniu? :>
Mati ----> no jak jak z tym q3?! no... normalnie :D Jak chcesz zagrać, zgłoś sie na GG (ale nie dzisiaj) to obgadamy szczegóły :) ja zawsze jestem chętny :) (chyba że nie mam czasu :>)
snopek9 [ Legend ]
KaM1kAzE® -->siemasz , zapomiales omnie ...ale mi smutno :)
snopek9 [ Legend ]
Mati -->polecam gre z Ka1kazE ..ale pamietaj zebys dal mu fory bo jest cienki :)))))
snopek9 [ Legend ]
To ide spac jak nikt nie odpowiada
>>>DOBRANOC<<<
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie śpię..gram..

Immothep [ Errare humanum est. ]
nie może byc? a w co grasz? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
cześc mały:) ...a w zgadywanki:P

Immothep [ Errare humanum est. ]
mały? :/
Po czym to wnioskujesz? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
hmmm...po wczoraj?:D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Hehe, no dobra, ale skąd masz "dane" o moim wzroscie? :P

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
snopek ---> ajjj... wpisywałem tylko tych co tu sie dzisiaj udzielali :> sory ze zapomniałem :)
CIENKI powiadasz? :>
no cóż... ja musze sie rozstać z wami, bo o 5:00 pobudka do roboty... :|
GoodNighT :>
Branocka sista' :>
buźka :-****
*śpi*
snopek9 [ Legend ]
KaM1kAzE® -->wygrałes w powaznej rozgrywce 28 do 2 wiec ..mialem szans :))))
Naprawde ja dla tego goscia mam duzy respect ,gram sobie w q3 okazjonalnie, ale oglolnie jestem mozna powiedziec niezly..tak przynajmniej myslalem...dopuki nie zagrałem z KaM1kAzE® ...
Dobranoc ....All...
Immothep [ Errare humanum est. ]
W q3 nie gram, ale w mohaa moge komuś manto spuścic ;>
snopek9 [ Legend ]
Tez fajna giera..ale ja wole Call of Duty ..
Dobranoc ?? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
braciak dobranoc kochanie:*:*:*:*
immo---> mój wywiad działa;D
cześć wszystkim:)
katrin20 [ Kati ]
Immopciu ---> Dobra, ja już z Tobą nie walczę bo aż strach mnie ogarnia jak pomyślę jakie określenie możesz jeszcze wymyśleć ;D ;P
Miziu ---> Keti powiadasz... no dobla niech Ci będzie... bić się nie będę :) ale gryźć owszem ;P Poza tym dzień dobry wieczór i branoc! Miluchnych snów! ;) :*
Snopciu ---> Witam i branoc bo już sobie poszedłeś :)
...No i teraż najważniejsze... :D
Hejka Ewuniu! Jak tam humorek?! Do której dziś wytrwasz? ;) Pozdrowionka i milusiego dzionka! ...bo już po pierwszej hehe ;)

Immothep [ Errare humanum est. ]
No to musisz "wywiad" zmienić albo przeszkolić ponownie, bo dostajesz błędne "informacje" :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
mój wywiad właśnie się pojawił:*k
nie wiem do której na razie gram:) będe tu zaglądac do was:)

katrin20 [ Kati ]
Immopsiu a właśnie, że bardzo dokładne i rzetelnie sprawdzone ;P
Ewuniuuuu a w cio i gdzie grasz? Pochwal siem :>
Immothep [ Errare humanum est. ]
katrin ---> no to masz coś z oczętami :P
psss, własnie gram z Ewunia :>

katrin20 [ Kati ]
Immopciu ---> Zdecyduj się jak do mnie mówisz bo w końcu dostanę kręćka! ;D ...a z moimi oczętami wszystko w porządku... gdybyś w nie popatrzył to byś się rozpłynął jak jojko na patelni! ;D ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
chwalę się
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin ---> no może bym się rozpłynał, kto wie :)
Jak mówie, normalnie mówie :)

katrin20 [ Kati ]
Ewuniu dziękujem za info :*
Immopciu oj rozpłynął bys siem, gwarantuje Ci. No tak teraz mówisz normalnie bo wcześniej wołałeś na mnie dziecko... bleee ;P ;D

Immothep [ Errare humanum est. ]
hehe, wypróbuj mnie, daj foto ;D

DeVitoo [ Konsul ]
Dzień Dobry,,,,,eee znaczy sie DOBRY WIECZÓR :)

katrin20 [ Kati ]
OOO tam foto... trzeba popatrzeć bezpośrednio w moje gorące oczka, a nie na foto... bleee ;P

Jerryzzz [ Senator ]
BUUUUUUUUUUURP

katrin20 [ Kati ]
Znikam na chwilę, muszę zeskoczyć z moim małym białym na siusiu :D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin --> skoro masz takie zajefajne oczka to i na zdjeciu to wyjdzie, a skoro trzeba "live" oglądac tzn ze nie sa takie cool ;)
Pfffff :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
plecy mnie bolą;>:>:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
pomasować? :>

Jerryzzz [ Senator ]
PRRRRRRRR

Immothep [ Errare humanum est. ]
Jerryzzz ---> psychiatra wątek niżej ;P

Jerryzzz [ Senator ]
PRSTFFFFFFFFF

katrin20 [ Kati ]
Jush wróciłam, a biały oddelegowany do spania :)
Immopciu, ale na forum nie wolno wrzucac niegrzecznych zdjęć, a tylko takie posiadam :D
Ewuniu nic Ci tak nie pomoże jak "delikatna" ręka kobieca jeśli bolą Cię plecki ;)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin --> no trudno, jakoś przezyje :)

katrin20 [ Kati ]
Immopciu ---> Trzeba będzie wykombinować coś grzecznego, chociaż u mnie będzie z tym trochę kłopotu hehe ;D ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie chcę:> chcę silną męską rękę:P
katrin20 [ Kati ]
Nie no, wcale Ci sie nie dziwię :> nie ma to jak porządna męska silna łapka, albo nawet dwie ;P

Immothep [ Errare humanum est. ]
No to sie nadaje, jom chłop ze wsio, com w jednej rynce mucki przenosze <lol>

katrin20 [ Kati ]
No ale wiesz kobieta od krowy odrobinkę się różni ;D

Immothep [ Errare humanum est. ]
ke? 4 konczyny mocie? mocie... kolczyki w uchac mocie? mocie.... wymiona mocie? mocie, no to dzie róznica? <lol>
Hmmm, późno juz.... odbija mi :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
jo mom nowet w języku:P
Immothep a co ty taki zastrzeżony jesteś?
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia -->W jezyku powiadasz, no to nie wiedzialem ;)
PS.
a co chcesz moj gie-gie?? =]
katrin20 [ Kati ]
Ale ogonów nie momy ;P
katrin20 [ Kati ]
A dafaj ;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
a no mom:P
kce:P

katrin20 [ Kati ]
Bolało??? Bo ja też kce a siem boje!
Immothep [ Errare humanum est. ]
hehe, faktycznie, widzialem to fotke juz kiedyś, ale nie zjarzyłem (późno już)
Nie rozdaje publicznie GG, co jedynie to moge napisac do kogos ;]
EwUnIa_kR [ Legend ]
bolało kłółefno....dłuuugo...
EwUnIa_kR [ Legend ]
hehe dawoj:P
ksywka: EwUnIa_kR
stopień: [ QuEeN Of ChAoS ]
email:zastrzeżony
komunikator: Gadu-Gadu: 5440189
katrin20 [ Kati ]
hmm.... to siem trzeba zastanowić... podobają mi sie też kolczyki w brwi... fajnie to wygląda
peeyack [ Weekend Warrior ]
Kurde, dzisiaj na sen sie nie zanosi. Podejrzewam, ze do rana zdaze sie wyrobic z robotą, do 7.00 musze skonczyc :-)
Potem tylko 8 godzin w pracy i zasluzony sen :-) Pozdrowienia dla nocnych marków

katrin20 [ Kati ]
Hejka pee :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja nie robię w brwi...wolę tatuaz nowy:P
peeyack..mi tez się niechce spać...ale przynajmniej nie musze pracowac...

peeyack [ Weekend Warrior ]
==>Ewunia
Spac to ja bym chcial, ale jak to mawia mój Dyro - "Nie możemy sobie pozwolić na taki luksus" :-)
hejka katrin 20 :-)

Immothep [ Errare humanum est. ]
Jestem jasnowidz, własnie to w sobie odkryłem :D

katrin20 [ Kati ]
Ja se robię w tym roku nisko na pleckach... już wybrałam cio, ale muszę niestety poczekać do wakacyi a co do zdjątka to powiem Ci, że mamy identyczny fryz ;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
oo katrin:)..ja mam dwa..na ramieniu i na brzuszku...
immo----->:>:>:> jaki ty odkrywca jesteś:>:D
pee---> w takim razie szczerze współczuję...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 02:43:40]
katrin20 [ Kati ]
Immopciu zejdź na ziemię ;) Ty i jasnowidz ;P no to powiedz co mnie czeka ;D

katrin20 [ Kati ]
Ja jeszcze nie mam bo wcześniej mnie nie ciągnęło, ale teraz mam na tym punkcie takiego schiza, że szok... musze mieć i koniec! :D tylko zastanawiam się czy na jednym się skończy bo znając mój temperamet to chyba nie :P
Immothep [ Errare humanum est. ]
katrin ---> Ty nie chcieć wiedzieć.... :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
masz tu ramionko katrin:P obadaj:P

peeyack [ Weekend Warrior ]
Dam rade. Od czego sa wspomagacze... No i lubie mu (Dyrkowi) robic na zlosc. Jak stwierdzil ze nie zdaze do jutra skonczyc, to udowodnie mu ze errare humanum est
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> ambitny chłopiec:P

peeyack [ Weekend Warrior ]
A co do tatuaża, skoro o tym mowa, to kiedys chcialem sobie zrobic korone cierniową dokoła ramienia, ale po tym jak Pamela Anderson mnie uprzedzila to mi sie troche odwidzialo. A podobno te opaski celtyckie wyszly z mody...
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> wszystko kiedyś wychodzi ...robiąc..decydując się na tatoo nie można się kierowac aktualna modą..

katrin20 [ Kati ]
Immopciu chcę! Zniosę wszystko... gadaj :P
Ewunia no kurde <lol>!!! Jak się napatrzę to juz kompletnie dostanę kota i do wakacji za cholere nie wytrzymam!!! :D Ale zajefajny jest ten felek... cio to jest? Jakiś diabolique czy cuś? :D Ja kce jush... kto mi zrobi?! ;P

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja tez kiedyś myślaem o tatuazu, ale po co mi on... i tak bez niego jestem wystarczająco piekny ;D =]
EwUnIa_kR [ Legend ]
katrin:> to ja jestem:D
immo---> skromnośc przez ciebie przemawia...:D
katrin20 [ Kati ]
Immopciu też kiedyś myślałeś, że jesteś pikny? ;P No wiesz... zawsze nadchodzi moment, że trzeba się pogodzić z rzeczywistością ;D

peeyack [ Weekend Warrior ]
No tak, moda modą. Ale zawsze moze mi sie ten moj ewentualny tatuaż znudzic. I co wtedy? Mam poharatac sobie pol reki, zeby ta opaske zetrzec? ;-)
Juz nie mowiac o tym, ze moga mi sie na niej porobic rozstepy :-)

katrin20 [ Kati ]
Ewuuuniuuu jaki mash dłuuugi ogon :> ;P
A cio mash na brzuszku?? i w którym miejscu??
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> zgadza się...ja mam coś czego nigdy nie będę żałować...a rozstepy...cóz...zawsze jest jakies ryzyko...
EwUnIa_kR [ Legend ]
ogon jest baaaardzo długi:) taki jak lubię;D
a na brzuszku...nie da się go opisac...dzieło sztuki:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
oo za dwóch minutów bedzie trzeci godzin:)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
jo mochom ja prowdziwy hanys *mach* *mach* *mach*
(i to nie jest zondo kryptoreklomo)
katrin20 [ Kati ]
No ale mam nadzieję, że jest dłuuugi i gruuuby bo takie są najlepsze ;)
No i pokaż cio masz na brzuszku albo chociaż dorobinkę opisz bo wyobrażam sobie takie rzeczy, że szkoda gadać ;P .... no i widzisz... no i widzisz... przez Ciebie mam już teraz kompletnego pierdolca i nie wytrzymam, a później psiapsiuła mnie zapiepuknie jak zrobię sobie wcześniej! :D
katrin20 [ Kati ]
jush jest dwie minutów po
EwUnIa_kR [ Legend ]
kush---> przypomniało mi się cos o hanysach...kiedys..po jakimś meczu w krakowie ..chyba z gieksą albo z ruchem..już ni epamiętam...idziemy przez rynek i idzie kilku chłopców..takich po 17,18 lat...zobaczyli nas i pochowali klubowe szaliczki pod kurtki...kumpel do nich podchodzi i pyta ( zaznaczam że to było w samym środku krakowa)
-skąd jesteście chłopaki?
a oni tacy przestraszeni:
-stund...
<hahaha> możecie się domyslec co było dalej:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
hehehe nie chce mi się zdjęcia brzucha robić;D
mam coś takiego jakby czaszka ..ale taka delikatna z bardzo ładnymi oczkami...i ona jest w triballu ...a od niej wychodza takie przeplatane triballowe ramiona .wszystko jest w kształcie litery V.nie umiem dokładniej opisac;D
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
hehehe
ja tam kolo hanysa nawet nie lezalem...
szczecin (a obecnie londyn) sie klania
hehehe szczerze mowiac za cholere nie moge sie domyslec co bylo dalej
ale to moze przez te piwa...

peeyack [ Weekend Warrior ]
...Bicie pasami, fala rządzi kotami? :-)
Ewa, wytlumacz mi na czym polega ten fenomen bijatyk za kluby... W koncu pilka nozna to jest sport, a nie wojna
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> ni ejestem w stanie wytłumaczyć....
kush---> pozdrowionka z krakowa:)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
krakow to gdzies za Nowym Targiem? :)
peeyack [ Weekend Warrior ]
Nie szkodzi. Podejrzewam ze i tak nie bylbym w stanie zrozumiec :-) Korzystajac z niepowtarzalnej (a moze i powtarzalnej) okazji ide zafajczyć, walczcie dziennie z ta wredna sennoscią :-)
katrin20 [ Kati ]
Ewuniu domyślam się, że jest odjazdowy... zresztą ten na ramieniu też :) z tym dłuuugim ogonkiem ;P
Dobla ja to już uciekam więc papatki wszystkimi życzę milusiej pogawędki ;) ;P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Pa :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
mniej więcej:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
pa katłin:*

katrin20 [ Kati ]
Spadywam... buziaczki i papatki :*:*:*:* <papa>
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
noooo
mial ja 4 na szynach pod napieciem z geografii w koncu, nie?!
katrin20 [ Kati ]
Pa kłółefno Efuniu ;P :* Pa Immopciu mopciu :* ;)
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
ja sobie zjem sernik z orzechami i tez ide spac...
Immothep [ Errare humanum est. ]
Loooooool, ja nie moge :D:D:D
Czy ja wyglądam jak mops? :| ;[
Zapytam sie experta, Ewunia czy ja wyglądam jak mops? =]
EwUnIa_kR [ Legend ]
Kush ---> jo tyz kce:P
immothep---> nie...jak mumia;D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia --> no to by się zgadzało =]
EwUnIa_kR [ Legend ]
i to i to na M ..mogła się dziewczyna pomylić;D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Dziewczyna?? toż to jeszcze dziewczynka ;)
Psss, ale ja nic nie mówilem, zeby potem na mnie nie było :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
eee no coś ty...nie przejmuj się ...nie zauważy....

Immothep [ Errare humanum est. ]
Myślisz?
EwUnIa_kR [ Legend ]
właśnie zostałam oskarżona o zdradę na gg:>
buziaczki f:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
yy, że co? :D

peeyack [ Weekend Warrior ]
Nic sie w oczy nie rzuca... Wcale... :-D
Uciekam do roboty, bo czasu coraz mniej...
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> miłej pracy:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
kurcze Immothep ..patrz która godzina;D
Immothep [ Errare humanum est. ]
4:02?
Immothep [ Errare humanum est. ]
wrr zegarek mi sie spieszy :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
yhym:>idziemy spac czy coś dżentelmenie?:D
Immothep [ Errare humanum est. ]
razem czy osobny?
EwUnIa_kR [ Legend ]
wszyscy śpią....tylko pee pracuje...nie przeraża cię to?:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
możemy rzucac monetą;D:D:D
peeyack [ Weekend Warrior ]
Dzieki. Troche sie rozkojarzylem. Chyba powinienem zamknac forum :-) Dobranocka (nie dla mnie niestety)
Immothep [ Errare humanum est. ]
No to rzucaj... wybierał orła :>
Pee ---> forum GOL, paskudny nałog, co? :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie zamykaj okna na świat pee:>:D
peeyack [ Weekend Warrior ]
No dobra, nie zamkne. Bede tylko udawal, ze jestem mocno zarobiony :-)
==>Immotep
Niesamowicie wredny. Jedyna witryna WWW jaką odwiedzam :-) Mozna by to nazwac juz patologią

Immothep [ Errare humanum est. ]
Peeyack ---> przyznam sie ze ja tez ostatnio tylko tutaj zaglądam, reszta sieci jest taaka nieciekawa :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> fajnie jest mieć świadomośc że ktoś tu jeszcze jest:)
Immothep --->oprowadzę cię po tej ciekawszej części sieci..chcesz?:D

peeyack [ Weekend Warrior ]
Proponuje założyć OFICJALNY watek uzależnionych od GOLa. Immotep, co Ty na to ?
Ewunia juz śpi? ;-)
Ide po herbatke
EwUnIa_kR [ Legend ]
ewunia pije kawkę;)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> tzn jaka "ciekawa częsc sieci" ? :>
Peeyack --> no to zakładaj ;]
EwUnIa_kR [ Legend ]
Immothep --> masz blachy
no przeciez mówię że ta ciekawszą:D tylko ad aware sobie przygotuj:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 04:25:14]

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ho ho, i nie tylko blachy widze :>
... przepraszam, wiem, swinia jestem :>

peeyack [ Weekend Warrior ]
Dzisiaj sobie odpuszcze. I tak poza nami by sie nikt nie wpisał :-) Ale jak bede mial chwile wolnego w bardziej komercyjnym czasie, to nie omieszkam :-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
świnia?:D a miał być dźentelmen:>
*foch in progress*

Immothep [ Errare humanum est. ]
No bo ja jestem dzentelmen, ale co ja zrobie że czasami lubie poświntuszyc? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
hehe nie kuś:>
pee---> może ciasteczko? delicje wiśniowe...

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja kusze?? eee to chyba Ewa kusiła Adama a nie odwrotnie ;]
EwUnIa_kR [ Legend ]
moge się pobawić w Lilith ..chcesz?:P
Immothep [ Errare humanum est. ]
a psze bardzo :>
peeyack [ Weekend Warrior ]
Za ciastko dziekuje. Brzuchol mi ostatnio urósł. A na silownie ostatnio nie mam czasu i pieniedzy, wiec poki co udam, ze dbam o linię
EwUnIa_kR [ Legend ]
mi nie urósł...a zamiast siłowni wolę muaythai:)
p.s. narysowałam dom i węża...słońce się samo narysowało..:D

Immothep [ Errare humanum est. ]
hehe widze ze sie ktoś Ong-Bak naoglądał :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie smiac się po cię połamie łokciem albo kolankiem:>:D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Pffff... mam twarde kosci, nie boje sie :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja mam szpiczaste kolana<hahaha>
Immothep [ Errare humanum est. ]
juz bardziej mnie to judo przeraza :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
hehehe;D stare czasy:D
teraz tajski box:P
peeyack [ Weekend Warrior ]
Ja jestem pacyfistą. No, chyba ze mnie ktoś bardzo wkurwi :-) Co to za dziwne sztuki walki uprawiasz? Mua-co ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
pee---> moja nowa zajawka..thaiboxing.
Immothep [ Errare humanum est. ]
o matko..... 5:00 sorki ale ja sie zwijam spać :/
To ta "kusicielka" mnie tak zagadała, to jej wina :P
Branoc :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
Immothep ---> dzieńdobry:P

peeyack [ Weekend Warrior ]
No coś Ty Immotep, jak ja mialem wampiryczny tryb zycia, to noc konczyla sie z brzaskiem. Masz jeszcze troche czasu :-)
==>Ewunia
Fajna sprawa, widzisz zawsze sie chcialem zapisac na jakies mordobicie, ale brakowalo czasu. A teraz juz ani zdrowia nie mam, ani kondycji. Ale bardziej by mi jakas Krav Maga pasowała. Aha, no i zapomnialem, ze na moim zadupiu tego nie ucza. Musialbym do Lublina dojezdzac. I znowu brak czasu powraca.
Eee, moze mnie nikt nie napadnie i nie zgwałci...
EwUnIa_kR [ Legend ]
bedę twoim netowym bodygardem w razie czego:D
Immothep --> a ty gdzie się wybierasz:>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> spać ide, sam... w zimnym łóżku ;(
peeyack ----> ale czasami tzreba sie wyspac ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
Immothep ---> jaj tez chce jajeczniczkę;p
Immothep [ Errare humanum est. ]
hehe z ilu jaj? :>
peeyack [ Weekend Warrior ]
No to kamień z serca :-) Nie straszne zatem mi juz nocne przechadzki po Krakowie w stanie totalnego upojenia alkoholowego :-)
Zaczynam sie obawiac, ze sie jednak nie wyrobie z ta robota. Musze zwiekszyc tempo :-(
Immothep [ Errare humanum est. ]
peeyack ---> wyłacz forum, a twoja wydajnosc zwiekszy sie o 100% :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
Immothep --> ja chce 2:P
pee---> tylko się nie zapal:> strażakiem ni ejestem:P jeszcze:D
Immothep [ Errare humanum est. ]
Ewunia ---> kurcze, masz szczescie ze mam akurat dwa (w lodówce) :P
peeyack [ Weekend Warrior ]
==>Immotep
Mam niejasne przeczucie, ze mozesz miec racje... Znikam
Powodzenia - poczytam was jutro :-)
Do zobaczenia
EwUnIa_kR [ Legend ]
a dla pee śniadanie?:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
ok.pee-----> dobranoc czy coś...
Immothep [ Errare humanum est. ]
Can't be :/ co ja tu jeszcze robie, co za nadludzka siłą mnie tu trzyma? :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
nadludzka siła mówi dobranoc:*:)
Immothep [ Errare humanum est. ]
Mi?
EwUnIa_kR [ Legend ]
tu

Immothep [ Errare humanum est. ]
Oficjalnie:
DOBRANOC
DZIEN DOBRY
:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
Oficjalnie:
DOBRANOC
DZIEN DOBRY
:D

Brisk. [ Chomik ]
NOWA CZESC!