GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Norton Antivirus 2005 - blad

05.01.2005
22:36
[1]

Radaar [ Konsul ]

Norton Antivirus 2005 - blad

instalacja w XP przebiega bez zadnych zaklocen.

inaczej wyglada sprawa w 98 - na poczatek IE byl za stary, zostala zainstalowana wersja 6, po instalacji antyvira [ ktora przebiegla bez problemow ] otrzymuje taki komunikat: Norton bla bla bla has encountered an internal program error [ no, moze bez tego bla bla bla :) ]

czy ktos sie spotkal z podobna sytuacja?

06.01.2005
03:32
smile
[2]

neXus [ Fallen Angel ]

Proste - zadzwoń do serwisu technicznego polskiego oddziału Nortona i skonsultuj się z nimi. Jakby co moge ci dać namiary...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.