Radaar [ Konsul ]
Norton Antivirus 2005 - blad
instalacja w XP przebiega bez zadnych zaklocen.
inaczej wyglada sprawa w 98 - na poczatek IE byl za stary, zostala zainstalowana wersja 6, po instalacji antyvira [ ktora przebiegla bez problemow ] otrzymuje taki komunikat: Norton bla bla bla has encountered an internal program error [ no, moze bez tego bla bla bla :) ]
czy ktos sie spotkal z podobna sytuacja?

neXus [ Fallen Angel ]
Proste - zadzwoń do serwisu technicznego polskiego oddziału Nortona i skonsultuj się z nimi. Jakby co moge ci dać namiary...