GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziś w nocy czuwamy pół godziny!

05.01.2005
22:33
smile
[1]

WindowsXP [ Konsul ]

Dziś w nocy czuwamy pół godziny!

Co o tym myślicie? Kto sie dopisze?

Dzieci z Biesłanu: 1 minuta,
Tsunami w Azji: 3 minuty.

Macie jakiś przelicznik dla VIPów? Jak widać kilkaset ofiar, a kilkaset tysięcy to dwie minuty różnicy. Myślę, że powinniśmy spełnić swoją powinność i wytrwać w ciszy:

5 minut za Kuronia,
5 minut za Kaczmarskiego
2 minuty za Kuliga,
3 minuty za irackie dzieci,
5 minut za amerykańskich żołnierzy,
5 minut za dzieci głodujące w Afryce,
5 minut żeby wyszedł Fallout 3.

Dopisujcie się do listy.

P.S.

Kocham ten świat.

05.01.2005
22:44
smile
[2]

techman [ Konsul ]

Troszkę żałosne... Rozumiem tragizm, ale żeby dzielić na kategorie?

05.01.2005
22:45
smile
[3]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

zabrzmi ja zabrzmi ale w nocy to ja śpię.

05.01.2005
22:45
[4]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Chyba jestescie nie powazni ;)

05.01.2005
22:45
[5]

donzoolo [ Senator ]

osmieszyles sie tym ostatnim haslem chlopcze

05.01.2005
22:48
[6]

redruM< [ Konsul ]

Dorośnij.

05.01.2005
22:48
[7]

hilander [ ]

moze nie doczytałem w linku (jeśli tak to poprawcie mnie) ale poza uczczeniem ofiar w Azji nie zauważyłem pozostałych ofiar i czci ku Nim wypisanych przez Ciebie a jeśli tak to skąd taki idiotyczny pomysł z Twojej strony ?

05.01.2005
22:49
smile
[8]

WindowsXP [ Konsul ]

Donzoolo, chłopcem, to ja byłem w Twoim wieku.

Podział? Ośmieszenie? Śmieszna jest minuta za Biesłanę, trzy za tsunami i dni za WTC. Chociaż to w zasadzie logiczne, ruskie czy skośnookie przy gitach się chowają, nawet w tysiącach. A Ci drudzy robią nam tanie buty i procesory. A ze wschodu tylko drogi gaz i ropa... eee...

05.01.2005
22:54
[9]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


kuron byl zydem wiec dla mnie odpada z listy , kaczmarski umarl na wlasne zyczenie przez glupote bo nie chcial zrobic sobie operacji, wiec tez mnie to wali, czyli ja czuwam 20 minut.od ktorej?

tak czytam wasze komentarze i chyba widze ze nie zajarzyliscie o co chodzi WindowsXP .

05.01.2005
22:57
smile
[10]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Fallout mnie wali, za resztę mogę pomilczeć :)

05.01.2005
22:59
smile
[11]

katrin20 [ Kati ]

Niezły pomysł... następnym razem rusz głową zanim napiszesz takie głupoty... a tym Fallout'em pobiłeś wszelkie rekordy... a może tak 30 minut ciszy za to żebyś miał więcej podobnie interesujących pomysłów?

05.01.2005
23:00
smile
[12]

Kacha [ Generaďż˝ ]

brak słów...

05.01.2005
23:02
smile
[13]

Mortan [ ]

Za Kuronia nie bede czuwal, to jedna z postaci ktorej zawdzieczamy obecny stan naszego panstwa ( apitalizm z ludzką twarza).

05.01.2005
23:06
smile
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mortan ----> Boże - to nasze państwo jest w upadku ??

05.01.2005
23:07
[15]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Ja sobie poczuwam pół godziny za amerykańskich żołnierzy, a potem pójdę spać.

05.01.2005
23:08
[16]

Aen [ MatiZ ]

Szczerze mówiąc, mam to gdzieś:). Nie wiem jak można pomóc chwilą ciszy. Żenada

05.01.2005
23:14
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

A ja pospie z 5 godzin z intencja pokoju na swiecie.

05.01.2005
23:14
smile
[18]

piokos [ ]

ksenofobia wiecznie żywa

05.01.2005
23:18
smile
[19]

EBek [ Konsul ]

Ej, ja mam lepszą propozycje, po jednej minucie za każdego zmarłego dzisiaj człowieka, OK? :) I tak dzień w dzień, no bo trzeba "uczcić śmierć setek ludzi". :]

05.01.2005
23:19
smile
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ile byś musiał nie spac za każdy debilny wątek na tym forum?

05.01.2005
23:20
smile
[21]

Mortan [ ]

Piotrasq --- > sorry pomylilem sie, przeczytalem brednie niezaleznych ekonomistow :)

05.01.2005
23:22
smile
[22]

gofer [ ]

A ja, jako prawdziwy Polak poczuwam jeszcze za Miłosza. Co mi tam, że nigdy nie przeczytałem żadnego z jego wierszy, Miłosz wielkim poetom był!

05.01.2005
23:23
smile
[23]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]


Mortan ----> popraw się.
:D

05.01.2005
23:25
[24]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Za Fallouta się pomodlę 10 minut.

05.01.2005
23:25
[25]

Chupacabra [ Senator ]

a ja sie juz z pare godzin nie odzywam, bo siedze sam w pokoju. Wiec pomilczalem za wszystkie zle rzeczy w 2004 roku

05.01.2005
23:26
smile
[26]

katrin20 [ Kati ]

EBek -----> Poprawka... setek tysięcy albo i milionów... musiał byś milcześ całe życie :) ... powodzenia ;)

05.01.2005
23:28
smile
[27]

EBek [ Konsul ]

katrin20 -> No to co? Trzeba "uczcić śmierć setek tysięcy milionów ludzi". I nie "powodzenia" tylko razem ze mną milczysz. W ogóle całe forum milczy. :)

05.01.2005
23:37
smile
[28]

Mortan [ ]

gofer --> to masz kilka ciekawych cytatów :)


"Pośród emigrantow bylem bodaj jedynym , ktory odmowil pisania dla Wolnej Europy, bo nie podobało mi sie jej bicie w patriotyczny bęben i kropienie świeconą wodą "
Abecadło Miłosza

Polak musi byc swinią, bo sie Polakiem urodził

Prywatne obowiazki

Gdyby mi dano sposobnosc, wysadziłbym ten kraj
Rodzinna Europa

Dla Polski nie ma miejsca na Ziemi
Rok mysliwego

irytujący kraj pomiedzy Niemcami a Rosją
Prywatne obowiazki

Jestem Litwinem, ktory pisze po polsku

05.01.2005
23:38
smile
[29]

Mielonka z Błon Dziewiczych [ Junior ]

EBek: czy Ty serio jesteś takim kretynem, czy mi się tylko wydaje? Niby jakims sposobem chcesz uciszyć całe forum?

05.01.2005
23:43
smile
[30]

EBek [ Konsul ]

Mielonka z Błon Dziewiczych -> Trzeba być prawdziwym kretynem (imbecylem, idiotą, debilem - co kto woli :]), aby brać tą część mojego postu na serio. :]

05.01.2005
23:46
smile
[31]

Mielonka z Błon Dziewiczych [ Junior ]

EBek: i jeszcze większym, żeby takiego oczywistego żartu nie zrozumieć, podejrzewam, że nawet polscy posłowie z Samooborony są od Ciebie inteligentniejsi... poza tym mógłbyś wyrazić odrobinę szacunku dla przedstawicielki płci pięknej... czuje się obrażona i domagam się natychmiastowej satysfakcji!

05.01.2005
23:47
smile
[32]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Mielonka z Błon Dziewiczych a koniecznie musi byc Ebek? ja jestem starszy i bedzie tej satysfakcji pewnie wiecej?

05.01.2005
23:48
[33]

katrin20 [ Kati ]

EBek -----> eee tam... ja nie chcę, zanudziłam bym się :) mozesz pomilczeć za mnie ;) a ja Ci potem podziękuję ;)

Mielonka z Błon Dziewiczych -----> Opanuj się człowieku! Po pierwsze to on żartował, a po drugie zracał się do mnie więc się nie wcinaj... Btw: intrygująca ksywka :\ długo nad nią myślałeś...

05.01.2005
23:49
smile
[34]

Mielonka z Błon Dziewiczych [ Junior ]

Banita: myślę, że to nie wiek, a jakość się liczy

05.01.2005
23:50
smile
[35]

EBek [ Konsul ]

Mielonka z Błon Dziewiczych -> Je*** cię pies i tyle. :]
katrin20 -> Ja przyjmuję zapłatę tylko w gotówce albo w naturze. :)

05.01.2005
23:51
smile
[36]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


bregan,banan,bigos aka mielonka---> no wy o tym najmniej wiecie

05.01.2005
23:51
smile
[37]

Mielonka z Błon Dziewiczych [ Junior ]

EBek: zapewniam Cię, że bardzo chciałbyś być na miejscu tego psa...

05.01.2005
23:52
smile
[38]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Mielonka z Błon Dziewiczych ----> jeden z najpięknieszych nicków na tym forum.

05.01.2005
23:53
smile
[39]

EBek [ Konsul ]

pasożyt -> Banita, coś chciałeś? :)
Mielonka z Błon Dziewiczych -> Gustuje w dziewczynach. :) Poza tym, Bregan daj sobie już spokój, bo się staczasz. :]

05.01.2005
23:54
smile
[40]

katrin20 [ Kati ]

EBek -----> Widzę, że materialista z Ciebie... w gotówce lub w naturze... hmm... oki, niech Ci będzie... dostaniesz wór pszenicy albo snop siana... co wolisz? ;)

05.01.2005
23:55
smile
[41]

EBek [ Konsul ]

katrin20 -> A można oba? :] Proszę... :)

05.01.2005
23:56
[42]

Vader [ Senator ]

Przelicznik dla VIPów ? Proponuje dzielnik o wartości 10.

05.01.2005
23:58
[43]

reds23 [ redsov ]

to moze odmowmy litanie?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!

kryzys w sluzbie zdrowia
NIC SIE NIE STALO

afera rywina
NIC SIE NIE STALO

afera starachowicka
NIC SIE NIE STALO

afera automatow
NIC SIE NIE STALO

afera ze handlem cialami
NIC SIE NIE STALO

upolitycznienie wszystkich mozliwych urzedow
NIC SIE NIE STALO

..........................

mozna by wyliczac ://///////////

a co do minut ciszy (na golu!) to mi sie wydaje niepowazne, bez sensu... :///


05.01.2005
23:59
smile
[44]

katrin20 [ Kati ]

EBek -----> Oki, zgoda :) ... już wysłałam do Ciebie gołębia pocztowego :] więc możesz już zacząć milczeć za nas oboje ;)

05.01.2005
23:59
[45]

reds23 [ redsov ]

"afera Z handlem cialami"

06.01.2005
00:01
smile
[46]

EBek [ Konsul ]

katrin20 -> Dzięki. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę (przelotkę? :P). A teraz idę milczeć za nas oboje. :P

06.01.2005
00:05
smile
[47]

katrin20 [ Kati ]

EBek -----> No to idź! ;) Cio tu jeszcze robisz? ;) Mam nadzieję, że gołąbek dotrze, lubi sobie pochlać, ale zazwyczaj trafia :]

06.01.2005
00:10
smile
[48]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Ja podziękuje :P

06.01.2005
00:16
[49]

Solesar [ Konsul ]

Ja tez .. Mysle ze to lipny pomysl. Dla starych babc conajwyzej..

06.01.2005
00:44
smile
[50]

peeyack [ Weekend Warrior ]

5 minut za Fallouta 3 wytrzymam

06.01.2005
00:53
smile
[51]

gofer [ ]

to jak już milczymy za wyjście Fallouta 3, to ja proponuję kwadrans za to, żeby nigdy nie wyszedł Baldur 3 :)

06.01.2005
01:17
smile
[52]

Loczek [ Senator ]

hehe... ale juz sie wycfanili :]
Bo zawsze była minuta ciszy tzn. w rzeczywistosci 15 sekund ciszy i "dziekujemy za minute ciszy"

Teraz są 3 minuty ciszy i faktycznie wychodzi jakaś minuta :D

06.01.2005
02:20
[53]

blood [ Killing Is My Business ]

za fallouta3 ( sequel f2 a nie f:t) to godzine bym wytrzymal mysle :)

06.01.2005
02:21
[54]

blood [ Killing Is My Business ]

aha i jeszcze jedno, czemu za amerykanskich zolnierzy a nie za naszych ?

06.01.2005
07:34
smile
[55]

Garbizaur [ CLS ]

LOL!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.