GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

oldschool - little big adventure 2

05.01.2005
22:15
[1]

JAAA [ Junior ]

oldschool - little big adventure 2

czy ktos moze podac link do tej gry ? bardzo jej potrzebuje ! moge sie na cos wymienic jakos sie dogadamy jak ktos chce gg to piszcie w temacie
z gory dzieki
pzdr

05.01.2005
22:37
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Prosze :

05.01.2005
22:52
smile
[3]

ronn [ moralizator ]

Hmm.. cos nie dziala ten link. Sprobuj tak :

ftp://ftp.efind.ru/pub/games/win/lba2sp.rar

Swoja droga napisze, ze gra jest genialna jak na swoje 8-9 lat :)

05.01.2005
23:25
smile
[4]

Richie Schley [ Konsul ]

Ehh... ta gra byla sliczna, pamietacie atakujace Twinsena sloniopodobne - takie szare z trabami, mieszkali w miescie i uwazali sie za porzadnych obywateli... ehh, sie dzialo ;)))

06.01.2005
08:33
[5]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Taaa, świetna gierka, a grafika jaka!!!! Tylko te elementy zręcznościowe mnie wpieniały.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.