GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy bedzie w tym roku WOŚP w Białymstoku?

05.01.2005
17:24
smile
[1]

Jerryzzz [ Senator ]

Czy bedzie w tym roku WOŚP w Białymstoku?

Pytanie kieruje do ludzi z B-stoku. No ja nie wiem, raz sie mowi, ze nie bedzie, dzis z kolei slyszalem, ze bedzie. Chodzi mi o sama impreze, bo ze kwesta bedzie to wiem, ale czy ktos z artystow do nas przyjezdza?

05.01.2005
17:25
smile
[2]

Jerryzzz [ Senator ]

Sorki za dwa watki, cos mi Opera psikusa zrobila :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.