
Jerryzzz [ Senator ]
Czy bedzie w tym roku WOŚP w Białymstoku?
Pytanie kieruje do ludzi z B-stoku. No ja nie wiem, raz sie mowi, ze nie bedzie, dzis z kolei slyszalem, ze bedzie. Chodzi mi o sama impreze, bo ze kwesta bedzie to wiem, ale czy ktos z artystow do nas przyjezdza?

Jerryzzz [ Senator ]
Sorki za dwa watki, cos mi Opera psikusa zrobila :/