
Barthez x [ Konsul ]
Jak zarobić kasę w PES4???
Witam! Założyłem nowy wątek, ponieważ od dłuższego czasu nikt mi nie chce odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące zapisywania pieniędzy w PES4. Jak mogę zapisać ilość kasy na koncie po meczu? Bo sytuacja przedstawia się następująco: chcę uzbierać 3000 na możliwość wyboru piłki przed meczem (lub inną rzecz za np. 10000), po meczu dostaję pewną sumę np. 150 (nie wiem dlaczego ale kiedyś dostawałem po 500 a teraz jakoś tak mało), ale kiedy rozgrywam nowy mecz by dostać kolejne 150 i tak dalej by wreszcie uzbierać wymarzone 3000, poprzednie 150 kasuje się i na koncie mam 150. Jak to można zapisać, lub cokolwiek zrobić by uzbierać więcej kasy? W ustawieniach dotyczących shop'u wszystko mam powłączane na "on", a mimo to nic się nie zapisuje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję! Pozdrawiam!
Barthez x [ Konsul ]
Czy naprawdę nikt nie wie jak to zrobić? Proszę o pomoc, każdego, kto może normalnie zarabiać kasę w Pro Evolution Soccer 4.

Weakando [ Senator ]
Sprawdź czy masz włączony Autosave w opcjach.
Barthez x [ Konsul ]
Weakando --> Ale w jakich opcjach? W PES Shop, mam wszystko powłlączane na "on". Może powiedz o jakie opcje chodzi i jak się nazywa ta opcja.