GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zarobić kasę w PES4???

05.01.2005
16:21
smile
[1]

Barthez x [ Konsul ]

Jak zarobić kasę w PES4???

Witam! Założyłem nowy wątek, ponieważ od dłuższego czasu nikt mi nie chce odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące zapisywania pieniędzy w PES4. Jak mogę zapisać ilość kasy na koncie po meczu? Bo sytuacja przedstawia się następująco: chcę uzbierać 3000 na możliwość wyboru piłki przed meczem (lub inną rzecz za np. 10000), po meczu dostaję pewną sumę np. 150 (nie wiem dlaczego ale kiedyś dostawałem po 500 a teraz jakoś tak mało), ale kiedy rozgrywam nowy mecz by dostać kolejne 150 i tak dalej by wreszcie uzbierać wymarzone 3000, poprzednie 150 kasuje się i na koncie mam 150. Jak to można zapisać, lub cokolwiek zrobić by uzbierać więcej kasy? W ustawieniach dotyczących shop'u wszystko mam powłączane na "on", a mimo to nic się nie zapisuje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję! Pozdrawiam!

07.01.2005
22:20
[2]

Barthez x [ Konsul ]

Czy naprawdę nikt nie wie jak to zrobić? Proszę o pomoc, każdego, kto może normalnie zarabiać kasę w Pro Evolution Soccer 4.

07.01.2005
22:26
smile
[3]

Weakando [ Senator ]

Sprawdź czy masz włączony Autosave w opcjach.

08.01.2005
09:47
[4]

Barthez x [ Konsul ]

Weakando --> Ale w jakich opcjach? W PES Shop, mam wszystko powłlączane na "on". Może powiedz o jakie opcje chodzi i jak się nazywa ta opcja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.