GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bischofshofen: Małysz najlepszy na treningu

05.01.2005
15:46
smile
[1]

Nazgrel [ Jedi ]

Bischofshofen: Małysz najlepszy na treningu

Turniej Czterech Skoczni

Bischofshofen: Małysz najlepszy na treningu
WP 15:08

Adam Małysz oddał najdłuższy skok w pierwszej serii treningowej w Bischofshofen. Polak skoczył 236,5 metra. Metr bliżej wyladował Janne Ahonen. Pozostali Polacy wypadli już mniej imponujaco. Robert Mateja skoczył 117, a Stefan Hula 105,5 metra.

Wyniki pierwszego treningu:


(...)

Pozostaje pogratulować najdłuższego skoku w historii :P

05.01.2005
15:48
smile
[2]

Nazgrel [ Jedi ]

No i jeszcze link -

https://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=6439054&kat=1835&_err=1&ticket=10334038834339100JuwmaN7F0xbIHdFqIty1E51d7IIe8UCwSSK5fJbh4Z2RsCErBWyxJkZQq0p1e5XXbxbnv8LYRcMwQBSYz0thUIVcFVq96B8Mg2x4BeHF0UMDDwPl9nnwI7hQa2ZPK8m

05.01.2005
15:52
smile
[3]

Da5id. [ Snufkin ]

Co sie czepiasz, errare humanum est ;)

05.01.2005
15:57
[4]

White Star [ Soldier ]

chyba rekord jest 237.5;]


noi co z tego jak w kwalifikacjach znowu po jego skoku obnizą?? tak to moze by wygral 2 konkursy;]

05.01.2005
15:58
[5]

cronotrigger [ Rape Me ]

najhwazniejsze ze wygral..chociaz i tak w prawdzimym konkursie bedzie 2...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.