
clown10 [ Pretorianin ]
Forum CM: CMBB w Empiku w Szczecinie
Udało mi sie zamówić 5 sztuk CMBB wydanego przez Play`a . Po 15 stycznia będzie można zamówić tego więcej (mam nadzieję;)) Ponieważ 1 sztukę zarezerwował GenAriel przyjmuję zapisy na 4 następne. Gry będą do odebrania najwcześniej w piątek po południu, najpóźniej w poniedziałek. Dam znać kiedy już zostaną sprowadzone. Aha decyduje kolejnosć zgłoszeń ;)))