GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: CMBB w Empiku w Szczecinie

05.01.2005
15:27
smile
[1]

clown10 [ Pretorianin ]

Forum CM: CMBB w Empiku w Szczecinie

Udało mi sie zamówić 5 sztuk CMBB wydanego przez Play`a . Po 15 stycznia będzie można zamówić tego więcej (mam nadzieję;)) Ponieważ 1 sztukę zarezerwował GenAriel przyjmuję zapisy na 4 następne. Gry będą do odebrania najwcześniej w piątek po południu, najpóźniej w poniedziałek. Dam znać kiedy już zostaną sprowadzone. Aha decyduje kolejnosć zgłoszeń ;)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.