Juanhijuan [ Konsul ]
www.onet.pl- problem z relacjami na żywo!!
Więc tak mój problem wygląda następująco: Chciałbym zobaczyć jak przebiegają kwalfikacje w skokach narciaskich, aby to zrobić wchodzę na www.onet.pl i tam jest taka opcja, aby obejrzeć relację. Kiedyś spokojnie patrzyłem sobie (w zeszłym roku) jak one przebiegają, lecz teraz właczam tę stronę i pisze mi Trwa instalacja apletu.
Nie powinno to trwać dłużej niż kilka minut! Ostatnio odczekałem ponad 1h i nic z tego też nie było czy wiecie dlaczego ??
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
podbijam wątek bo mam tak samo
Kune [ TYCHY ]
Ja rowniez mam ten problem, jak i z IE tak tez z Netscape'm
vult-q3 [ Konsul ]
mi sie 5 min temu zainstalowal bez problemu. avant browser + sp2 ;q
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Też mam to samo na NT. Na XP jest wszystko OK.
czesterek [ Konsul ]
lepsze relacje są na :
https://sport.rtl.de/skispringen/livescoring/live.htm

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
chyba wymagają IE

Wiener [ Konsul ]
Mialem ten sam problem, ale juz sobie poradzilem.
IE - Narzedzia - Opcje internetowe - Zaawansowane: odznaczyc Java sun
Enjoy