GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

www.onet.pl- problem z relacjami na żywo!!

05.01.2005
15:22
[1]

Juanhijuan [ Konsul ]

www.onet.pl- problem z relacjami na żywo!!

Więc tak mój problem wygląda następująco: Chciałbym zobaczyć jak przebiegają kwalfikacje w skokach narciaskich, aby to zrobić wchodzę na www.onet.pl i tam jest taka opcja, aby obejrzeć relację. Kiedyś spokojnie patrzyłem sobie (w zeszłym roku) jak one przebiegają, lecz teraz właczam tę stronę i pisze mi Trwa instalacja apletu.
Nie powinno to trwać dłużej niż kilka minut! Ostatnio odczekałem ponad 1h i nic z tego też nie było czy wiecie dlaczego ??

05.01.2005
15:33
[2]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

podbijam wątek bo mam tak samo

05.01.2005
15:38
[3]

Kune [ TYCHY ]

Ja rowniez mam ten problem, jak i z IE tak tez z Netscape'm

05.01.2005
15:40
[4]

vult-q3 [ Konsul ]

mi sie 5 min temu zainstalowal bez problemu. avant browser + sp2 ;q

05.01.2005
15:55
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Też mam to samo na NT. Na XP jest wszystko OK.

05.01.2005
16:09
[6]

czesterek [ Konsul ]

lepsze relacje są na :

https://sport.rtl.de/skispringen/livescoring/live.htm

05.01.2005
16:17
smile
[7]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

chyba wymagają IE

05.01.2005
16:50
smile
[8]

Wiener [ Konsul ]

Mialem ten sam problem, ale juz sobie poradzilem.
IE - Narzedzia - Opcje internetowe - Zaawansowane: odznaczyc Java sun
Enjoy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.