GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Axe - czyli coś dla facetów :)

05.01.2005
14:40
[1]

Rezor [ Defibrylator ]

Axe - czyli coś dla facetów :)

Hello,
nie wiem czy to już było na forum bo ostatnio malo siedze tutaj, ale w każdym razie strona axe- producenta kosmetyków, jest bombowa. Kurcze, jak niewiele trzeba żeby rozweselić faceta.... :))

05.01.2005
14:43
smile
[2]

legrooch [ Legend ]


Fajny pomysł :)

05.01.2005
14:45
smile
[3]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Podoba mi sie :)

Przepraszam gdzie jest ta pani piórko już szykuje :)

05.01.2005
14:45
smile
[4]

Gul'dan [ Konsul ]

Wow mi sie podobało :]

05.01.2005
14:54
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]


Fajne:) A ile jest kombinacji laskotania:)

05.01.2005
14:59
smile
[6]

Siara_1 [ Konsul ]

dobre

05.01.2005
15:30
smile
[7]

jojko999 [ Konsul ]

a gdzie język angielski?

ale jest QLL

05.01.2005
15:30
smile
[8]

Majszell [ Centurion ]


Buuuu, buu, buuuu.... Czemu tylko dla facetów robią coś takiego co?
Myślicie że dziewczyną też potrzebna jest chwila rozrywki ;)
- tapety? najwięcej z dziewczynami
- reklamy? najwięcej z dziewczynami
-filmy erotyczne? =II=

Dziewczyny nie dajmy się :))) :P

05.01.2005
15:33
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]


filmy erotyczne? =II=

Tu akurat sa rowne uprawnienia:)

05.01.2005
15:39
smile
[10]

Solesar [ Konsul ]

Calkiem fajne :-) Czy na innych "jezykach" sa inne kobiety? Bo ja wybralem Szwajcarie i mialem brunetke w czerwonej bieliznie:))

05.01.2005
15:40
[11]

Solesar [ Konsul ]

filmy erotyczne? =II=

Taa .. "Myśmy wam w tym troche pomagali .. I nie mowie że bez przyjemno.." :-)

05.01.2005
15:49
smile
[12]

Cyrkon [ Centurion ]

Solesar--->Kobieta jest w każdym przypadku ta sama.

Dmuchnęła w moje piórko, fajnie czasami mruczy:)
Pomysł git:)

05.01.2005
15:52
smile
[13]

Solesar [ Konsul ]

A czasem kwili i kwiczy ;)) Ale tak to juz z tymi babami jest:-)

05.01.2005
16:09
smile
[14]

Ginter !!!! [ Major ]

dobry wątek

05.01.2005
16:11
[15]

Cyrkon [ Centurion ]

Solesar --> ta, jak to z babami:)

Ale trza przyznać absorbujące to istoty:)

05.01.2005
16:17
smile
[16]

Solesar [ Konsul ]

Cyrkon --> Trochę nie rozumiem z tą absorpcją ;-) Co takiego mialyby absorbować ?

05.01.2005
16:19
[17]

Cyrkon [ Centurion ]

Solesar ---> absorbować: zajmować, interesować, pochłaniać uwagę, zaprzątać czas.

05.01.2005
16:28
smile
[18]

Solesar [ Konsul ]

Ahh pod takim kątem zaatakowales ;-) Myslalem ze moze Absorbowac Cios ;-)))) Zart oczywiscie.

06.01.2005
11:04
smile
[19]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

No tak, fajnie... Ale co z kobietami??
Bo ja to bym chciała faceta połaskotać ;>

Ech.. nie ma sprawiedliwości ;P

06.01.2005
11:40
[20]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Musze przyznac, ze dobre, nawet bardzo dobre. :)

06.01.2005
11:51
smile
[21]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Fajne fajne...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.