GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zabezpieczenia w DVD

05.01.2005
14:27
smile
[1]

Maniac [ Pretorianin ]

zabezpieczenia w DVD

Znacie jakies darmowe programy do lamania zabezpieczen w DVD?

05.01.2005
14:30
smile
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

link

05.01.2005
14:31
[3]

Mortan [ ]

Jakich zabezpieczen ? Chodzi ci o kod regionu czy przeciw zgrywaniu? Kazdy porzadniejszy program do zgrywania filmów na dysk automatycznie zdejmuje takie zabezpieczenia. DVD Decrypter to program wykrywajacy rze zabezpieczenia. Oraz znajdz sobie region killer albo program podbnie działajacy zeby nie chciał zmieniac regionów i po sprawie.

05.01.2005
14:33
smile
[4]

grzesiek16 [ Feluś ]

polecam DvDFab Gold - wszystko zdejmie i może od razu nagrać :] Lepszego programu nie ma :)

05.01.2005
14:34
smile
[5]

Piterus_123 [ Konsul ]

DVDShrink

05.01.2005
14:35
[6]

Maniac [ Pretorianin ]

Chodzilo o zabezpieczenia przed zgrywaniem. Dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.