
jowtek [ Centurion ]
problem z podkładem muzycznym na stronach www
mam problem z podkładem muzycznym na chociażby stronie
https://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/bozenarodzenie/bn24.htm
w tle powinna grać muzyczka ale jej nie ma :((((( Jak zrobić żeby byla z powrotem????? Mam windows Xp z service pack 2. Proszę o szybką pomoc!!! I czy przyczyną tego że przestało działać jest zainstalowanie nowej karty graficznej???
jowtek [ Centurion ]
nikt nie mial takiego problemu wczesniej???? Proszę pomożcie!!!!

M'q [ Schattenjager ]
Jaki wielki jest ten plik muzyczny? Może za długo go doczytuje?

jowtek [ Centurion ]
chodzi mi o podkładzik taki razem ze stronką internetową. Kiedyś jak mi wszystko działało to pisało Gotowe i szła muzyyczka z załączonymi życzeniami. Podaje ci link może zobaczysz o co mi chodzi