
WolverineX [ Senator ]
Co potrzebuje by uruchomić Accessa ?
pakiet office 2003 z Accessem mam, ale co jeszcze potrzebuje i gdzie to znajde ?

M'q [ Schattenjager ]
Nic więcej chyba nie jest potrzebne...
WolverineX [ Senator ]
ale jak ja probuje go wlaczyc czy dac nowe to wywala komunikat ze potrzebny serwer aql. co to jest ?
legrooch [ Legend ]
A musisz się łączyć z bazą danych na serwerze?
Stwórz lokalnie w pliku.
WolverineX [ Senator ]
sorki ale ja jestem calkowicie zielony w accessa. wiec jak mozna mi to wytlumaczyc lopatologicznie.
legrooch [ Legend ]
Pusta baza danych-> Utwórz.
Co tu skomplikowanego?
Widać, że na siłę chcesz otwierać bazę z serwera któego nie masz :/
WolverineX [ Senator ]
sprawdze to :) mzoe zadziala.