GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co potrzebuje by uruchomić Accessa ?

05.01.2005
12:38
smile
[1]

WolverineX [ Senator ]

Co potrzebuje by uruchomić Accessa ?

pakiet office 2003 z Accessem mam, ale co jeszcze potrzebuje i gdzie to znajde ?

05.01.2005
12:41
smile
[2]

M'q [ Schattenjager ]


Nic więcej chyba nie jest potrzebne...

05.01.2005
12:43
[3]

WolverineX [ Senator ]

ale jak ja probuje go wlaczyc czy dac nowe to wywala komunikat ze potrzebny serwer aql. co to jest ?

05.01.2005
12:45
[4]

legrooch [ Legend ]

A musisz się łączyć z bazą danych na serwerze?
Stwórz lokalnie w pliku.

05.01.2005
12:55
[5]

WolverineX [ Senator ]

sorki ale ja jestem calkowicie zielony w accessa. wiec jak mozna mi to wytlumaczyc lopatologicznie.

05.01.2005
13:34
[6]

legrooch [ Legend ]

Pusta baza danych-> Utwórz.
Co tu skomplikowanego?
Widać, że na siłę chcesz otwierać bazę z serwera któego nie masz :/

05.01.2005
13:37
[7]

WolverineX [ Senator ]

sprawdze to :) mzoe zadziala.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.