GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z DVD

05.01.2005
12:34
[1]

Pakuś [ Centurion ]

Problemy z DVD

Witam kupilem soebie wczoraj DVD wer.DVP742, i mam problemy z napisami do DIvXów nie chca mi łapac..jaki program pownienem urzyc, a zeby moje DVD wykrywalo napisy..Prosze pomóżcie...

05.01.2005
12:40
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Najpierw użyj słownika ortograficznego.

05.01.2005
17:46
smile
[3]

Ace_2005 [ Pretorianin ]

Pakuś ---> Może wgraj najpierw wszystkie nowe kodeki, co? Ja do oglądania DivX używam tylko Vplayer i chodzą bez problemu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.