Pakuś [ Centurion ]
Problemy z DVD
Witam kupilem soebie wczoraj DVD wer.DVP742, i mam problemy z napisami do DIvXów nie chca mi łapac..jaki program pownienem urzyc, a zeby moje DVD wykrywalo napisy..Prosze pomóżcie...
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Najpierw użyj słownika ortograficznego.

Ace_2005 [ Pretorianin ]
Pakuś ---> Może wgraj najpierw wszystkie nowe kodeki, co? Ja do oglądania DivX używam tylko Vplayer i chodzą bez problemu