GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktos save z mysta 4

05.01.2005
12:32
[1]

Zdepek [ Legionista ]

Ma ktos save z mysta 4

potrzebyje save i kol zebatych o oznaczeniach pieciakat kolo szecciakat

05.01.2005
12:35
[2]

Jerryzzz [ Senator ]

Ty chyba potrzebujesz slownika poprawnej polszczyzny :P

05.01.2005
12:39
smile
[3]

Zdepek [ Legionista ]

tez by sie przydal ale narazie savy chce

05.01.2005
12:41
smile
[4]

Jerryzzz [ Senator ]

Jak kupisz slownik to dostaniesz save'a :P

05.01.2005
12:44
[5]

Zdepek [ Legionista ]

mam juz łownik

05.01.2005
12:45
[6]

Zdepek [ Legionista ]

znaczy słownik

05.01.2005
12:46
smile
[7]

Jerryzzz [ Senator ]

Sadzac po poscie z 05.01.2005 | 12:44 chyba jednak go nie masz :P Nie przekonales mnie dalej :D

05.01.2005
12:48
smile
[8]

Zdepek [ Legionista ]

no powaga mam juz:)a jestes wstanie zalatwic mi te zapisy z gry

05.01.2005
12:51
smile
[9]

Jerryzzz [ Senator ]

OK, zapytam kumpla, bo siecze w ta gre :) Momencik :)

05.01.2005
12:52
[10]

Zdepek [ Legionista ]

dziekowa zobaczymy jak ci to wyjdzie

05.01.2005
12:54
[11]

Jerryzzz [ Senator ]

Mam zapytac, z ktorego to fragmentu gry :] Wiec pytam :)

05.01.2005
12:57
[12]

Zdepek [ Legionista ]

powiedz mu ze dokjladnie chodzi o koła zebate pieciakat kolo i szesciakat tylko ja juz sciaglem solucie i ustawiam tak jak tam pisze i nic a w opisie gry (w grze)pisze inaczej

05.01.2005
13:03
[13]

Jerryzzz [ Senator ]

No sorki, chcialem pomoc (a raczej kumpel) ale mowi, ze chyba nie doszedl do tego momentu. Zycze powodzenia.

05.01.2005
13:04
[14]

Zdepek [ Legionista ]

dzieks

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.