Zdepek [ Legionista ]
Ma ktos save z mysta 4
potrzebyje save i kol zebatych o oznaczeniach pieciakat kolo szecciakat
Jerryzzz [ Senator ]
Ty chyba potrzebujesz slownika poprawnej polszczyzny :P

Zdepek [ Legionista ]
tez by sie przydal ale narazie savy chce

Jerryzzz [ Senator ]
Jak kupisz slownik to dostaniesz save'a :P
Zdepek [ Legionista ]
mam juz łownik
Zdepek [ Legionista ]
znaczy słownik

Jerryzzz [ Senator ]
Sadzac po poscie z 05.01.2005 | 12:44 chyba jednak go nie masz :P Nie przekonales mnie dalej :D

Zdepek [ Legionista ]
no powaga mam juz:)a jestes wstanie zalatwic mi te zapisy z gry

Jerryzzz [ Senator ]
OK, zapytam kumpla, bo siecze w ta gre :) Momencik :)
Zdepek [ Legionista ]
dziekowa zobaczymy jak ci to wyjdzie
Jerryzzz [ Senator ]
Mam zapytac, z ktorego to fragmentu gry :] Wiec pytam :)
Zdepek [ Legionista ]
powiedz mu ze dokjladnie chodzi o koła zebate pieciakat kolo i szesciakat tylko ja juz sciaglem solucie i ustawiam tak jak tam pisze i nic a w opisie gry (w grze)pisze inaczej
Jerryzzz [ Senator ]
No sorki, chcialem pomoc (a raczej kumpel) ale mowi, ze chyba nie doszedl do tego momentu. Zycze powodzenia.
Zdepek [ Legionista ]
dzieks