GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grafika

05.01.2005
09:52
[1]

Sharg [ Legionista ]

Problem z grafika

Witam

Mam GF 4600ti. We wszystkich grach mam dziwne jakie takie kreski poziome. Tzn nie widac ich tylko jakby obraz sie zalamywal w poziomie jak szybko obracam widokiem. Pojawiaja sie takie poziome zalamania. Czy ktos wie co to moze byc???

05.01.2005
09:53
smile
[2]

Jerryzzz [ Senator ]

Nie jest to smieszne i mowie jak najbardziej powaznie: sprobuj przedmuchac wentylatorek na karcie graficznej. powinno pomoc.

05.01.2005
09:54
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

jak szybko obracasz widokiem powiadasz ?

ustaw synchronizację pionową w sterach i w grze i problem zniknie

05.01.2005
09:57
smile
[4]

Markarius [ Pretorianin ]

zmień na Nvidię z ATI zawsze są problemy

05.01.2005
10:00
smile
[5]

Sharg [ Legionista ]

No mam nVidie.

Wie ktos gdzie w detonatorach czy wogole w GF'ach ustawia sie ten vertical sync? Bo nie moge znalezc

05.01.2005
10:00
[6]

Jerryzzz [ Senator ]

Markarius ---> Twoja odpowiedz jest taka... smieszna (?) ze po prostu mnie zatkalo :] Spojrz lepiej, jaka ma Sharg karte. A poza tym, nVidia sux :]

05.01.2005
10:31
smile
[7]

pajkul [ Konsul ]

Markarius <-- Yeeeah !! ROXXX!! To bylo piekne :]... Gostek, nie wiesz nawet, ze GeForce to nVidia ? Buhahaha!!

05.01.2005
10:42
[8]

Sharg [ Legionista ]

No fajnie wszystko ale gdzie sie ustawia ten vert sync moze mi kots powiedziec?

05.01.2005
10:46
[9]

Lwiecz01 [ Pretorianin ]

:) To zmień na Radeona i się poprawi :)

Prawy przycisk myszki na pulpicie, właściwości (properties) i wchodzisz do ustawień karty graficznej. Tam powinno być już wszystko czego dusza zapragnie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.