GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Medal of Honor i Geforce 4 MX 4000

05.01.2005
08:44
[1]

Askalon [ Junior ]

Medal of Honor i Geforce 4 MX 4000

witajcie
mam problem, otórz przy mojej karcie Geforce 4 MX 4000 (a dokładniej Asus V9400) otrzymuję
komunikat "Twoja karta nie obsługuje DirectX 8.1" - a ja mam zainstalowanego direxa 9.0c
i gry które wymagają DX 9.0 chodzą płynnie
mam też najnowsze stery do karty
co robić?
Askalon

05.01.2005
08:52
[2]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Nie słyszałem o GeForce 4 MX 4000, słyszałem jedynie o MX 420, MX 440 SE, MX 440 i MX 460. O którą dokładnie wersję MOH'a Ci chodzi? Ja grałem w MOH: Alied Assault na MX 440 i chodziło świetnie.
To, że masz zainstalowane DirectX 9.0 nie znaczy jeszcze, że Twoja karta graficzna obsługuje w pełni wszystkie wymagane przez nie efekty i wtedy gra, która takich efektów wymaga po prostu - nie ruszy :-(

05.01.2005
08:53
[3]

Jerryzzz [ Senator ]

Ja tam w MoH gralem na GF 2 MX kiedys, to nie wierze, ze tak po prostu nie chodzi na 4 MX. Sprobuj zainstalowac starsze sterowniki i DX 8.1

05.01.2005
09:21
[4]

legrooch [ Legend ]


MOH:PA nie chodzi na kartach niższych niż GF3 (GF4MX też odpadają - a taką masz) oraz na Radeonach poniżej 8500.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.