Askalon [ Junior ]
Medal of Honor i Geforce 4 MX 4000
witajcie
mam problem, otórz przy mojej karcie Geforce 4 MX 4000 (a dokładniej Asus V9400) otrzymuję
komunikat "Twoja karta nie obsługuje DirectX 8.1" - a ja mam zainstalowanego direxa 9.0c
i gry które wymagają DX 9.0 chodzą płynnie
mam też najnowsze stery do karty
co robić?
Askalon
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
Nie słyszałem o GeForce 4 MX 4000, słyszałem jedynie o MX 420, MX 440 SE, MX 440 i MX 460. O którą dokładnie wersję MOH'a Ci chodzi? Ja grałem w MOH: Alied Assault na MX 440 i chodziło świetnie.
To, że masz zainstalowane DirectX 9.0 nie znaczy jeszcze, że Twoja karta graficzna obsługuje w pełni wszystkie wymagane przez nie efekty i wtedy gra, która takich efektów wymaga po prostu - nie ruszy :-(
Jerryzzz [ Senator ]
Ja tam w MoH gralem na GF 2 MX kiedys, to nie wierze, ze tak po prostu nie chodzi na 4 MX. Sprobuj zainstalowac starsze sterowniki i DX 8.1
legrooch [ Legend ]
MOH:PA nie chodzi na kartach niższych niż GF3 (GF4MX też odpadają - a taką masz) oraz na Radeonach poniżej 8500.