
devito [ Junior ]
devito
proszę o pomoc"Prince of persja2"-jestem w mijscu gdzie pierwszy raz walczy się z [tymi czerwonymi wariatami], a w demo jest pokazane jak czarny facet przebiega górą],przeszłem po scianie między kołem młyńskim-potem znów koło młyńskie i odbicie na słupek,ponownie słupek i znów słupek,i ze słupka skok do pomieszczenia gdzie jest przyżąd z czerwonym ogniem i go się obraca, po obruceniu tego kołowrota nie wiem co robić dalej? , obok jest ściana a na niej drabina-nie mogę jej złapać,przelatuje rzez nią, na słupek też nie mogę wskoczyć,co robić?????POMOCY,skrenu nie jestem w stanie przesłać-sory[ proszę o informacje i pomoc na adres [email protected] ,może ktoś wie skąd wziąż poradnik po polsku do tej gry-za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.DEVITO
elemeledudek [ Generaďż˝ ]
Co wy kurde ludzie z tym PRINCE OF PERSIA??!! Same juniory zakładają te wątki zupełnie bez opamiętania jakby nie mozna się było z pytaniem dopisać do już istniejącego, pozatym robią to zupełnie chaotycznie. Dodatkowo jeszcze kto wpadł na pomysł że to przygodówka jest?? Normalnie nóż sie w kieszeni otwiera.

legrooch [ Legend ]
W tytule wątku umieszczamy info o problemie, a nie swoją ksywkę.