GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

devito

05.01.2005
08:41
smile
[1]

devito [ Junior ]

devito

proszę o pomoc"Prince of persja2"-jestem w mijscu gdzie pierwszy raz walczy się z [tymi czerwonymi wariatami], a w demo jest pokazane jak ‹czarny facet przebiega górą],przeszłem po scianie między kołem młyńskim-potem znów koło młyńskie i odbicie na słupek,ponownie słupek i znów słupek,i ze słupka skok do pomieszczenia gdzie jest przyżąd z czerwonym ogniem i go się obraca, po obruceniu tego kołowrota nie wiem co robić dalej? , obok jest ściana a na niej drabina-nie mogę jej złapać,przelatuje rzez nią, na słupek też nie mogę wskoczyć,co robić?????POMOCY,skrenu nie jestem w stanie przesłać-sory[ proszę o informacje i pomoc na adres [email protected] ›,może ktoś wie skąd wziąż poradnik po polsku do tej gry-za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.DEVITO

05.01.2005
09:44
[2]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Co wy kurde ludzie z tym PRINCE OF PERSIA??!! Same juniory zakładają te wątki zupełnie bez opamiętania jakby nie mozna się było z pytaniem dopisać do już istniejącego, pozatym robią to zupełnie chaotycznie. Dodatkowo jeszcze kto wpadł na pomysł że to przygodówka jest?? Normalnie nóż sie w kieszeni otwiera.

05.01.2005
09:57
smile
[3]

legrooch [ Legend ]


W tytule wątku umieszczamy info o problemie, a nie swoją ksywkę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.