GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Myst 4 objawienie pomocyyyyyyyy!!!!!!!!!kto gral napeno ktos gra!!!

05.01.2005
01:28
[1]

Zdepek [ Legionista ]

Myst 4 objawienie pomocyyyyyyyy!!!!!!!!!kto gral napeno ktos gra!!!

potrzebyje pomocy z tymi kolami zebatymi

05.01.2005
01:32
smile
[2]

zarith [ ]

na temat mysta nie pomogę, ale pomoge w zrozumieniu zawiłych praw forum.

otóż, kiedy do wątku nikt się nie dopisuje, spada on z listy. tworzenie kolejnych jest śmieceniem - lepiej wejść w swój stary wątek i go 'podnieść' czyli napisać jakiegokolwiek (no, nie łamiącego faq:P) posta.

pisze to bo widzę że stawiasz trzeci czy czwarty wątek o tym nieszczęsnym myście:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.