Zdepek [ Legionista ]
Myst 4 objawienie pomocyyyyyyyy!!!!!!!!!kto gral napeno ktos gra!!!
potrzebyje pomocy z tymi kolami zebatymi

zarith [ ]
na temat mysta nie pomogę, ale pomoge w zrozumieniu zawiłych praw forum.
otóż, kiedy do wątku nikt się nie dopisuje, spada on z listy. tworzenie kolejnych jest śmieceniem - lepiej wejść w swój stary wątek i go 'podnieść' czyli napisać jakiegokolwiek (no, nie łamiącego faq:P) posta.
pisze to bo widzę że stawiasz trzeci czy czwarty wątek o tym nieszczęsnym myście:)