GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

longest jurnaey - nowy problemos:)

05.01.2005
00:57
[1]

DirtyHarry [ Junior ]

longest jurnaey - nowy problemos:)

jak uruchomic wyrzutnie na wyspie? dalem zylke, mam osci rybie w inventory ale za diabla nie moge nic wiecej zrobic..... HELP

05.01.2005
03:56
[2]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

Buehehe, sam juz chcialem zalozyc identyczny watek :)
Od wczoraj sie z tym meczylem.
Idz do ruin, zabierz line, uzyj osci na linie, nie zylce.
Zylke daj drzewcowi, jak zbuduja do konca, zapytaj sie, czy
mozesz wyprobowac katapulte.Potem tylko uzyj osciolinky na wyrzutni :)

Rgds

05.01.2005
13:06
smile
[3]

DirtyHarry [ Junior ]

wielkie dzieki, uratowales mi zycie :) :P hehe pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.