DirtyHarry [ Junior ]
longest jurnaey - nowy problemos:)
jak uruchomic wyrzutnie na wyspie? dalem zylke, mam osci rybie w inventory ale za diabla nie moge nic wiecej zrobic..... HELP
FalconTm [ Generaďż˝ ]
Buehehe, sam juz chcialem zalozyc identyczny watek :)
Od wczoraj sie z tym meczylem.
Idz do ruin, zabierz line, uzyj osci na linie, nie zylce.
Zylke daj drzewcowi, jak zbuduja do konca, zapytaj sie, czy
mozesz wyprobowac katapulte.Potem tylko uzyj osciolinky na wyrzutni :)
Rgds

DirtyHarry [ Junior ]
wielkie dzieki, uratowales mi zycie :) :P hehe pozdro