GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

-.-Gothic II Za Palisadą -.-

05.01.2005
00:44
smile
[1]

arthe[16] [ breakdance ]

-.-Gothic II Za Palisadą -.-

Wiem, że głupio chwalić się wujkiem, ale co tam... Chciałbym tylko wiedzieć ilu osobom udało się jak mojemu wujkowi przejść za palisadę w gothicu II ?? :>

05.01.2005
00:53
smile
[2]

techman [ Konsul ]

Banał.... Tam jest taki slupek:0 Poszukaj sobie;]. Skocz ze skarpy:P

05.01.2005
00:54
[3]

Obestyjka [ Pretorianin ]

standard. kilka razy.

05.01.2005
00:54
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]


Chyba każdemu kto w to grał :D

05.01.2005
01:17
smile
[5]

Ragn'or [ Konsul ]

Mnie nie.Jeszcze nie.Ale wypróbuję patent ze słupkiem.A przy okazji:w jakiego zwierza lubicie się zmieniać czarami?Ja w polną bestię-tak śmiesznie chodzi...

05.01.2005
10:14
[6]

Patrol_wcg [ Konsul ]

Banał ;] można przeskoczyć albo użyć sposobu " przemiana w potworka "

05.01.2005
11:00
smile
[7]

Mysia [ Szczurek ]

Ragn'or ---> jakbys nie znal sposobu przemiana w potwora by przejsc przez palisade to podchodzisz bardzo blisko palisady i naciskasz ENTER, najprawdopodoniej znajdziesz sie po drugiej stronie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.