
arthe[16] [ breakdance ]
-.-Gothic II Za Palisadą -.-
Wiem, że głupio chwalić się wujkiem, ale co tam... Chciałbym tylko wiedzieć ilu osobom udało się jak mojemu wujkowi przejść za palisadę w gothicu II ?? :>

techman [ Konsul ]
Banał.... Tam jest taki slupek:0 Poszukaj sobie;]. Skocz ze skarpy:P
Obestyjka [ Pretorianin ]
standard. kilka razy.

Brisk. [ Chomik ]
Chyba każdemu kto w to grał :D

Ragn'or [ Konsul ]
Mnie nie.Jeszcze nie.Ale wypróbuję patent ze słupkiem.A przy okazji:w jakiego zwierza lubicie się zmieniać czarami?Ja w polną bestię-tak śmiesznie chodzi...
Patrol_wcg [ Konsul ]
Banał ;] można przeskoczyć albo użyć sposobu " przemiana w potworka "

Mysia [ Szczurek ]
Ragn'or ---> jakbys nie znal sposobu przemiana w potwora by przejsc przez palisade to podchodzisz bardzo blisko palisady i naciskasz ENTER, najprawdopodoniej znajdziesz sie po drugiej stronie :)