misztel [ Pretorianin ]
Która skórka najlepszA ?
Zaprazam na strone i powiedzcie jaka wg was jest najlepsza skorka !

techman [ Konsul ]
Ogólnie nie są złe:) Czarna całkiem fajna, nitech też:) Najgorszy jest default:)
misztel [ Pretorianin ]
No ale chodzi o taka jedna :P Default nie ogladajcie :)

ronn [ moralizator ]
Solaris

Heart Beat [ Pretorianin ]
Solaris, ale widzę, że tematyką będzie Fifa, więc niech będzie jportal_biały_gry, ale chyba już gdzieś taki widziałem.
Coy2K [ Veteran ]
mi sie nic nie zmienia...
Coy2K [ Veteran ]
dobra dalem rade...obstawiam Solaris
viesiek [ hoo-doo ]
solaris jest najlepszy, fajny bylby tez silver, gdyby nie logos :) a i podstawowa jest spoko :p

kreta [ Chor��y ]
a ni wim ktora:P
misztel [ Pretorianin ]
SOlaris jest ladna ale strona bedie o Fifie i nie wiem czy za bardzo pasuje !
Jake [ R.I.P. ]
3 najlepsze :
Black_magick
Solaris
darksta

iNfiNity! [ Senator ]
Dla mnie najlepsza jest defaultowa :P
V(i)ader-ko [ Konsul ]
solaris lub jportal_bialy_gry