GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Która skórka najlepszA ?

05.01.2005
00:10
[1]

misztel [ Pretorianin ]

Która skórka najlepszA ?

Zaprazam na strone i powiedzcie jaka wg was jest najlepsza skorka !

05.01.2005
00:20
smile
[2]

techman [ Konsul ]

Ogólnie nie są złe:) Czarna całkiem fajna, nitech też:) Najgorszy jest default:)

05.01.2005
00:21
[3]

misztel [ Pretorianin ]

No ale chodzi o taka jedna :P Default nie ogladajcie :)

05.01.2005
00:23
smile
[4]

ronn [ moralizator ]

Solaris

05.01.2005
11:43
smile
[5]

Heart Beat [ Pretorianin ]

Solaris, ale widzę, że tematyką będzie Fifa, więc niech będzie jportal_biały_gry, ale chyba już gdzieś taki widziałem.

05.01.2005
11:50
[6]

Coy2K [ Veteran ]

mi sie nic nie zmienia...

05.01.2005
11:53
[7]

Coy2K [ Veteran ]

dobra dalem rade...obstawiam Solaris

05.01.2005
12:01
[8]

viesiek [ hoo-doo ]

solaris jest najlepszy, fajny bylby tez silver, gdyby nie logos :) a i podstawowa jest spoko :p

05.01.2005
14:45
smile
[9]

kreta [ Chor��y ]

a ni wim ktora:P

05.01.2005
16:50
[10]

misztel [ Pretorianin ]


SOlaris jest ladna ale strona bedie o Fifie i nie wiem czy za bardzo pasuje !

05.01.2005
16:53
[11]

Jake [ R.I.P. ]

3 najlepsze :
Black_magick
Solaris
darksta

05.01.2005
17:04
smile
[12]

iNfiNity! [ Senator ]

Dla mnie najlepsza jest defaultowa :P

05.01.2005
17:12
[13]

V(i)ader-ko [ Konsul ]

solaris lub jportal_bialy_gry

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.