GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomocy w mysta 4 Objawienie plizz

05.01.2005
00:01
[1]

Zdepek [ Legionista ]

Pomocy w mysta 4 Objawienie plizz

Potrzebyje sie dowiedziec jak mam ustawic kola zebate w myscie 4

05.01.2005
00:18
smile
[2]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Chodzi Ci o te 3 ? pięciokąt, koło, sześciokąt ?

pięciokąt o 3
koło o 2
sześciokąt o 1

:-)

05.01.2005
01:08
[3]

Zdepek [ Legionista ]

Wlasnie ja tak daje i sie nic niedziejed:((

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.