Zdepek [ Legionista ]
Pomocy w mysta 4 Objawienie plizz
Potrzebyje sie dowiedziec jak mam ustawic kola zebate w myscie 4

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Chodzi Ci o te 3 ? pięciokąt, koło, sześciokąt ?
pięciokąt o 3
koło o 2
sześciokąt o 1
:-)
Zdepek [ Legionista ]
Wlasnie ja tak daje i sie nic niedziejed:((