arthe[16] [ breakdance ]
-.- Jaki to film? -.- :: zgadujemy na podstawie opisu |cz.11|
Witam! Proszę o zapoznanie się z regulaminem karczmy!
Jest to zabawa polegająca na odgadnięciu nazwy filmu.
Zasada Naczelna:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie opisu, ludzi filmu ( aktorów, reżyserów, producentów itp. ), informacji o filmie : gdzie powstał, rok powstania filmu itp., można posługiwać się cytatami no wiele innych podpowiedzi, które przyjdą do głowy :P
Uwaga !
Podziękowania dla ludzi z karczmy The Quizers - odgadnij nazwę gry, których regulamin zmodyfikowałem na potrzeby tej karczmy.
Regulamin:
1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki).
2. Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu, ewentualnie może wyznaczyć inną osobę, która wymyśli zagadkę.
3. Jeżeli autor zagadki ma takie życzenie może dodać podpowiedź.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba zadająca zagadkę nie musi przypominać, że np. wymagana jest część filmu. Zawsze podajemy nazwę filmu + (jeżeli istnieje) część tego filmu. Zadający zagadkę może ustalić czy wymaga tytuł polski lub oryginalny ( w zależności od filmu. ).
6.Nie używamy skrótów.
7.W zabawie biorą udział tylko filmy po premierze światowej.
8. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
9. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
11. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
12. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
13. Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 10 minut, zagadkę zadaje osoba, która wcześniej zadawała zagadkę.
14. Film o jakim myśli twórca zagadki jest poprawny, inne chociażby pasowały do zagadki nie są punktowane.
OSOBY NIE STOSUJĄCE SIĘ DO REGULAMINU BĘDĄ USUWANE Z RANKINGU
*Punkty regulaminu, które są pogrubione uległy zmianie. Przeczytaj je ponownie!
Poprzednia część !

arthe[16] [ breakdance ]
RANKING:
39 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca
12 -- Crash ++ sparrhawk
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Zagadka: Wojna Wietnamska, 14 listopada 1965 roku. Podpułkownik Moore i jego żołnierze (kawaleria powietrzna), z powodu błędów wywiadu, walczą z regularną wietnamską dywizją w dolinie Ia Drang. Film opowiada o autentycznych wydarzeniach.
Ewunia odpowiada: Byliśmy żołnierzami
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Dlaczego zmniejszono czas do 10 minut? Kto na to wyraził zgodę?
EwUnIa_kR [ Legend ]
40 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca
12 -- Crash ++ sparrhawk
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
więc..dwóch barrrdzo przystojnych panów jako upadłe anioły:)

arthe[16] [ breakdance ]
sparrhawk ==> 15 min to za dużo a 10 min wystarczy //i nie piszemy już na temat regulaminu tutaj
Aceofbase [ El Mariachi ]
dogma
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
arthe - wypadałoby naprawdę zapytać o zdanie innych. Nikomu ten punkt nie przeszkadzał, a ty go samowolnie zmieniasz. A gdzie mamy pisać na temat regulaminu jak nie tutaj?
EwUnIa_kR [ Legend ]
tak jest....dogma:)
Aceofbase+1
VOSTOK [ Konsul ]
Dogma
EwUnIa_kR [ Legend ]
jeeezzzz.....skończcie już:>
co za różnica 10 czy 15?
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
W 10 minut trudniej się wyrobić, jeśli się na chwilę wyjdzie.

DeVitoo [ Konsul ]
Lol widze, że Ewunia zna sie na fachu :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
no jeśli o mnie chodzi to 7 zupełnie mi wystarcza:P

Crash8462 [ Night Elf ]
Widze ze pewne zmianki - jeszcze chyba nikt nie zakladal zagadki ani 10 ani 15 min - ale ja uwazam ze 10 min wystarczy, to nie filmozercy, gdzie tzeba szukac screena i go dodawac, tu liczy sie tylko pomysl !
Ale ja sie nie mieszam, robcie jak uwazacie...

arthe[16] [ breakdance ]
sparrhawk ==> Dlatego dopki nie zdasz zagadki nie odejdziesz od kompa by inni nie czekali proste ;-) Skończ już
DeVitoo ==< Oj żebyś wiedizał, że zna i do tego jakie zagadki zadaje :P

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
No to jak będziesz zakładać następną część to zmienisz na 7. Jak ja będę zakładał to zmienię na 30. I tak się będziemy bawić.

EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja chcę zagadkęęęęęęęęęęęęęęęęę
arthe[16] [ breakdance ]
właśnie gdzie zagadka?
kamil210 [ Generaďż˝ ]
zgadnijmy gdzie zagadka
Aceofbase [ El Mariachi ]
40 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca
12 -- Crash ++ sparrhawk
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Cytat:
"-I love you Pumpkin.
- love you too honey-bunny.
- Alright, everybody be cool, this is a robbery!
-Any of you fucking pricks move, and I'll execute every motherfucking last one of ya!"
<==najlepszy dialog swiata! :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
kamil---> LOL
ace wstawaj:D
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Pulp Fiction
arthe[16] [ breakdance ]
Space Jam :D

Crash8462 [ Night Elf ]
Niestety nie znam angielskiego :(
EwUnIa_kR [ Legend ]
pulp fiction

Crash8462 [ Night Elf ]
Wpadlem tylko na jednego szybkiego - czas na kimono
EwUnIa_kR - tylko sie nie uzaleznij ;P
P.S.: Czy mogl bym prosic o wykluczenie takiego osobnika jak mu... no.... mam na koncu jezyka... juz wiem krasz, a zastapic go CRASH (do ciebie ewciu :D) !
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Może by tak dać jakieś ograniczenie czasowe na potwierdzenie?
EwUnIa_kR [ Legend ]
oczywiście:)
Aceofbase [ El Mariachi ]
sparrhawk +1
ewunia ==> sorqa, zawsze moze sie przydazyc cos nieoczekiwanego co cie od kompa oderwie :D
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
40 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Robią wszystko, żeby się więcej nie spotkać... I tak się spotykają.

EwUnIa_kR [ Legend ]
jakie znowu ograniczenie?

Aceofbase [ El Mariachi ]
sparrhawk --> ekhm, to mialo byc smieszne? :)
kamil210 [ Generaďż˝ ]
masz wiadomość?
EwUnIa_kR [ Legend ]
zakochany bez pamięci
arthe[16] [ breakdance ]
Nie ograniczenie ale nech ludzie w miare syzbko odowaidaja czy odpowiedz jest poprawna czy nie
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Ace - Pytasz się jeszcze? :))) Ja przecież wszelkim ograniczeniom mówię nie! :D

Crash8462 [ Night Elf ]
Dzieki i do jutra, jutro cie rozloze na łopatki ;)
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
kamil, ewunia - autorowi chodziło o coś innego :)
arthe[16] [ breakdance ]
Jezioro Marzeń :P

EwUnIa_kR [ Legend ]
oopanowie tez ogladają romantyczne komedyjki?

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Ewunia - panowie przełączają kanały i czasem na coś trafiają. Poza tym starałem się trafić w Twoje gusta :P
Aceofbase [ El Mariachi ]
arthe --> bo oczywiscie oni od razu nie potwierdzaja z czystej jedynie zlosliwosci :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
to są filmy akcji :>

arthe[16] [ breakdance ]
aceofbase ==> a czy ja cos mówie :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie znasz mojego gustu:P
Crash8462 ---> dobranoc:)

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
A tak się starałem trafić...
EwUnIa_kR [ Legend ]
nothing hill?
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Gra tam piękna wampirzyca. :)

arthe[16] [ breakdance ]
2.
Szkoła uczuć (2002) 8.56 (1091)
3.
Honey (2003) 8.53 (67)
4.
Bez granic (2003) 8.51 (137)
5.
Dracula (1992) 8.51 (275)
6.
Wirujący sex (1987) 8.51 (599)
7.
Uwierz w ducha (1990) 8.49 (53)
8.
Joe Black (1998) 8.49 (203)
9.
Pretty Woman (1990) 8.48 (51)
10.
Ostatni Mohicanin (1992) 8.46 (263)
11.
Wygrane marzenia (2000) 8.46 (202)
12.
Miłość w rytmie rap (1991) 8.45 (100)
13.
Romeo musi umrzeć (2000) 8.45 (178)
14.
Vision of Escaflowne (2000) 8.44 (34)
15.
Valentine (2001) 8.41 (307)
16.
Wielkie nadzieje (1998) 8.39 (17)
17.
Grease (1978) 8.39 (69)
18.
Milion Dolarów Hotel (2000) 8.39 (162)
19.
Bezsenność w Seattle (1993) 8.38 (24)
20.
Kocurek (2001) 8.38 (90)
21.
Prawdziwy romans (1993) 8.36 (19)
22.
Nieodparty urok (1999) 8.36 (16)
23.
Cztery wesela i pogrzeb (1994) 8.35 (30)
24.
Śniadanie u Tiffany'ego (1961) 8.34 (14)
25.
Rozważna i Romantyczna (1995) 8.34 (17)
26.
Donnie Darko (2001) 8.33 (221)
27.
Doors (1991) 8.33 (75)
28.
Jak stracić chłopaka w 10 dni (2003) 8.31 (536)
29.
Porozmawiaj z nią (2002) 8.30 (1193)
30.
60 sekund (2000) 8.30 (473)
31.
Mój chłopak się żeni (1997) 8.29 (29)
32.
Pocahontas (1995) 8.27 (23)
33.
Powiedz tak (2001) 8.27 (127)
34.
Fucking Amal / Show me love (1998) 8.26 (192)
35.
Tańczący z wilkami (1990) 8.26 (101)
36.
Cyrulik Syberyjski (1998) 8.26 (57)
37.
Pocałunek smoka (2001) 8.25 (148)
38.
How to Deal (2003) 8.22 (41)
39.
Bez przebaczenia (1992) 8.22 (92)
40.
Między piekłem a niebem (1998) 8.20 (35)
41.
Przypadkowa dziewczyna (1998) 8.18 (38)
42.
Wszystko czego chcę (2002) 8.17 (14)
43.
Miłość w Nowym Jorku (2000) 8.17 (37)
44.
Vengo (2000) 8.16 (18)
45.
Vanilla Sky (2001) 8.16 (325)
46.
Kasia i Tomek (2002) 8.14 (23)
47.
Prawdziwe kłamstwa (1994) 8.13 (50)
48.
Deliver Us From Eva (2003) 8.12 (18)
49.
Moje wielkie greckie wesele (2002) 8.11 (647)
50.
Ready to Rumble (2000) 8.11 (24)
Wybierz któyś film hehehehe
Aceofbase [ El Mariachi ]
ona lubi przede wszystqim jaq sa jaqies kontry ;)
a swietnie jaq to osadzone podczas II wojny swiatowej :)
a bosqo jaq tam jeszcze gra Matt Damon ;)
EwUnIa_kR [ Legend ]
yyyy...adwokat diabła?:|
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Wybieram "Szkoła uczuć" - to nie to :P
Co było na pierwszym?
EwUnIa_kR [ Legend ]
Aceofbase ---> masz buziaka:*
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Blade :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
no kurdelek...ale mnie skontrowali...nie wiem:D
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Ja rozumiem, że późno, ciężko się myśli, więc spróbuję to inaczej napisać: Gra tam aktorka, która w innym filmie grała wampirzycę. Poza tym jest urodziwa. :D

arthe[16] [ breakdance ]
sparrhawk ==>skopiwaolem wszystkie najlepsze romanse z wp.pl moglem nie skopiowac jakos numerku pierwszego ;-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
joe and max?

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Dracula to romans?????????????
EwUnIa_kR [ Legend ]
Serendipity?

arthe[16] [ breakdance ]
Daj nam nazwisko lub imię aktorki :P
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Ewunia - tak, to Serendipity. :)

DeVitoo [ Konsul ]
Buffy-postrach wampirów
arthe[16] [ breakdance ]
Eweunia GZ i dawaj zagadkę xD
EwUnIa_kR [ Legend ]
było cięzko:D
41 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
teraz coś co lubię:]
północny atlantyk...łodzie podwodne...

arthe[16] [ breakdance ]
Kapitan Nemo <lol2>
EwUnIa_kR [ Legend ]
<hahaha>
kamil210 [ Generaďż˝ ]
u-571
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Szpieg, który mnie kochał?
EwUnIa_kR [ Legend ]
kamil210 +1
Enc0re [ Konsul ]
das bot
DeVitoo [ Konsul ]
Polowanie na Czerwony Październik

arthe[16] [ breakdance ]
tak offtopic... wejdźcie xP
kamil210 [ Generaďż˝ ]
41 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8++kamil210
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Heh...
Nic lepszego nie wymyślę :D
"jak nie wrócę za 5 minut... czekaj dalej"
EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja nie jestem blondynką:P

arthe[16] [ breakdance ]
teraz zastanawiam się czy on to mówił serio czy to cytat xD
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Ciekawe skąd miała taką klawiaturę...
EwUnIa_kR [ Legend ]
The One Where Rachel Is Late

arthe[16] [ breakdance ]
ewunia ==> wiem wiem ogladam twoje fotki w moim drugim wątku tym o wyglądzie xP... ale zresztą nie była to aluzja do ciebie ;-)
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Cytat jest serio , reszta też :)

DeVitoo [ Konsul ]
Ha! Ewunia w goglach wpisałaś?
EwUnIa_kR [ Legend ]
no friends:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
devito---> tak:P
kamil210 [ Generaďż˝ ]
może coś podpowiem....
zaginiony delfin
arthe[16] [ breakdance ]
Uwolnić orkę :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja nie wiem;p
Yanek [ Paprykarz ]
Ace Ventura : Psi detektyw?
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Yanek ---> +1 :D
arthe[16] [ breakdance ]
aa faktcznie :) z tym ze takie teksty z tym czekaniem padaly w wielu fillmach ciężko było wpaść xP
EwUnIa_kR [ Legend ]
no..pamiętam to:D
ja wpisąłam w google i wyszły jakies farmazony:D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
No ale ten mi utkwił jakoś :)
DeVitoo [ Konsul ]
Dokładnie Ewunia ;) off....: Jim Carrey ma u mnie spory szacunek. świetny aktor :)
Yanek [ Paprykarz ]
41 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8++kamil210
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
no nie wiem...moze...
gacie w kostke, test ciazowy, lesbijka :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
roxbury pamiętasz?<hahaha>

arthe[16] [ breakdance ]
ekhm =]]] może mała podpowiedź;-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
bridget jones2
Yanek [ Paprykarz ]
dosyc nowy film...dodam ze jest to kolejna czesc znanej amerykanskiej komedii
EwUnIa_kR [ Legend ]
the edge of reason
Yanek [ Paprykarz ]
ofc Ewunia +1 (juz sie balem ze naprawde nie wiecie :P)
EwUnIa_kR [ Legend ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8++kamil210
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
ach....austria....kraina kangurów!
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Głupi i głupszy
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Głupi i głupszy
EwUnIa_kR [ Legend ]
kamil210 +1
Łyczek [ Lance Armstrong ]
ale po pierwsze to jest cytat, więc bierze sie w cudzysłów:-/
EwUnIa_kR [ Legend ]
przepraszam.a po 2?
Łyczek [ Lance Armstrong ]
a po 2 grajmy dalej i tak jestes fajna ;-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
:*
kamil210 [ Generaďż˝ ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
no to gramy :)
cytat:
"Poznaj młodego- od tygodnia na wolności"
Film polski
Dbest [ Generaďż˝ ]
dług
Łyczek [ Lance Armstrong ]
poznaj mojego tate?
EwUnIa_kR [ Legend ]
sztos?
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Dbest+1
niezły film, i to na faktach...
Dbest [ Generaďż˝ ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Setki trupów, opaska na czole, a na końcu zestrzelił śmigłowiec z łuku :D
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Rambo 2
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Rambo 3?
EwUnIa_kR [ Legend ]
czyzby jeszcze raz hot shots?
Yanek [ Paprykarz ]
rambo?
DeVitoo [ Konsul ]
Rambo 3

Dbest [ Generaďż˝ ]
Łyczek +1 (Rambo 2, w 3 już bodajże nie miła łuku)
EwUnIa_kR [ Legend ]
jeeezzz....co to za film był:D
Łyczek [ Lance Armstrong ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
Zagadka: Mściciel z kanałów
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

kamil210 [ Generaďż˝ ]
W hot shots to kurą strzelali :D bynajmniej nie w helikopter
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Wojownicze żółwie ninja?
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Edit*
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Zagadka: Mściciel z kanałów
Łyczek [ Lance Armstrong ]
kamil---> nie
Enc0re [ Konsul ]
punisher
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Enc0re +1
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie wiedzieć:P
Enc0re [ Konsul ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
wkoncu sie dopchalem :]
Zagajdka:
"Jeśli się kogoś kocha, to trzeba mu zaufać.Nie ma innego wyjścia.
Trzeba powierzyć mu klucze do wszystkiego co masz.Bo inaczej, to jaki to miałoby sens?"
arthe[16] [ breakdance ]
znam ten cytat ale skąd jakiś nowy film :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
yyy...jakiś james bond?:D
Łyczek [ Lance Armstrong ]
przyczajony tygrys?
Aceofbase [ El Mariachi ]
a moze ukryty smok?

EwUnIa_kR [ Legend ]
łyczek&ace LOL
Enc0re [ Konsul ]
nie nie nie EwUnIa_kR :P
mafijny wypasiony film
z 1995 r.
Aceofbase [ El Mariachi ]
Kasyno?
arthe[16] [ breakdance ]
Skok Życia
EwUnIa_kR [ Legend ]
kasyno?
kamil210 [ Generaďż˝ ]
tj polski film?
EwUnIa_kR [ Legend ]
enooooo ace:>:)
Enc0re [ Konsul ]
Aceofbase +1
a przed toba same lole :P

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czemu mi się z Kukizem skojarzyło tylko tytółu nie pamiętam :)
Tymczasem znikam :D
Branoc Alls :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
wiedzialem ze cos z kontra.... tylqo ze ona sie przyczaila i ukryla :)
sorqa Ewunia, prawa dzungli
EwUnIa_kR [ Legend ]
kamil dobranoc.popracuj nad ort:D
kamil210 [ Generaďż˝ ]
edit
tytułu
Ah ten język :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
No to taq:
Quentin powiedział o tym filmie ze jest " bardziej tarantinowski niz wszystko co do tej pory zrobil" ;)
Łyczek [ Lance Armstrong ]
kill bill vol.1?
Łyczek [ Lance Armstrong ]
old boy?
Enc0re [ Konsul ]
old boy
Aceofbase [ El Mariachi ]
Lyczek +1
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie wiem...
wściekłe psy?
Łyczek [ Lance Armstrong ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
Zagadka: " Zginiesz skurwielu jeden jak twój poprzednik ..."
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahaha:D a tak btw to wściekłe psy nalezą do mojej dbest 10:)
DeVitoo [ Konsul ]
PSY
Łyczek [ Lance Armstrong ]
DeVitoo --> nie
EwUnIa_kR [ Legend ]
*pije herbatkę,pali papieroska i przyglada się panom*
Dbest [ Generaďż˝ ]
pieniądze to nie wszystko
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Film z 2000 roku
Łyczek [ Lance Armstrong ]
Dbest +1, dobranoc wam, tobie też ewuniu
Łyczek [ Lance Armstrong ]
dla ewunii -----> BIG KISS ;-*
EwUnIa_kR [ Legend ]
e=mc2?
EwUnIa_kR [ Legend ]
łyczek---> buziaczki:*i do jutra mam nadzieję..;)

Forca [ Konsul ]
propozycja na temat wątku:
(dla wtajemniczonych)
"Seksmisja, czyli Asterix kontra Obelix.."
ewunia buziak...
buahahahaa
EwUnIa_kR [ Legend ]
forca--->:* bawisz się?
Forca [ Konsul ]
of kors:)
po tom przyszła :D
Dbest [ Generaďż˝ ]
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
morderca na zlecenie + mała dziewczynka
DeVitoo [ Konsul ]
Zagadke dawac już :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
leon zawodowiec
Yanek [ Paprykarz ]
leon zawodowiec
EwUnIa_kR [ Legend ]
:P:P:P
Yanek [ Paprykarz ]
Ewunia...grrrr ;)
Dbest [ Generaďż˝ ]
Ewunia +1
EwUnIa_kR [ Legend ]
43 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
...wojna secesyjna...facet walczy z żołnierzami...zbiegłymi niewolnikami...a tymczasem jego kobietą opiekuje się inna kobieta..jedna z pierwszoplanowych ról to zakompleksiona 30 letnia panna,która zawsze trafia na emocjonalnych popaprańców...ale to już z innego filmu:P
Aceofbase [ El Mariachi ]
Wzgorze nadziei
Enc0re [ Konsul ]
cold mountain
Forca [ Konsul ]
wzgórze nadziei??
arthe[16] [ breakdance ]
Wzgórze nadziei
EwUnIa_kR [ Legend ]
Aceofbase --->+1

arthe[16] [ breakdance ]
grrr :P
Aceofbase [ El Mariachi ]
:)
43 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
"Czy androidy snią o elektrycznych owcach?" na podstawie tej swietnej powiesci powstala zagadqa
Jaqby co to: Cyberpunk rulz :D
arthe[16] [ breakdance ]
To ja robot xP
Forca [ Konsul ]
ja, robot
Aceofbase [ El Mariachi ]
z gapiostwa se pkt zapomnialem dodac ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
blade runner
Aceofbase [ El Mariachi ]
ewunia +1 :)
DeVitoo [ Konsul ]
Łowca Androidów
EwUnIa_kR [ Legend ]
:P:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dołożyc ci teraz jednego?
EwUnIa_kR [ Legend ]
dołożyc ci teraz jednego?
Forca [ Konsul ]
(mi też przy okazji ;P )
Aceofbase [ El Mariachi ]
>:] %-/ :-#
Aceofbase [ El Mariachi ]
jaqbys byla taq dobra ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
na początek proszę o nowy watek.
ace-->dokładam ci jeden punkt.
44 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
09 --++ Aceofbase
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew
zagadka----> śmierdzi im z buzi,myją się w kiblu,kąpią w ubraniach ,jakby byli ze średniowiecza.
obojetnie która część:)
Forca [ Konsul ]
goście goście
Aceofbase [ El Mariachi ]
goscie goscie
DeVitoo [ Konsul ]
Goście Goście
EwUnIa_kR [ Legend ]
nowy watek plzzzzzzz....
forca+1
Aceofbase [ El Mariachi ]
dobra sequndqe...

DeVitoo [ Konsul ]
Cholera jak wiedziałem na bank to miałem bład i nie mogłem dodać posta aaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrggggggghhhhhhhh...........!!
Forca [ Konsul ]
z zagadką czekam na nowy wątek
EwUnIa_kR [ Legend ]
devito---> tez tak czasem mam...ja mam wolnego neta i teraz przy tej ilości postów niejestem w stanie dodac nowego...ace czy ktoś tam..ząłożycie nowy?

Forca [ Konsul ]
Czy ktos jest właśnie w trakcie zakładania wątku czy tak sobie siedzimy....?

arthe[16] [ breakdance ]
zalozy ktos ten wątek czy ja mam to zrobić ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
-->