GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

-.- Jaki to film? -.- :: zgadujemy na podstawie opisu |cz.11|

04.01.2005
22:54
[1]

arthe[16] [ breakdance ]

-.- Jaki to film? -.- :: zgadujemy na podstawie opisu |cz.11|

Witam! Proszę o zapoznanie się z regulaminem karczmy!

Jest to zabawa polegająca na odgadnięciu nazwy filmu.

Zasada Naczelna:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie opisu, ludzi filmu ( aktorów, reżyserów, producentów itp. ), informacji o filmie : gdzie powstał, rok powstania filmu itp., można posługiwać się cytatami no wiele innych podpowiedzi, które przyjdą do głowy :P

Uwaga !
Podziękowania dla ludzi z karczmy The Quizers - odgadnij nazwę gry, których regulamin zmodyfikowałem na potrzeby tej karczmy.

Regulamin:

1.Nie wolno dodawać nowej zagadki zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniej (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora zagadki).
2. Zagadkę może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu, ewentualnie może wyznaczyć inną osobę, która wymyśli zagadkę.
3. Jeżeli autor zagadki ma takie życzenie może dodać podpowiedź.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 3 osoby zadeklarują prośbę o odpowiedź, a autor zagadki nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejną zagadkę. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następną zagadkę lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba zadająca zagadkę nie musi przypominać, że np. wymagana jest część filmu. Zawsze podajemy nazwę filmu + (jeżeli istnieje) część tego filmu. Zadający zagadkę może ustalić czy wymaga tytuł polski lub oryginalny ( w zależności od filmu. ).
6.Nie używamy skrótów.
7.W zabawie biorą udział tylko filmy po premierze światowej.
8. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem
9. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba, która odgadła ostatnią zagadkę. Osoby które wygrają poprzednią zagadkę w momencie wklejania listy podają nową zagadkę.
11. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
12. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
13. Jesli zadający na którego przyszła właśnie kolej nie zada zagadki w czasie do 10 minut, zagadkę zadaje osoba, która wcześniej zadawała zagadkę.
14. Film o jakim myśli twórca zagadki jest poprawny, inne chociażby pasowały do zagadki nie są punktowane.

OSOBY NIE STOSUJĄCE SIĘ DO REGULAMINU BĘDĄ USUWANE Z RANKINGU

*Punkty regulaminu, które są pogrubione uległy zmianie. Przeczytaj je ponownie!

Poprzednia część !

04.01.2005
22:57
smile
[2]

arthe[16] [ breakdance ]

RANKING:
39 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca
12 -- Crash ++ sparrhawk
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Zagadka: Wojna Wietnamska, 14 listopada 1965 roku. Podpułkownik Moore i jego żołnierze (kawaleria powietrzna), z powodu błędów wywiadu, walczą z regularną wietnamską dywizją w dolinie Ia Drang. Film opowiada o autentycznych wydarzeniach.
Ewunia odpowiada: Byliśmy żołnierzami

04.01.2005
22:57
[3]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Dlaczego zmniejszono czas do 10 minut? Kto na to wyraził zgodę?

04.01.2005
22:59
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

40 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca
12 -- Crash ++ sparrhawk
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew


więc..dwóch barrrdzo przystojnych panów jako upadłe anioły:)

04.01.2005
22:59
smile
[5]

arthe[16] [ breakdance ]

sparrhawk ==> 15 min to za dużo a 10 min wystarczy //i nie piszemy już na temat regulaminu tutaj

04.01.2005
23:00
[6]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dogma

04.01.2005
23:01
[7]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

arthe - wypadałoby naprawdę zapytać o zdanie innych. Nikomu ten punkt nie przeszkadzał, a ty go samowolnie zmieniasz. A gdzie mamy pisać na temat regulaminu jak nie tutaj?

04.01.2005
23:01
[8]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tak jest....dogma:)

Aceofbase+1

04.01.2005
23:01
[9]

VOSTOK [ Konsul ]

Dogma

04.01.2005
23:02
[10]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jeeezzzz.....skończcie już:>
co za różnica 10 czy 15?

04.01.2005
23:02
[11]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

W 10 minut trudniej się wyrobić, jeśli się na chwilę wyjdzie.

04.01.2005
23:03
smile
[12]

DeVitoo [ Konsul ]

Lol widze, że Ewunia zna sie na fachu :)

04.01.2005
23:04
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no jeśli o mnie chodzi to 7 zupełnie mi wystarcza:P

04.01.2005
23:04
smile
[14]

Crash8462 [ Night Elf ]

Widze ze pewne zmianki - jeszcze chyba nikt nie zakladal zagadki ani 10 ani 15 min - ale ja uwazam ze 10 min wystarczy, to nie filmozercy, gdzie tzeba szukac screena i go dodawac, tu liczy sie tylko pomysl !
Ale ja sie nie mieszam, robcie jak uwazacie...

04.01.2005
23:04
smile
[15]

arthe[16] [ breakdance ]

sparrhawk ==> Dlatego dopki nie zdasz zagadki nie odejdziesz od kompa by inni nie czekali proste ;-) Skończ już
DeVitoo ==< Oj żebyś wiedizał, że zna i do tego jakie zagadki zadaje :P

04.01.2005
23:05
smile
[16]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

No to jak będziesz zakładać następną część to zmienisz na 7. Jak ja będę zakładał to zmienię na 30. I tak się będziemy bawić.

04.01.2005
23:06
smile
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja chcę zagadkęęęęęęęęęęęęęęęęę

04.01.2005
23:06
[18]

arthe[16] [ breakdance ]

właśnie gdzie zagadka?

04.01.2005
23:07
[19]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

zgadnijmy gdzie zagadka

04.01.2005
23:07
[20]

Aceofbase [ El Mariachi ]

40 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca
12 -- Crash ++ sparrhawk
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Cytat:

"-I love you Pumpkin.
- love you too honey-bunny.
- Alright, everybody be cool, this is a robbery!
-Any of you fucking pricks move, and I'll execute every motherfucking last one of ya!"

<==najlepszy dialog swiata! :D

04.01.2005
23:07
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamil---> LOL

ace wstawaj:D

04.01.2005
23:07
[22]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Pulp Fiction

04.01.2005
23:08
[23]

arthe[16] [ breakdance ]

Space Jam :D

04.01.2005
23:08
smile
[24]

Crash8462 [ Night Elf ]

Niestety nie znam angielskiego :(

04.01.2005
23:08
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pulp fiction

04.01.2005
23:12
smile
[26]

Crash8462 [ Night Elf ]

Wpadlem tylko na jednego szybkiego - czas na kimono

EwUnIa_kR - tylko sie nie uzaleznij ;P

P.S.: Czy mogl bym prosic o wykluczenie takiego osobnika jak mu... no.... mam na koncu jezyka... juz wiem krasz, a zastapic go CRASH (do ciebie ewciu :D) !

04.01.2005
23:13
[27]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Może by tak dać jakieś ograniczenie czasowe na potwierdzenie?

04.01.2005
23:13
[28]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oczywiście:)

04.01.2005
23:13
[29]

Aceofbase [ El Mariachi ]

sparrhawk +1

ewunia ==> sorqa, zawsze moze sie przydazyc cos nieoczekiwanego co cie od kompa oderwie :D

04.01.2005
23:13
[30]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

40 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Robią wszystko, żeby się więcej nie spotkać... I tak się spotykają.

04.01.2005
23:13
smile
[31]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jakie znowu ograniczenie?

04.01.2005
23:14
smile
[32]

Aceofbase [ El Mariachi ]

sparrhawk --> ekhm, to mialo byc smieszne? :)

04.01.2005
23:14
[33]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

masz wiadomość?

04.01.2005
23:14
[34]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zakochany bez pamięci

04.01.2005
23:14
[35]

arthe[16] [ breakdance ]

Nie ograniczenie ale nech ludzie w miare syzbko odowaidaja czy odpowiedz jest poprawna czy nie

04.01.2005
23:14
[36]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Ace - Pytasz się jeszcze? :))) Ja przecież wszelkim ograniczeniom mówię nie! :D

04.01.2005
23:14
smile
[37]

Crash8462 [ Night Elf ]

Dzieki i do jutra, jutro cie rozloze na łopatki ;)

04.01.2005
23:15
[38]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

kamil, ewunia - autorowi chodziło o coś innego :)

04.01.2005
23:15
[39]

arthe[16] [ breakdance ]

Jezioro Marzeń :P

04.01.2005
23:15
smile
[40]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oopanowie tez ogladają romantyczne komedyjki?

04.01.2005
23:16
smile
[41]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Ewunia - panowie przełączają kanały i czasem na coś trafiają. Poza tym starałem się trafić w Twoje gusta :P

04.01.2005
23:16
[42]

Aceofbase [ El Mariachi ]

arthe --> bo oczywiscie oni od razu nie potwierdzaja z czystej jedynie zlosliwosci :)

04.01.2005
23:16
smile
[43]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

to są filmy akcji :>

04.01.2005
23:17
smile
[44]

arthe[16] [ breakdance ]

aceofbase ==> a czy ja cos mówie :P

04.01.2005
23:17
[45]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie znasz mojego gustu:P

Crash8462 ---> dobranoc:)

04.01.2005
23:18
smile
[46]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

A tak się starałem trafić...

04.01.2005
23:18
[47]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nothing hill?

04.01.2005
23:19
[48]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Gra tam piękna wampirzyca. :)

04.01.2005
23:20
smile
[49]

arthe[16] [ breakdance ]

2.
Szkoła uczuć (2002) 8.56 (1091)
3.
Honey (2003) 8.53 (67)
4.
Bez granic (2003) 8.51 (137)
5.
Dracula (1992) 8.51 (275)
6.
Wirujący sex (1987) 8.51 (599)
7.
Uwierz w ducha (1990) 8.49 (53)
8.
Joe Black (1998) 8.49 (203)
9.
Pretty Woman (1990) 8.48 (51)
10.
Ostatni Mohicanin (1992) 8.46 (263)
11.
Wygrane marzenia (2000) 8.46 (202)
12.
Miłość w rytmie rap (1991) 8.45 (100)
13.
Romeo musi umrzeć (2000) 8.45 (178)
14.
Vision of Escaflowne (2000) 8.44 (34)
15.
Valentine (2001) 8.41 (307)
16.
Wielkie nadzieje (1998) 8.39 (17)
17.
Grease (1978) 8.39 (69)
18.
Milion Dolarów Hotel (2000) 8.39 (162)
19.
Bezsenność w Seattle (1993) 8.38 (24)
20.
Kocurek (2001) 8.38 (90)
21.
Prawdziwy romans (1993) 8.36 (19)
22.
Nieodparty urok (1999) 8.36 (16)
23.
Cztery wesela i pogrzeb (1994) 8.35 (30)
24.
Śniadanie u Tiffany'ego (1961) 8.34 (14)
25.
Rozważna i Romantyczna (1995) 8.34 (17)
26.
Donnie Darko (2001) 8.33 (221)
27.
Doors (1991) 8.33 (75)
28.
Jak stracić chłopaka w 10 dni (2003) 8.31 (536)
29.
Porozmawiaj z nią (2002) 8.30 (1193)
30.
60 sekund (2000) 8.30 (473)
31.
Mój chłopak się żeni (1997) 8.29 (29)
32.
Pocahontas (1995) 8.27 (23)
33.
Powiedz tak (2001) 8.27 (127)
34.
Fucking Amal / Show me love (1998) 8.26 (192)
35.
Tańczący z wilkami (1990) 8.26 (101)
36.
Cyrulik Syberyjski (1998) 8.26 (57)
37.
Pocałunek smoka (2001) 8.25 (148)
38.
How to Deal (2003) 8.22 (41)
39.
Bez przebaczenia (1992) 8.22 (92)
40.
Między piekłem a niebem (1998) 8.20 (35)
41.
Przypadkowa dziewczyna (1998) 8.18 (38)
42.
Wszystko czego chcę (2002) 8.17 (14)
43.
Miłość w Nowym Jorku (2000) 8.17 (37)
44.
Vengo (2000) 8.16 (18)
45.
Vanilla Sky (2001) 8.16 (325)
46.
Kasia i Tomek (2002) 8.14 (23)
47.
Prawdziwe kłamstwa (1994) 8.13 (50)
48.
Deliver Us From Eva (2003) 8.12 (18)
49.
Moje wielkie greckie wesele (2002) 8.11 (647)
50.
Ready to Rumble (2000) 8.11 (24)
Wybierz któyś film hehehehe

04.01.2005
23:20
[50]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ona lubi przede wszystqim jaq sa jaqies kontry ;)

a swietnie jaq to osadzone podczas II wojny swiatowej :)

a bosqo jaq tam jeszcze gra Matt Damon ;)

04.01.2005
23:20
[51]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yyyy...adwokat diabła?:|

04.01.2005
23:21
[52]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Wybieram "Szkoła uczuć" - to nie to :P

Co było na pierwszym?

04.01.2005
23:21
[53]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Aceofbase ---> masz buziaka:*

04.01.2005
23:21
[54]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Blade :D

04.01.2005
23:22
[55]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no kurdelek...ale mnie skontrowali...nie wiem:D

04.01.2005
23:23
[56]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Ja rozumiem, że późno, ciężko się myśli, więc spróbuję to inaczej napisać: Gra tam aktorka, która w innym filmie grała wampirzycę. Poza tym jest urodziwa. :D

04.01.2005
23:23
smile
[57]

arthe[16] [ breakdance ]

sparrhawk ==>skopiwaolem wszystkie najlepsze romanse z wp.pl moglem nie skopiowac jakos numerku pierwszego ;-)

04.01.2005
23:24
[58]

EwUnIa_kR [ Legend ]

joe and max?

04.01.2005
23:24
smile
[59]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Dracula to romans?????????????

04.01.2005
23:24
[60]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Serendipity?

04.01.2005
23:24
smile
[61]

arthe[16] [ breakdance ]

Daj nam nazwisko lub imię aktorki :P

04.01.2005
23:25
[62]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Ewunia - tak, to Serendipity. :)

04.01.2005
23:27
smile
[63]

DeVitoo [ Konsul ]

Buffy-postrach wampirów

04.01.2005
23:28
[64]

arthe[16] [ breakdance ]

Eweunia GZ i dawaj zagadkę xD

04.01.2005
23:28
[65]

EwUnIa_kR [ Legend ]

było cięzko:D

41 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- kamil210 ++ dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew


teraz coś co lubię:]

północny atlantyk...łodzie podwodne...

04.01.2005
23:28
smile
[66]

arthe[16] [ breakdance ]

Kapitan Nemo <lol2>

04.01.2005
23:29
[67]

EwUnIa_kR [ Legend ]

<hahaha>

04.01.2005
23:29
[68]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

u-571

04.01.2005
23:29
[69]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Szpieg, który mnie kochał?

04.01.2005
23:29
[70]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamil210 +1

04.01.2005
23:30
[71]

Enc0re [ Konsul ]


das bot

04.01.2005
23:30
[72]

DeVitoo [ Konsul ]

Polowanie na Czerwony Październik

04.01.2005
23:30
smile
[73]

arthe[16] [ breakdance ]

tak offtopic... wejdźcie xP

04.01.2005
23:31
[74]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

41 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8++kamil210
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ Yanek ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Heh...
Nic lepszego nie wymyślę :D

"jak nie wrócę za 5 minut... czekaj dalej"

04.01.2005
23:31
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja nie jestem blondynką:P

04.01.2005
23:32
smile
[76]

arthe[16] [ breakdance ]

teraz zastanawiam się czy on to mówił serio czy to cytat xD

04.01.2005
23:32
[77]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Ciekawe skąd miała taką klawiaturę...

04.01.2005
23:33
[78]

EwUnIa_kR [ Legend ]

The One Where Rachel Is Late

04.01.2005
23:33
smile
[79]

arthe[16] [ breakdance ]

ewunia ==> wiem wiem ogladam twoje fotki w moim drugim wątku tym o wyglądzie xP... ale zresztą nie była to aluzja do ciebie ;-)

04.01.2005
23:34
[80]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Cytat jest serio , reszta też :)

04.01.2005
23:35
smile
[81]

DeVitoo [ Konsul ]

Ha! Ewunia w goglach wpisałaś?

04.01.2005
23:35
[82]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no friends:>

04.01.2005
23:36
[83]

EwUnIa_kR [ Legend ]

devito---> tak:P

04.01.2005
23:37
[84]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

może coś podpowiem....

zaginiony delfin

04.01.2005
23:37
[85]

arthe[16] [ breakdance ]

Uwolnić orkę :)

04.01.2005
23:38
[86]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja nie wiem;p

04.01.2005
23:38
[87]

Yanek [ Paprykarz ]

Ace Ventura : Psi detektyw?

04.01.2005
23:39
[88]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Yanek ---> +1 :D

04.01.2005
23:40
[89]

arthe[16] [ breakdance ]

aa faktcznie :) z tym ze takie teksty z tym czekaniem padaly w wielu fillmach ciężko było wpaść xP

04.01.2005
23:40
[90]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no..pamiętam to:D
ja wpisąłam w google i wyszły jakies farmazony:D

04.01.2005
23:42
smile
[91]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

No ale ten mi utkwił jakoś :)

04.01.2005
23:42
[92]

DeVitoo [ Konsul ]

Dokładnie Ewunia ;) off....: Jim Carrey ma u mnie spory szacunek. świetny aktor :)

04.01.2005
23:43
[93]

Yanek [ Paprykarz ]

41 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8++kamil210
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

no nie wiem...moze...

gacie w kostke, test ciazowy, lesbijka :P

04.01.2005
23:43
[94]

EwUnIa_kR [ Legend ]

roxbury pamiętasz?<hahaha>

04.01.2005
23:44
smile
[95]

arthe[16] [ breakdance ]

ekhm =]]] może mała podpowiedź;-)

04.01.2005
23:44
[96]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bridget jones2

04.01.2005
23:45
[97]

Yanek [ Paprykarz ]

dosyc nowy film...dodam ze jest to kolejna czesc znanej amerykanskiej komedii

04.01.2005
23:45
[98]

EwUnIa_kR [ Legend ]

the edge of reason

04.01.2005
23:45
[99]

Yanek [ Paprykarz ]

ofc Ewunia +1 (juz sie balem ze naprawde nie wiecie :P)

04.01.2005
23:48
[100]

EwUnIa_kR [ Legend ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8++kamil210
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew



ach....austria....kraina kangurów!

04.01.2005
23:48
[101]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Głupi i głupszy

04.01.2005
23:49
[102]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Głupi i głupszy

04.01.2005
23:49
[103]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamil210 +1

04.01.2005
23:49
[104]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

ale po pierwsze to jest cytat, więc bierze sie w cudzysłów:-/

04.01.2005
23:51
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

przepraszam.a po 2?

04.01.2005
23:51
[106]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

a po 2 grajmy dalej i tak jestes fajna ;-)

04.01.2005
23:52
[107]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:*

04.01.2005
23:53
[108]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit ++ dbest
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

no to gramy :)

cytat:
"Poznaj młodego- od tygodnia na wolności"

Film polski

04.01.2005
23:53
[109]

Dbest [ Generaďż˝ ]

dług

04.01.2005
23:54
[110]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

poznaj mojego tate?

04.01.2005
23:55
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]

sztos?

04.01.2005
23:55
[112]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Dbest+1

niezły film, i to na faktach...

04.01.2005
23:58
[113]

Dbest [ Generaďż˝ ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Setki trupów, opaska na czole, a na końcu zestrzelił śmigłowiec z łuku :D

04.01.2005
23:58
[114]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Rambo 2

04.01.2005
23:59
[115]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Rambo 3?

04.01.2005
23:59
[116]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czyzby jeszcze raz hot shots?

04.01.2005
23:59
[117]

Yanek [ Paprykarz ]

rambo?

05.01.2005
00:00
[118]

DeVitoo [ Konsul ]

Rambo 3

05.01.2005
00:00
smile
[119]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Łyczek +1 (Rambo 2, w 3 już bodajże nie miła łuku)

05.01.2005
00:00
[120]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jeeezzz....co to za film był:D

05.01.2005
00:02
[121]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest

Zagadka: Mściciel z kanałów
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

05.01.2005
00:02
smile
[122]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

W hot shots to kurą strzelali :D bynajmniej nie w helikopter

05.01.2005
00:03
[123]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Wojownicze żółwie ninja?

05.01.2005
00:03
[124]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Edit*
42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
10 -- Enc0re -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Zagadka: Mściciel z kanałów

05.01.2005
00:03
[125]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

kamil---> nie

05.01.2005
00:04
[126]

Enc0re [ Konsul ]

punisher

05.01.2005
00:04
[127]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Enc0re +1

05.01.2005
00:04
[128]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie wiedzieć:P

05.01.2005
00:07
[129]

Enc0re [ Konsul ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ Aceofbase++kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

wkoncu sie dopchalem :]
Zagajdka:
"Jeśli się kogoś kocha, to trzeba mu zaufać.Nie ma innego wyjścia.
Trzeba powierzyć mu klucze do wszystkiego co masz.Bo inaczej, to jaki to miałoby sens?"

05.01.2005
00:07
[130]

arthe[16] [ breakdance ]

znam ten cytat ale skąd jakiś nowy film :P

05.01.2005
00:08
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yyy...jakiś james bond?:D

05.01.2005
00:08
[132]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

przyczajony tygrys?

05.01.2005
00:09
[133]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a moze ukryty smok?

05.01.2005
00:10
smile
[134]

EwUnIa_kR [ Legend ]

łyczek&ace LOL

05.01.2005
00:10
[135]

Enc0re [ Konsul ]

nie nie nie EwUnIa_kR :P
mafijny wypasiony film
z 1995 r.

05.01.2005
00:11
[136]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Kasyno?

05.01.2005
00:11
[137]

arthe[16] [ breakdance ]

Skok Życia

05.01.2005
00:11
[138]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kasyno?

05.01.2005
00:12
[139]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

tj polski film?

05.01.2005
00:12
[140]

EwUnIa_kR [ Legend ]

enooooo ace:>:)

05.01.2005
00:12
[141]

Enc0re [ Konsul ]

Aceofbase +1
a przed toba same lole :P

05.01.2005
00:13
smile
[142]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Nie wiem czemu mi się z Kukizem skojarzyło tylko tytółu nie pamiętam :)

Tymczasem znikam :D

Branoc Alls :)

05.01.2005
00:13
[143]

Aceofbase [ El Mariachi ]

wiedzialem ze cos z kontra.... tylqo ze ona sie przyczaila i ukryla :)

sorqa Ewunia, prawa dzungli

05.01.2005
00:14
[144]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kamil dobranoc.popracuj nad ort:D

05.01.2005
00:14
[145]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

edit

tytułu

Ah ten język :D

05.01.2005
00:15
[146]

Aceofbase [ El Mariachi ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
18 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

No to taq:

Quentin powiedział o tym filmie ze jest " bardziej tarantinowski niz wszystko co do tej pory zrobil" ;)

05.01.2005
00:15
[147]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

kill bill vol.1?

05.01.2005
00:16
[148]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

old boy?

05.01.2005
00:16
[149]

Enc0re [ Konsul ]


old boy

05.01.2005
00:17
[150]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Lyczek +1

05.01.2005
00:17
[151]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie wiem...
wściekłe psy?

05.01.2005
00:17
[152]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16] ++ dbest
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

Zagadka: " Zginiesz skurwielu jeden jak twój poprzednik ..."

05.01.2005
00:18
[153]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahaha:D a tak btw to wściekłe psy nalezą do mojej dbest 10:)

05.01.2005
00:18
[154]

DeVitoo [ Konsul ]

PSY

05.01.2005
00:18
[155]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

DeVitoo --> nie

05.01.2005
00:19
[156]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*pije herbatkę,pali papieroska i przyglada się panom*

05.01.2005
00:20
[157]

Dbest [ Generaďż˝ ]

pieniądze to nie wszystko

05.01.2005
00:20
[158]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Film z 2000 roku

05.01.2005
00:21
[159]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Dbest +1, dobranoc wam, tobie też ewuniu

05.01.2005
00:21
[160]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

dla ewunii -----> BIG KISS ;-*

05.01.2005
00:21
[161]

EwUnIa_kR [ Legend ]

e=mc2?

05.01.2005
00:22
[162]

EwUnIa_kR [ Legend ]

łyczek---> buziaczki:*i do jutra mam nadzieję..;)

05.01.2005
00:25
smile
[163]

Forca [ Konsul ]

propozycja na temat wątku:
(dla wtajemniczonych)
"Seksmisja, czyli Asterix kontra Obelix.."

ewunia buziak...
buahahahaa

05.01.2005
00:26
[164]

EwUnIa_kR [ Legend ]

forca--->:* bawisz się?

05.01.2005
00:27
[165]

Forca [ Konsul ]

of kors:)
po tom przyszła :D

05.01.2005
00:27
[166]

Dbest [ Generaďż˝ ]

42 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

morderca na zlecenie + mała dziewczynka

05.01.2005
00:27
[167]

DeVitoo [ Konsul ]

Zagadke dawac już :)

05.01.2005
00:27
[168]

EwUnIa_kR [ Legend ]

leon zawodowiec

05.01.2005
00:27
[169]

Yanek [ Paprykarz ]

leon zawodowiec

05.01.2005
00:28
[170]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:P:P:P

05.01.2005
00:28
[171]

Yanek [ Paprykarz ]

Ewunia...grrrr ;)

05.01.2005
00:29
[172]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Ewunia +1

05.01.2005
00:32
[173]

EwUnIa_kR [ Legend ]

43 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew


...wojna secesyjna...facet walczy z żołnierzami...zbiegłymi niewolnikami...a tymczasem jego kobietą opiekuje się inna kobieta..jedna z pierwszoplanowych ról to zakompleksiona 30 letnia panna,która zawsze trafia na emocjonalnych popaprańców...ale to już z innego filmu:P

05.01.2005
00:33
[174]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Wzgorze nadziei

05.01.2005
00:33
[175]

Enc0re [ Konsul ]

cold mountain

05.01.2005
00:33
[176]

Forca [ Konsul ]

wzgórze nadziei??

05.01.2005
00:33
[177]

arthe[16] [ breakdance ]

Wzgórze nadziei

05.01.2005
00:34
[178]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Aceofbase --->+1

05.01.2005
00:35
smile
[179]

arthe[16] [ breakdance ]

grrr :P

05.01.2005
00:37
[180]

Aceofbase [ El Mariachi ]

:)


43 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
08 --*...:::JaRo:::...* ++ Aceofbase
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew

"Czy androidy snią o elektrycznych owcach?" na podstawie tej swietnej powiesci powstala zagadqa


Jaqby co to: Cyberpunk rulz :D

05.01.2005
00:37
[181]

arthe[16] [ breakdance ]

To ja robot xP

05.01.2005
00:38
[182]

Forca [ Konsul ]

ja, robot

05.01.2005
00:38
[183]

Aceofbase [ El Mariachi ]

z gapiostwa se pkt zapomnialem dodac ;P

05.01.2005
00:38
[184]

EwUnIa_kR [ Legend ]

blade runner

05.01.2005
00:38
[185]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ewunia +1 :)

05.01.2005
00:39
[186]

DeVitoo [ Konsul ]

Łowca Androidów

05.01.2005
00:39
[187]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:P:D

05.01.2005
00:40
[188]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dołożyc ci teraz jednego?

05.01.2005
00:40
[189]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dołożyc ci teraz jednego?

05.01.2005
00:41
[190]

Forca [ Konsul ]

(mi też przy okazji ;P )

05.01.2005
00:41
[191]

Aceofbase [ El Mariachi ]

>:] %-/ :-#

05.01.2005
00:42
[192]

Aceofbase [ El Mariachi ]

jaqbys byla taq dobra ;)

05.01.2005
00:44
smile
[193]

EwUnIa_kR [ Legend ]

na początek proszę o nowy watek.
ace-->dokładam ci jeden punkt.

44 -- EwUnIa_kR
28 -- Marcinwks
19 -- Łyczek
13 -- Forca ++ sparrhawk
12 -- Crash
11 -- Enc0re
10 -- gacek
09 --++ Aceofbase
08 --*...:::JaRo:::...*
07 -- *emerald* ++ kamil210
06 -- remwall ++ zimi ++Mago8
05 -- dudka
04 -- darek_dragon ++ VOSTOK ++ Klemens ++ Yanek ++ dbest
03 -- czapi ++ Solesar ++ mithos ++ kun4 ++ Arthe[16]
02 -- BEERman ++ ttomcioo ++ Gambit
01 -- Gul'dan ++ Soldamn ++Żebro1989 ++ ^Piotre ++ JihaaD ++ kurzew


zagadka----> śmierdzi im z buzi,myją się w kiblu,kąpią w ubraniach ,jakby byli ze średniowiecza.
obojetnie która część:)

05.01.2005
00:45
[194]

Forca [ Konsul ]

goście goście

05.01.2005
00:45
[195]

Aceofbase [ El Mariachi ]

goscie goscie

05.01.2005
00:46
[196]

DeVitoo [ Konsul ]

Goście Goście

05.01.2005
00:46
[197]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nowy watek plzzzzzzz....

forca+1

05.01.2005
00:46
[198]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dobra sequndqe...

05.01.2005
00:46
smile
[199]

DeVitoo [ Konsul ]

Cholera jak wiedziałem na bank to miałem bład i nie mogłem dodać posta aaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrggggggghhhhhhhh...........!!

05.01.2005
00:47
[200]

Forca [ Konsul ]

z zagadką czekam na nowy wątek

05.01.2005
00:48
[201]

EwUnIa_kR [ Legend ]

devito---> tez tak czasem mam...ja mam wolnego neta i teraz przy tej ilości postów niejestem w stanie dodac nowego...ace czy ktoś tam..ząłożycie nowy?

05.01.2005
00:53
smile
[202]

Forca [ Konsul ]

Czy ktos jest właśnie w trakcie zakładania wątku czy tak sobie siedzimy....?

05.01.2005
00:53
smile
[203]

arthe[16] [ breakdance ]

zalozy ktos ten wątek czy ja mam to zrobić ?

05.01.2005
00:55
[204]

Aceofbase [ El Mariachi ]

-->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.