
kamcia2000 [ Centurion ]
Jaką kupić nagrywarkę DVD???
Witam!
chcialabym kupic nagrywarkę DVD. Kompletnie sie na tym nie znam. prosze o rade jaka firma jest najlepsza i jaką powinna mieć prędkość itp?? Slyszalam ze dobre sa LiteOn. Dysponuję kwotą 300zł.
Z góry dzięki za odpowiedź
pozdrawiam

hubs [ Stand UP Speak UP ]
NEC

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
Ja mam i polecam NEC
kamcia2000 [ Centurion ]
ale jaka musi byc najlepiej szybkosc odczytu i zapisu??
hubs [ Stand UP Speak UP ]
hehe ja co prawda nie mam,mam tylko telefon NEC ale polubiłem to firme a i słyszałem ze DVD nagrywarki dobre
tomirek [ ]
1. Przewijasz strone na dol
2. Znajdujesz tam wyszukiwarke
3. Wpisujesz w okienko "tekst w tytule watku": nagrywarka
4. Klikasz "Szukaj"
5. czytasz
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 21:38:33]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
prędkość--->czym mniejsza tym lepsza jakość.Nec jest idealne do wybrednej czarnuli.
kamcia2000 [ Centurion ]
a co sądzicie o nagrywarce 16 x NEC DVD+/-RW ND-3500A???

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Połowa forum ją ma. O czymś to świadczy...
Neo_zion [ Generaďż˝ ]
Shalashaska --> Do tego to każda nagrywarka jest dobra, zarówno LG, NEC, Sony, jak i Pioneer.
kamcia2000 --> Najlepsza w tej chwili to chyba Pioneer 108 z najnowszym Biosem. A przynajmniej zajmuje czołowe miejsca w większości testów.

winner [ Generaďż˝ ]
temat wałkowany że sie robi już nudno.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nowe LG. Testy serwisowe potwierdzają te zrobione wcześniej przez użytkowników na różnych zagranicznych forach. Już niedługo będzie moja.