GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką kupić nagrywarkę DVD???

04.01.2005
21:32
smile
[1]

kamcia2000 [ Centurion ]

Jaką kupić nagrywarkę DVD???

Witam!

chcialabym kupic nagrywarkę DVD. Kompletnie sie na tym nie znam. prosze o rade jaka firma jest najlepsza i jaką powinna mieć prędkość itp?? Slyszalam ze dobre sa LiteOn. Dysponuję kwotą 300zł.

Z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

04.01.2005
21:34
smile
[2]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

NEC

04.01.2005
21:35
smile
[3]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


Ja mam i polecam NEC

04.01.2005
21:37
[4]

kamcia2000 [ Centurion ]

ale jaka musi byc najlepiej szybkosc odczytu i zapisu??

04.01.2005
21:37
[5]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

hehe ja co prawda nie mam,mam tylko telefon NEC ale polubiłem to firme a i słyszałem ze DVD nagrywarki dobre

04.01.2005
21:39
[6]

tomirek [ ]

1. Przewijasz strone na dol
2. Znajdujesz tam wyszukiwarke
3. Wpisujesz w okienko "tekst w tytule watku": nagrywarka
4. Klikasz "Szukaj"
5. czytasz

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-04 21:38:33]

04.01.2005
21:44
smile
[7]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


prędkość--->czym mniejsza tym lepsza jakość.Nec jest idealne do wybrednej czarnuli.

04.01.2005
21:56
[8]

kamcia2000 [ Centurion ]

a co sądzicie o nagrywarce 16 x NEC DVD+/-RW ND-3500A???

04.01.2005
21:57
smile
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Połowa forum ją ma. O czymś to świadczy...

05.01.2005
00:22
[10]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Shalashaska --> Do tego to każda nagrywarka jest dobra, zarówno LG, NEC, Sony, jak i Pioneer.

kamcia2000 --> Najlepsza w tej chwili to chyba Pioneer 108 z najnowszym Biosem. A przynajmniej zajmuje czołowe miejsca w większości testów.

05.01.2005
00:25
smile
[11]

winner [ Generaďż˝ ]

temat wałkowany że sie robi już nudno.

05.01.2005
00:28
smile
[12]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nowe LG. Testy serwisowe potwierdzają te zrobione wcześniej przez użytkowników na różnych zagranicznych forach. Już niedługo będzie moja.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.