GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Błąd przy instalacji Syberia 2 - Co to ?

04.01.2005
21:25
[1]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Błąd przy instalacji Syberia 2 - Co to ?

Witam,
Właśnie postanowiłem zainstalować Syberię 2. Gra instaluje się do pewnego momentu, aż pojawia się błąd taki jak obok. Dodam że przy instalacji innych gier (Np: Football Manager 2005, Euro 2004) pojawia się podobny błąd (Chodzi o ten CAB). Oczywiście gra jest oryginalna, a system przeinstalowywany jakieś 4 dni temu, więc nie wiem w czym może tkwić problem.

04.01.2005
21:28
[2]

peners [ SuperNova ]

CRC błąd nie do naprawienia, bład kopipowana plików ogółem płyta zdupczona idz z nią do reklamacji.

04.01.2005
21:37
[3]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Raczej wykluczam taką możliwość ponieważ grę zakupiłem z tego co pamiętam na przełomie września/października i gra zainstalowała się poprawnie. Pozatym płyta jest czysta i bez rys.

05.01.2005
15:28
[4]

aikikaisensei [ Senator ]

U mnie było podobnie przy instalacji Colin McRae Rally 2.0. Wciskałem ignoruj. Wyskoczyło później w czasie instalacji jeszcze ze dwa ryzy wcisnąłem ignoruj i zainstalowało się do końca - można było normalnie grać.

06.01.2005
13:21
smile
[5]

peners [ SuperNova ]

No ale mimo wszystko możesz błąd zareklamować bezproblemu i powinni ci płytkę na nową wymienić.

06.01.2005
13:29
[6]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


masz cos po prostu zje**e w windowsie i juz.ja mialem podobnie z gothikiem2, za chiny nie chcial sie instalowac,a wczesniej kilka razy byl instalowany. olalem, wrocilem do tego po formacie i poszedl jak burza

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.