
cronotrigger [ Rape Me ]
"Pod Rozbrykanym Nazgulem" show must go on [458]
"A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”
Leniwie nuciłeś starą pieśń i tu przyniosły Cię nogi.
Nie wiesz jak tu dotarłeś, nie wiesz, jaki to czas i kraje,
A karczm się widzi tak wiele, gdy się przez życie wędruje.
Stoły stoją puste, siatkę tworzą w drewnie rys tysiące,
Wiatr w kaganku świszczy, a w kominku leżą drwa stygnące.
Gollum jakiś markotny, okiem w Twą stronę tęsknie błyska,
Zwykle w karczmie o poranku, pustką świeci jego miska.
Pomyślisz - tu nic się nie dzieje, tu nie spotkasz człowieka,
Nim kaptur naciągniesz, wyjdziesz, usiądź przy stole, poczekaj.
Przyjdą inni skoro Anor do horyzontu się zbliży,
Puchar wino wypełni, gwar rozmów powietrze ożywi.
Pusta miska Golluma zadźwięczy, gdy wrzucisz Skarb skromny:
Rybę w srebrzystych łuskach albo suchar niedojedzony.
Rozmowy rozpoczną się różne, włącz się w którą zapragniesz:
O piwie, o smokach, broni, o dziejach Śródziemia również.
Zobaczysz tu wiele dziwadeł, istot wybór szeroki:
Ludzie, Krasnoludy, wampiry i Elfy Pięknookie.
Wędrowców, kapłanów i bardów, mądrali i statsiarzy,
Wybieraj, przebieraj, ktokolwiek tylko Ci się zamarzy.
To FoXXXMagda, w swej elfiej mowie Pellamerethiel zwana,
Która dawno, dawno temu tę karczmę ufundowała,
Historię Śródziemia powie, ma wiedzę swej rasy godną.
A najpiękniejsza kami przywita Cię słowem pogodnym.
Z Vilyą pomówisz o sztuce, ambitne są to tematy,
Inna sprawa - to sztuka parzenia kawy i herbaty.
Miła nam Elfka sarenka rozmyśla o sensie życia,
Zaś niepozorna Cody pierwsza do walki i krwi picia.
Sprytna Półelfka martusi_a i Meeyka – smoków treserka,
To chyba wszystkie bywające w naszej karczmie dziewczęta.
Barman o smoczym imieniu to Drak'kan, miłośnik piwa,
A gofer, ten, który je warzy, w piwniczce się zaszywa.
Cokolwiek blady wampir Spooke przychodzi wkrótce po zmroku,
Błyskając długimi kłami, skupia się na szklance soku.
Bywa, że przyjdzie i mati, Drow małomówny i skryty,
A Looz^, Gondorczyk prawdziwy, nie zadaje głupich pytań.
Iarwain Ben-Adar o wystrój i nastrój karczmy się troszczy,
A topór krasnoluda Jolo raczej przyjaźnie błyszczy.
Arahno mówi, że lubi pająki, człek tajemniczy,
Zapewne w ciemnych lasach Mirkwood nigdy nie był leśniczym.
Wiedźmin - krasnolud Paudyn piwem w kącie się delektuje,
Jednak wkrótce swym ostrzem potworów krwi zasmakuje.
Wpada tu z miną groźną Mysza - szef patrolu orczego,
Ale to Ork po naszej stronie, więc bać się nie ma czego.
I to mniej więcej wszyscy, więc wybór masz chyba dość duży?
Zamów kufel piwa z Bree, odpocznij po trudach podróży,
Rozgość się i rozluźnij, i nie przejmuj się niczym w ogóle:
Miłej uczty życzy ekipa „Pod Rozbrykanym Nazgulem”.

cronotrigger [ Rape Me ]
Menu by Vilya:::

cronotrigger [ Rape Me ]
Hall of Fame by Hugo:::

cronotrigger [ Rape Me ]
Wnętrze Karczmy by Iarwain:::

cronotrigger [ Rape Me ]
Wnętrze Karczmy [II] by Iarwain:::

cronotrigger [ Rape Me ]
Wnętrze Karczmy by Drak'kan:::

cronotrigger [ Rape Me ]
I piwo na dobre rozpoczęcie nowej częsci :)

cronotrigger [ Rape Me ]
Nie wiedziałem, że ten rok bedzie zwiastunem zmian w naszej karczmie... poprzednia część zeszła w jeden dzień... no no no....
Krew dla Cody ( i innych krwiopijców )
Valturman [ Konsul ]
a to niewielka postać maga Chaosu

cronotrigger [ Rape Me ]
obrazek troche przypomina barbarzyńce(ale cywilizowanego) no i ten świerszcz? to by znaczylo ze jest jednak magiem...animagiem =)
Valturman [ Konsul ]
wrrrrrr * przywołał ognie * tak lepiej.
Mam nadzieję że znajdzie sie u Was miejsce dla niewielkiego owada :)
Valturman [ Konsul ]
staram się łamać zasadyNie lubię pokazywać się w czarnym płaszczu i szpiczstym kapeluszu

cronotrigger [ Rape Me ]
Jasne że się znajdzie :)
Fajne płomienie :)
Ja jestem półelfem (pół człowiekiem, żeby nie było niedomówień), natura poskąpiła mi zdolności magicznych, ale za to sztuki władania mieczem i "szczelania" z łuku nie są mi obce :P

cronotrigger [ Rape Me ]
I mam naszyjnik z oktogramem a moim bogiem/boginią/bóstwem/pomniejszym bóstwem (niepotrzebne skreślić) jest Shibbnugath Bóg-wojownik najsilniejszy z bogów/bogiń/bóstw/pomniejszych bóstw (niepotrzebne skreślić), który włada mieczem zrobionym z najtwardszego metalu tego universum czyli Oktoelitu. Taki też miecz i ja posiadam. Podejrzewam że nosi on w sobie wiele magii, ale ta jets mi zupełnie obca. Ale za to to ostrze przydaje się do krojenia kiełbasek gardło sobie podrzynam Dibblera.
uhh..ale sie rozpisalem

cronotrigger [ Rape Me ]
dziwne..rozbilo mi na 2 posty?? jak to sie stalo??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ech, nie ten wątek... ;oP
Jak zwykle czegoś nie doczytałem...
Cody :::::> Najlepszego. Oby czas na obczyźnie zleciał Ci szybko, a rozdarcie nie było zbyt bolesne. Zresztą niedługo zapewne przejdę przez to samo ;o) Mimo, że jesteś zabójczynią, to jednak kobietą, więc podarunkiem, mam nadzieję, nie pogardzisz ;o) :::::>
Holy :::> Przywódca krasnoludzkich wykidajłów...? No w sumie... Ten Który Jest W Wielu Miejscach Na Raz musi się przecież jakoś kamuflować w świecie Tolkiena ;o)
Fremenie-Rzeźniku :::> Miło, że zająłeś się nogą cronno. Na "zabójczą" strawę nie licz ;oP
cronno :::> Doskonały opis miejsca mojego zamieszkania. Miejsce odludne, tajemnicze i ponure... czyli to co lubię, w przeciwieństwie do zgiełku i tłumu. Co za ironia losu, że kocham mieszkać w mieście... na swój sposób, podbnie jak odludzie, zapewnia anonimowość i to może nawet na wiekszą skalę... przynajmniej nikt nie wściubia nosa w nie swoje sprawy, a na odludzie ciekawscy zawsze mogą się przywlec ;o)
FremenButcher [ Pretorianin ]
Cronotrigger--->Ech Cody to chociaz krew dostaje, moglbys mi jakies mieso skombinowac, tylko zeby bylo surowe, moze byc stechle.
Moim bostwem jest Bloodrayne, piekna polwampirzyca pijaca ludzka krew.
Ach... jak ona pieknie tych ludzi szatkuje... rowne precyzyjne porcje:)))))))
Paudyn---->Troche sie powtorzyles, a do nog Crona sie nie zabralem, ale jak mi jakiego miesiwa nie przyszykuje to....
No i darowalem wam z ody ten przeklety pojedynek:)
PS. Dobra w najblizszych postach dosc juz o jedzeniu bo stane sie najszerszym Uruk-hai w calym Śródziemiu...
Wystarczy mi co jakis czas mala porcja miecha - tak jak Cody krwi
*skonczyl po czym usiadl na krzesle- trach!!!- wstal otrzepujac sie z pylu* O 3 ludzi za duzo*rzekl*
Barman swoja droga moglbys zatrudnic jakiegos goblina zeby tu troche posprzatal.
FremenButcher [ Pretorianin ]
Errata: z ody---> z Cody

Gul'dan [ Konsul ]
khem, khem-->Witajcie! *krzyknał Gul'dan po czym zamachał ogromnym toporzyskiem*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
HD---->ciekawych rzeczy o sobie można się dowiedzieć z Twoich opisów:P
Valturman----->Witaj w naszych skromnych progach - jak widzę już zdążyłeś się rozgościć:)
Gul'dan--->Po części napewno masz rację, a i kolejne osoby przypywają w gościnne progi Nazgula:)
Wszystkie powyższe moje wypowiedzi odnoszą się do poprzedniej części - to tak tytulem wyjaśnienia bo ktoś już kiedyś miał pretensje, że mało jasno piszę:P
A że gości sporo się nazbierało to piwo dla chętnych:)--->
Valturman [ Konsul ]
Witajcie * wyłonił się z Ciena*
Prix---> pewnie wszak w karczmie dobre towarzystwo, przedni trunek i ciepły kont dla strudzonego wędrowca znalazłem
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Valturman---->W Nazgulu dla strudzonego wędrowca zawsze znajdzie się ciepły kąt, strawa i napitek przedniej jakości. A towarzystwo zawsze chętnie porozmawia:)

Gul'dan [ Konsul ]
Pirix-->Nie dziw sie. W koncu jestemPrzywódca Klanu StormReaver!;)

cronotrigger [ Rape Me ]
Gul'dan --> wszystkie zaslugi dla siebie..jaaasne :)
dzisaj mam zly dzien...3 i 4 z anglika , 3+ z fizy..zjebalem...

Gul'dan [ Konsul ]
hehe, w watku o BG mialem niegdys przydomek Narcyz hehe
HolyDeath [ Konsul ]
Gul'dan------> Z tego co wiem Gul(asz)'dan wladal raczej magia i starym kijem. ;)))
crono--------> Nie wiedziałem, że ten rok bedzie zwiastunem zmian w naszej karczmie... poprzednia część zeszła w jeden dzień... no no no....
Nic niezwyklego, tylko 105 postow...
Pirix----------> jak sie zaglada do umyslow... ekhm. Do kartotek to sie wie.

Gul'dan [ Konsul ]
Holy-->A wiec sie mylisz, Gul'dan, był rowniez przywodca klanu
HolyDeath [ Konsul ]
Gul'dan-----------> A gdzie napisalem, ze nim NIE byl?

Gul'dan [ Konsul ]
Holy-->no nigdzie, ale zinterpretowalem to tak jak bys myslal ze ja sobie chodze tylko z kijem i rzucam blyskawice. A to nie do konca tak ;)
cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> tylko 105..yo powiem ci ze te tylko 105 postów ostatnio schodzilo w tydzien...
HolyDeath [ Konsul ]
Musze sie wytlumaczyc - jak ja tego nie lubie!
G: *krzyknał Gul'dan po czym zamachał ogromnym toporzyskiem*
HD: Z tego co wiem Gul(asz)'dan wladal raczej magia i starym kijem.
G: A wiec sie mylisz, Gul'dan, był rowniez przywodca klanu
HD: A gdzie napisalem, ze nim NIE byl?
no nigdzie, ale zinterpretowalem to tak jak bys myslal ze ja sobie chodze tylko z kijem i rzucam blyskawice. A to nie do konca tak ;)
Roznica miedzy, starym, kijem a klanem jest taka, ze jego (klanu) nie da sie wziasc w reke - kij tak.
Zreszta... twoj klan rozgromiony, twoi sluzalcy zbiegli albo zostali zabici, sam tez umarles - ale nie przyjales tego do wiadomosci. :DDD
HolyDeath [ Konsul ]
crono---------> No, w sumie racja. Zacytowalbym cos ale nie chce. ;)))
cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> a ty znowu z tymi cytatami jakas mania...
ale zacytuj, jestem ciekawe co tam wygrzebales zeby mnie obsmarowac...
cronotrigger [ Rape Me ]
ciekawe ==> ciekawy

Gul'dan [ Konsul ]
A teraz bede Was nawiedzał :D
HolyDeath [ Konsul ]
cronotrigger------------> O?! Co za fuks! (Czyzby tylko?)
Nie wiedziałem, że ten rok bedzie zwiastunem zmian w naszej karczmie... poprzednia część zeszła w jeden dzień... no no no....
Dawne Dni przeminęły. Średnie Dni przemijają. Świtają Dni Nowe. Czas elfów już się skończył, zbliża sie nasz czas: świat ludzi, którymi my powinniśmy rządzić. Na to wszakże trzeba nam potęgi, byuśmy we wszystkim mogli narzucić swoją wole, a to dla dobrych celów, które jedynie Mędrcy umieją dostrzec.
[Saruman, księga II, str. 353, wersy 26-30]
Wspomniales zes elfem? Zatem. - Wykluczam cie z Bractwa i z Rady! (To tez cytat, sam go znajdz.)
HolyDeath [ Konsul ]
byuśmy, wole---------> byśmy, wolę.
Valturman [ Konsul ]
*wyłonił się z Cienia i zasiadł na ławie nieopodal pieca. Zamówił piwo*
opowiem Wam fragment swoich przygód, oczywiście jeśli zechcecie posłuchać
"Świerszcz wyłonił się z Cienia na skraju zagajnika.
Rozejrzał się po okolicy. Pagórek, w oddali gospodarstwo, którego okna zaczynały mrugać kolejno zapalanymi lampami i szum pobliskiego strumienia.
Gęstniejący mrok zapalał kolejne gwiazdy na łąką, które mrugały w oczkach wieczornej rosy, zwiastującej kolejny ciepły dzień.
Świerszcz znieruchomiał i cicho zaklął. Nad głowa dały się słyszeć piski polującego stada nietoperzy, które wygłodzone zimowym snem miotały sie po niebie w poszukiwaniu pokarmu.
-Licho je nadało - mruknął owad obserwując z dołu myszowate drapieżniki - jeszcze mi tu awantura z miejscowymi potrzebna.
Na szczęście, gryzonie zbyt były zajęte polowaniem na skrzydlate owady i nie zwacały uwagi na to co działo się w trawie. Rozglądając się na boki, Świerszcz ruszył dalej, w kierunku pagórka.
- za dnia było tu dużo spokojniej -pomyślał- obserwując przmykające w trawie norniki. I zadumał się nad istotą istnienia stworzeń nie magicznych, które swoje istnienie ograniczają jedynie do zdobycia pokarmu i przedłużenia gatunku. Może by i storzył teorie istnienia, gdyby nie nagła zmiana tonu pisków dobiegającycy od strony polujących w górze nietoperzy. To puchacz. Bezszelestnie przeszył powietrze zatoczył koło ponad łąką, a zobaczywszy rych w trawie runął z góry na świerszcza rozganiając na boki skrzydlate myszy, które oburzone na ptaka poczęstowały go kilkom a piskliwymi przeklęństwami.
FremenButcher [ Pretorianin ]
*nagle rozlegl sie pisk warga, cala sala zamarla w ciszy*
Witajcie!!! Wrocilem wlasnie z wyprawy, przywoze wam troche pamiatek z Minas Tirith!
Gul'dan---->Chcialbys takie cos okragle, swiecace, fajne obrazki tam widac, dla mnie nie przedstawie zadnej wartosci, a tobie moze sie przyda, a dodatkowa masz jeszcze ta lage, jakis staruszek darl sie ze jest dobrym znajomym Sarumana, alem go nigdy w Isengardzie nie widzial.
Cronotrigger---->Przywiozlem ci piekny luk, chyba elficki, zalatwilem jakiegos elfa, blondynek, wysoki, pyszalkowaty.
Paudyn---->Dla ciebie mam przedni topor mosci krasnoludzie, chyba przebaczysz mi ze zabilem twego wspolplemienca.
Cody---->Dla ciebie mam wspanialy miecz, blyszczy sie tak jakos, i daje mi po galach, tobie chyba sie bardziej przyda niz tem u drzacemu morde brodaczowi.
Reszta jak na razie na podarki nie zasluzyla.
*spojrzal w kat przysluchujac sie uwaznie przybyszowi*
Tylko nie opowiadaj reszty swoich przygod*uprzejmie rzekl do niego*
Co sie tak wszyscy gapicie???
Chcecie z banki???
*natychmiastowo wrocil gwar na sale i wszyscy wrocili do swoich poprzednich zajec*
Uff... ciezkie troche to talatajstwo
FremenButcher [ Pretorianin ]
Aaaa zapomnialbym, nie powiedzialem wam co sobie zostawile.
Mam tylko ten maly pierscien, strasznie mi sie podoba, ma takie fajne literki wyryte, jeszcze go nie wkladalem bo nie bylo okazji.

Gul'dan [ Konsul ]
Fremen..._>Wiesz mi tosie raczej tez nie przyda, bo gdy przegladalem sie w lustrze, doszedlem do wniosku ze ja nie zyje! Szok! Tyle lat w blogiej nieswiadomosci
Valturman [ Konsul ]
chyba żeś się troszku za dużo melanrzu objadł * wyczuł sarkazm w głosie arrakijczyka*, ale wdłóg życzenia * przetasował Cienie i zniknął w jednym z nich*

cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> jestem półelfem...
FremenButcher --> dzięki za łuk, ostatni mi się połamał jak zdzielilem nim jakiegos Uruka ( mój łuk...taki ładny był...amerykański ;) )
... jakieś strzały by się przydały....
[]Crono obejrzał się w około, upewnił się że nikt nie zwraca na niego uwagi, sięgnął pod ściane gdzie lezal ekwipunek przybyszy.. i szybkim ruchem porwał kołczan jednego z gosci :P ..westchnąl ..ehhh Life is brutal...[]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Hannon le wszytkim za zyczenia i prezenty. Od razu mowie, ze kwiaty przyjmuje, jesli nie sa to roze :)
Krew z przyjemnoscia wypije, ale lepiej nie z Crono;))
Co do walki z Paudynem - jak zwykle - nie rozstrzygnieta :P chyba zawsze tak jest - nigdy nie udaje nam sie dokonczyc;)))
Jestem teraz pozonkowana nieco, bo pojutrze muesze wracac do Holandii. Ech...
HolyDeath [ Konsul ]
cronotrigger----------> *HD blyskawicznie wizal w reke bolter szturmowy* Crono dosiegnal go strzala, odbila sie od pancerza szturmowego marines.
Sciana zabarwila sie na ciemnoczerwony kolor.
Cialo zwiotczalo i opierajac sie o sciane osunelo sie na podloge.
FremenButcher [ Pretorianin ]
cronotrigger--->Jakiego Uruka? Chyba nie mowisz o mnie co? No tak...
przeciez juz bys nie mial nog:). To ja ci takie prezenty robie, a ty moich rodakow gnebisz?
Cody---->Podobal ci sie miecz?I rzeczywiscie lepiej nie z crono, bo tak silnie stezona alkoholem krew moglaby ci zaszkodzic.
Valturman---->Czy mi sie wydaje, ze ty popelniasz te wszystkie bledy ortograficzne specjalnie?
Bo az mi sie nie chce wiezyc zebys w kazdym poscie byka robil.
informacja dla wybranych--->LOTR:TT 7.01 o 16.05 na HBO
W poprzednim watku
udzielali sie:
1.Miejsce-CRONOTRIGGER-33 posty
2.Miejsce-GUL'DAN-24 posty
3.Miejsce-FREMENBUTCHER-12postow
kolejne miejsca:
Valturman-11 postow
Cody-10
Paudyn-7
HolyDeath-5
Pirix-3
Z tego widac ile osob sie udzielalo:).
FremenButcher [ Pretorianin ]
Gul'dan---->Wiesz mi tosie raczej tez nie przyda, bo gdy przegladalem sie w lustrze, doszedlem do wniosku ze ja nie zyje! Szok! Tyle lat w blogiej nieswiadomosci
To ja ci daje magiczne przedmioty a ty nic!!!
Nie wiem moze nie grales w Warcraft III, ale byl tam pewien nekromanta(chyba Kel-Thuzad)
no i... sam sobie przypomnij jego historie:).
Valturman [ Konsul ]
:( niestety, nie specjalnie. mam daleko posuniętą dysleksję i dysgrafię poprtą też wtórnym analfabetyzmem (skutek wieku, komputeryzacji i innych czynników). Na dodatek wpisując ten tekst na makówce, wszytkie polskie znaki widzę jako krzaczki. Sam ubolewam nad swoją ortografią, ale już jestem w niereformowalnym wieku.
HolyDeath [ Konsul ]
Musze troche rozjasnic:
*HD blyskawicznie wizal w reke bolter szturmowy Crono dosiegnal go strzala, odbila sie od pancerza szturmowego marines. HD puszcza serie w strone Crona.
Sciana zabarwila sie na ciemnoczerwony kolor.
Cialo, barmana, zwiotczalo i opierajac sie o sciane osunelo sie na podloge.*
Sadzilem, ze Crono biarac kolczan chce nas powystrzelac i...
to sie zetrze, prawda?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
FremenButcher --> Miecz jst wspanialy :) wieli\kie hannon le - tnie jak nalezy, czego dowodem jest ta oto krew:)
A swoja droga ciekawa sprawa z tym robieniem statystyk, tylko, niestety, nie mozna nia mierzyc ile kto sie udziela tak naprawde :) Bywaja watki, gdzie np. polowa posto to moja i Pirixa, a bywaja, ze w ogole nas nie ma. Czasem rzadko ejst Crono, czasem czesto. Wszytko zalezy od przypadku(zwlaszcza w pracy).
Tak samo, jak bledne sa statystyki na w informacjach o forumowiczach ;P Ale jesli komus sie chce, moze takowe prowadzic w Nazgulu. Imho to ciekawe.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Są małe kłamstwa, duże kłamstwa i statystyki...
FremenButcher :::> Jeśli to jakaś krasnoludzka szuja to no problem. Topór zaiste wspaniały, dzięki, z pewnością będzie dobrze służył.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Paudyn --> Mniej wiecej to chialam napisac w poprzednim poscie, tylo troskze dluzej wyszlo ;)))
FremenButcher [ Pretorianin ]
Cody---->Madame udzielalas sie na poczatku niestety pozniej cie wcielo:), miecz chyba zdobylem od jakiegos Aroborna... czy Arathorna.... jakos tak
Paudyn--->Eee ten krasnolud nazywal sie chyba Gomli... a moze Gnimli....
Paudyn,Cody----->Sugerujecie... ze... ja... KLAMIE!!!!!!!!!!!!!!
ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
To ja tu sie staram tym cudzoziemcom dogodzic, a tu taka podzieka?!!
Staralem sie... Probowalem..., ale wciaz bylo zle..., NIE TAK DLUZEJ BYC JUZ NIE MOZE!!!
Skoro tak mi dziekujecie za moja uczynnosc opuszczam te niegoscinne progi.
Cronotrigger---->Barman!!! Siodlaj mego warga! Jeszcze dzis wyruszam w droge!
:))))))))))))))))))))
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
FremenButcher --> czysmy stala sie posiadaczka Andúrila? ;)) Niezle, niezle :P A z Karczmy nikt Cie nie wygania, mamy juz tylo swoje zdanie na temat statystyk ;))
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
FremenButcher ----->może rób takie statystyki po każdym z wątków. Najlepiej jeszcze cofnij się do zamierzchłej przeszlości początków Nazgula. Kiedyś podczas usilnych poszukiwań udało mi się odnaleźć 9 część tej karczmy, ale to było kilka miesięcy temu.
Cody--->i tu masz racje. Statysktyki musiałyby być prowadzone od pierwszej części aby w pełni oddawały to co się w Nazgulu działo, kto ile pisał, kto był największym aktywistą. Ale też przecież post postowi nierówny. bo jakże porównywać zwykłe przywitanie się, czy pomarudzenie na pogodę z postami bardzo długimi wnoszącymi wiele ciekawych racji do dyskusji, które były tu prowadzone.
Paudyn--->:D

Gul'dan [ Konsul ]
Witam wszystkich:)
2.Miejsce-GUL'DAN-24 posty hehe:D
FB-->Grałem grałem, ale wiele rzeczy zapomniałem *kaszle niczym starzec* dlatego odswiez mi pamiec złotko :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pirix --> No wiec wlasnie :)
Kurcze, juz mi pzreszedl zonk przedwyjazdowy, dzis mysle, ze czas zleci jak z bicza strzelil i bedzie dobrze :) ech, lubie moj optymizm ;)))
I w dodatku dostal spozniony, ale calkowicie szczery prezent od przyjacilki (Angie znanej takze jako Blumschien;) "Nauka Swiata Dysku"Liiiiiiiiiii:))) Bede miec co czytac(oprcz calej siatki innych ksiazek, ktore biore;))
Gul'dan --> Nie ciesz sie tak ;)) Nazgul na 458 czesci ;]]]
Gul'dan [ Konsul ]
X-Cody-->*mina mu zrzedła* no tak....
HolyDeath [ Konsul ]
Gul'dan--------->Ja ci odswieze.
Kel-Thuzad wyslany z misja do Lordearonu przez upiornego Wladce Mal'Ganisa.
Kel-Thuzad rozszyfrowany - smierc z reki ksiecia Arthasa.
Wkrzesznie Kel-Thuzada przez jego zabojce, rycerza smierci - upadlego ksiecia Arthasa.
Pozniejsze dzieje:
Kel-Thuzad i ksiaze, a raczej juz krol, Arthas z pomoca Sylvanas niszcza resztki ludzi i 3 ostatnie bractwa paladynow ktore, jakims cudem, przetrwaly.
Kel-Thuzad pomaga krolowi w lesnym gaju, ratuje go z rak Sylvanas.
Kel-Thuzad ma sprawowac opieke nad domena krola Arthasa pod jego nieobecnosc.
Dalsze losy lisza, jeszcze, nieznane.

Gul'dan [ Konsul ]
Ach tak przypominam sobie powoli...
Tylko co to ma wspolnego ze mna??
HolyDeath [ Konsul ]
Cody-----> Eeeeeeeee... to tylko dlatego, ze my nie piszemy jednozdanowych postow o "byle czym" jak Trolle i Smoki. A bycie barmanem to niezla fucha, jak widze - wkleja ZAWSZE, na poczatku watku, 4-7 postow z obrazkami.
FB-------> Napisalem "tylko" 5 postow a, wydaje mi sie, ze bylem dosyc dobrze widoczny. Nie przykryla mnie ta nawala postow FB-Gul'dan-Valturman.
Gul'dan------> Zginales, Kel-Thuzad tez zginal. Kel-Thuzad zostal wkrzeszony, wiec, byc moze, ty tez bedziesz? Dzien ten juz bliski! Szykowac sie do bitwy!
Ja tak to odbieram - obaj czarnoksieznicy, obaj do szczetu zli, obaj zgineli. I obaj zyc beda.
Zlo nie gnie na zawsze.

cronotrigger [ Rape Me ]
:)...statystyki :D ..
no cóż... muszę iść na bierzmowanie...głupie nauki..jeszcze przez las musze sie przebijac do tego kosciola..brrrr... no nic..ja chyba zaraz wybywam...
FremenButcher [ Pretorianin ]
Cronotrigger---->Sa jeszcze pozytywne strony. Bedziesz mogl wcielic sie w postac anonimowego bohatera Diablo:).
P.S. Moze lepiej wez ze soba luk:).
Pirix--->Posty bede sumowal od teraz kiedy tu wszedlem, nie chce mi sie przewracac starych kart historii, a jesli ty chcesz, no coz... twoja sprawa.
Gul'dan---->Twoja indolencja umyslowa(jak na maga) mnie powala. Moze to efek spirytyzacji...ekhm spiritualizacji oczywiscie,... chociaz... patrzac z perspektywy... to pierwsze wydaje sie bardzo prawdopodobne.
P.S. Nie jaraj sie tak bo ci obnize o 10 jak bede liczyl:).
ATTENTION!!! ATTENTION!!! ALL RN'S UNITS(Riotous Nazgul'S)!!!
WE FACE OF GREAT DANGER!!! MANY LIVES OF OUR COMRADES WERE LOST!!!
DEFEND CRONO'S INN!!
SO IT BEGINS...
ARGH!!!
THEY'RE BROKEN THRU!!!
THE INN IS BREACHED!!!
FULL BACK! FULL BACK!
WE HAVE VICTORY!!!
THANK YOU DODIES FOR COOPERATION.:)))))))))))))))))))
(jutro wladca:))
Ludzie jak crona nie ma to strasznie cicho jakos w tej karczmie.

cronotrigger [ Rape Me ]
sie wie..... :P
a idac przez las nikt mnie nie zaatakowal..bali sie mojego łuku :) i tych strzał :)..odkrylem ze swieca na rozowo w ciemnosci :D
...Let's get out from here.. It's gonna Blow!!!!
FremenButcher [ Pretorianin ]
O wrociles... probowalem ich powstrzymac, ale uciekajac... ukradli twoj ulubiony imbryczek do pedzenia bimbru... Przykro mi!
Walczylem dzielnie, szkoda tylko ze gospoda zrujnowana, chyba ktos tu bedzie musial posprzatac,... ekhm... zapomnialem... zostawilem... eeee.... wlaczone zelazko w jamie... no to na razie crono:).
Żal mi troche Cody jedzie do tej krainy na pastwe gejow i lesbijek:), podobnie powiedzialem jak moja kolezanka pojechala do Australii, ze mi jej zal bo jedzie na pastwe rekinow, kilka dni pozniej czytam w telegazecie, "...mlody surfer rozszarpany przez dwa rekiny na oczach plazowiczow..."
Strach sie nie bac!
PS. No to po chwilowej zwyzce Nazgula znowu upadek notowan, ludzie poprawcie sie bo my z cronem sami nie wyrabiamy.
Chyba powinnismy zmienic nazwe watku na "Pod Rozbrykanym Nazgulem"-FremenButcher&Cronotrigger neverending story:).
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Cody--->masz rację. Zobacz zresztą jak Ci teraz czas od wyjazdu do przyjazdu na święta szybko minął:) Teraz też tak będzie. Fajnie, że masz czas czytać książki. Ja ostatnio mam go coraz mniej - jakby nie patrzeć sesja coraz bliżej i czas zacząć się uczyć. A ja zamiast chodzić na wykłady to co robie? Chodzę na wykłady - tylko nie z mojego roku:( Bo dziś zamiast na wykład z elektryczności i magnetyzmu dotarliśmy z kolegą na wykła z zaawansowanych technik programowania obiektowego:) Nawet niewiedziałem, że cxzas na wykładzie może tak szybko minąć:)
FremenButcher----->a sumuj jak chcesz. Takie statystyki mogą być ciekawe. Może kiedyś się skuszę na przeprowadzenie dogłębnych statystyk, ale napewno nie teraz - za mało czasu mam. I apropo tych statystyk stawiam wniosek, żeby nie uwzględniać w nich postów wygenerowanych przy tworzeniu kolejnej części, ewentualnie zaliczać wszystkie jako jeden.

Gul'dan [ Konsul ]
Witam i zarazem zegnam bo do szkólki musze leciec :P
cronotrigger [ Rape Me ]
Pirix --> czemu nie?? obcielo by mi to 7 postow :P
Juz weekend..jeszcze dzisaj na spowiedz tylko

Gul'dan [ Konsul ]
crono-->3 gimnazjum??
cronotrigger [ Rape Me ]
Gul'dan --> zgadza się :P
obowiazkowa spowiedz...

Gul'dan [ Konsul ]
heh więc witaj w klubie:]
HolyDeath [ Konsul ]
Heeee?... ze tez ci sie chce na to bierzmowanie isc - czego tam nauczaja? 2h zycia marnowane tydzien po tygodniu.
Atak był niespodziewany, wychynęli z mroku. My zaś przygniecieni ogniem Nieprzyjaciela walczyliśmy w gigantycznym kraterze. Jeden po drugim przelewalismy krew, by skonać w pyle tej planety. Walczyliśmy dzielnie - zwycięstwo zdawało się bliskie, aż... ziemia zaczęła drzeć, i ujrzeliśmy jak na pole bitwy wkraczają ohydne, przerazające machiny - Plugawiciele. Niejeden z nas zdrętwiał na ich widok, ze strachu, niejeden też zaczynał się cofać...
Machiny kilkma pociskami wprowadziły zamęt w naszych szeregach, rozszarpując pobliskich przeciwników swymi plugawymi szponami.
Wreszcie padła z dawna oczekiwana komenda: - Wycofujcie się!
Odwrót został przeprowadzony szybko , i skutecznie, wycofaliśmy się do bunkrów.
Nagle - z komunikatora zaczał dobiegać czyiś głos:
- Wszyscy nie żyją! Wszędzie panuje pie*****y chaos! Boże przyślij wsparcie! Czy ktoś mnie słyszy? Ktokolwiek?! Idą tu!... Głos utonął w serii wystrzałów.
C.D.N.
P.S. Ide na "Wladce".

cronotrigger [ Rape Me ]
HD --> 1h w tygodniu
czuję się oczyszczony z grzechów =)

Gul'dan [ Konsul ]
HD-->Ja nie chce. Ide do Bierzmowania wylacznie dla rodziców.
cronotrigger [ Rape Me ]
Gul'dan --> a mi to wlasciwie wisi.... ale czemu mialbym nie isc? wszyscy chodzą.... a az tak mi nie przeszkadza ze musze spedzic 45min tygodniowo (nie zawsze sa zajecia) na siedzeniu i sluchaniu proboszcza,.,/.
FremenButcher [ Pretorianin ]
crono--->To ja nie przeszkadzam, wracaj posluchac Radia Maryja:).
Gul'dan--->Mowcie cos ciekawszego!
Cholera jak Cody nie ma, ci na bierzmowaniu to nie ma tu z kim pogadac.
cronotrigger [ Rape Me ]
Fremen --> ja na zadnym bierzmowaniu nie jestem...a z radia maryja mozna sie niele posmiac jak sie trafi w dobrym momencie..
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
crono--->dlatego, że posty, które tworzysz przy zakładaniu kolejnej części karczmy to jest zwykłe statsowanie - IMHO. Ale to już będzie zależało od osoby, która te stystyki poprowadzi - mi na tym nie zależy.
HolyDeath [ Konsul ]
Crono--------> No dobra 1h tygodniowo, tracona na przesypianiu w kosciele. :DDD
Grzechem jest zdradzic Imperatora, dla zdrajcow nie ma przebaczenia! Odkupienie jest jedynie w smierci, ostatnie zyczenie/slowo?
Gul'dan--------> Wspolczuje, musisz czuc sie jak niewolnik na galerach. Batem mu po lydkach! Za wolno wiosluje!!!
Zal mi was obu - ja sobie z domku nie wychodze, chyba by przejsc sie po lesie (rano).
Jeden przebija sie przez, ciemny, las noca a drugi idzie bo musi.

cronotrigger [ Rape Me ]
Pirix --> a po co ja mialbym statsowac??...... ale rozumiem o co ci chodzi... jak dla mnei to mozecie nei liczyc...z reszta statystyki i tak klamia...
HD --> ... no i wcale nie w kosciele..tylko w salce parafialnej ( w ktorej jest cieplo =) ...w kosciele strasznie zimno)
FremenButcher [ Pretorianin ]
PISZCIEEE COSSS!!!!!!!!!!!
PLIIIZ!!!
Bo mi sie nudzi:(
Ten watek... upadnie...juz wkrotce...
Kurde, ale mi z tego karczma, jeden barman, ktory chodzi sobie na nocne wycieczki do kosciola, duch maga chodzi do kosciola bo mu rodzice rozkazali:), herszt bandy wyjechal na czas blizej nieokreslony, krasnolud wybral sie do sklepu i nie wrocil, pirix(sorrki nie wiem jaka rasa) wstepuje od czasu do czasu na zasadzie *w drzwiach pojawia sie glowa* "OO czesc wszystkim", "Ooo pa wszystkim" *glowa znika*.
I tylko jeden dzielny uruk ostal sie z tej niegdys dzielnej druzyny.
Mam pomysl!!
Tworzymy wlasna druzyne pierscienia!!!
Ktos sie zglasza na ochotnika?
cronotrigger [ Rape Me ]
Fremen --> ustatkuj sie...jestes tu od 1-2 czesci... a neiktorzy od POCZĄTKU..ja np. od 200czesci mniejwiecej...
co ty gadasz z dzielna druzyna....

Gul'dan [ Konsul ]
Echh wrocilem. Jestem nieziemsko zmeczony ;P

cronotrigger [ Rape Me ]
a ja nieziemsko zadowolony :P... jest weekend.. a jutro gala zuzla na lodzie :D
FremenButcher [ Pretorianin ]
Oto statystyka postow w tym watku(bez kilku pierwszych postow crona z obrazkami):
Cronotrigger(statsiarz)-19 postow
HolyDeath-13 postow
Gul'dan-13 postow
FremenButcher-12 postow
Valturman-7 postow
Pirix-5 postow
Cody-4 posty
Paudyn-2 posty
Cronotrigger i Gul'dan sporo nacykali do siebie postow miedzy 12:58-13:37
Jak to co ja gadam z dzielna druzyna trzeba po prostu spisac obecna druzyne nazgula i podac we wstepniaku, jesli powroci ktos ze starej gwardii to zrobimy "Powrot Krola":)
FremenButcher [ Pretorianin ]
Crono--->Do ktorej klasy podstawowki chodzisz?
:)))))
FremenButcher [ Pretorianin ]
A tak na serio do ktorej klasy gimnazjum?
cronotrigger [ Rape Me ]
3 gim..przeciez mam bierzmowanie..
FremenButcher [ Pretorianin ]
A skad mam wiedziec ktore klasy maja bierzmowanie???????
Chodz bobo chodz... cip... cip...:)
A ja juz w 2 liceum!!!!!!!!!!
Crono z jakiego ty miasta to cie odwiedze:)
cronotrigger [ Rape Me ]
Gdańsk........ jakbys sie wytezyl i popatrzyl na sygnaturke to byc wiedziak....
FremenButcher [ Pretorianin ]
GDANSK?!!! ARGHHHHHHHHHHH!!!!!!
Wolne miasto tak?? Juz niedlugo...
Ty... ty... ty... AGENCIE!!
Odkrylem twoj niecny plan!
Chcesz odsprzedac "nasz Gdansk" Niemcom!
Przyznaj sie! Rozgryzlem cie co!
:))))))))))
PS.Pytam bo moze mieszkasz w jakiejs pipidowie pod gdanskiem.

cronotrigger [ Rape Me ]
Pipidowie pod Gdanskiem tak?? pipidowie??
To chyba zaraz kulke w leb dostaniesz,....
btw. Gdzie ty mieszkasz?
FremenButcher [ Pretorianin ]
Pociesze cie - w malej pipidowie pod Gdanskiem:(
cronotrigger [ Rape Me ]
FB --> a podaj dokladniejsza nazwe tej pipidowy..
ja mieszkam na matarni..osiedle pod gdanskiem...
to od Centrum Matarnia (ikea,obi,euro rtv/agd)
FremenButcher [ Pretorianin ]
W Nowym Dworze Gd.:)
FremenButcher [ Pretorianin ]
Zartowalem, blisko Gdanska, Pryszcz Gdanski.

cronotrigger [ Rape Me ]
W N.Dw.Gdanskim mieszka moja babcie i czasami tam bywam..
a w Pruszczu Gdańskim tez mieszkalem ;) jak chodzilem do przedszkola ...ale mieszkalem :)
cronotrigger [ Rape Me ]
babcie=babcie mam tylko jedna aktualnie
cronotrigger [ Rape Me ]
chochliki... chodzilo o
babcia... (no i dziadek)
FremenButcher [ Pretorianin ]
hehe tylko zartowalem:)
Tak na prawde mieszkam w Krubinie, niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego, kolo Warszawy:))

Gul'dan [ Konsul ]
FB--->Wiesz, statsuje sie dla Idei a nie lda postów ;)
A chcac byc w temacie powiem ze ja mieszkam w małym miescie oddalonym od Wa-wy 70 km - Płońsku :)
i BTW-->Dzis zostałem redaktorem strony https://www.goku.netg.pl/index.php?id=info/redakcja (jestem 6 od góry) i musze sie komus pochwalić :) Tylko się nie smiejcie z tematyki stronki :D
Valturman [ Konsul ]
Gul'dan---->tematyk stronki Ok, sam szkoliłem sie na Namek :)

Gul'dan [ Konsul ]
Valturman-->hehe, zglosiłem sie na redaktora ponieważ DB to jedyna dziedzina w której jestem naprawdę dobry...
HolyDeath [ Konsul ]
Grono--------> Masz szczescie, nie to co ja. :/ Krubin to taka zapadla wiocha gdzie ludzie sa niezyczliwi, ich dzieci chamskie a jeden, jedyny, sklep wlasnie zaliczyl "zgona" - dom, w ktorym mieszkam, to jedyna oaza kultury (jaka jest mi wiadoma) w tym "wiocha city". Przejezdzajacych powinnien raczyc napis nie Krubin a - Chamowo. :///
Mam pod bokiem las, co tam czycha - tego nie wiem, czesto widac wiszace wysoko torby, kto je tam zawiesil - wole sie nie domyslac... malp tu sie, czesto, nie widuje...
Z dala od miasta, metropoli kultury i prawa. Na pustkowiu ciemnoty i "poczciwego, wiejskiego chamstwa". Nie bede wybrzydzal - "Wsi spokojna, wsi wesola..." na pogrzebach bywa weselej.
No ale znaja juz takie wynalazki jak petardy (kilka, pewnie ukradli, i wystrzelili je na nowy rok), a przejezdzajace auta sa okraszane gromkim - "K***a! Jaki za******y woz!!!
Szczekanie psow to nie jedyna muza tej wsi. Jest nawet przystanek! I ktos, czasem, wyjdzie z autobusu w strone eee... centrum? Myslalem, ze z takich miejsc sie ucieka, a nie do nich wraca wraca.
Ja nie ogladam kosciolow od srodka, zazwyczaj, raz bylem na pogrzebie a raz, na slubie. (Ale w bardziej cywilizowanym miejscu - blizej stolicy.)
Swoja droga czemu jedna bacia "aktualnie"? Planujesz zwiekszyc ten stan? (Wiem o co ci, naprawde, chodzilo. ;))))
Czego wy sie uczycie na bierzmowaniach?!
Dobra koncze, pies szczeka - znow trzeba kogos kijem wyganiac z "mojej" ziemi.

M0rte [ Pretorianin ]
Halo, halo?? Gdzie jesteście??? Wstawac lenie!!!

cronotrigger [ Rape Me ]
Włąsnie wstałem
Gul'dan --> congratz..i nie ma jak dobry stary DragonBall :)
FremenButcher, HolyDeath --> sorry ale nie wiem gdzie jest ten Krubin....I z waszych opisów to chyba nei chcialbym wiedziec..... u mnie mimo ze mieszkam na osiedlu pod Gdanskiem ( ale w Gdansku )..to są A) mili ludzie na ogół, kradziezy wlasciwie brak, bardzo spokojnie.... naprawde lubie to miejsce =)
M0rte --> toć przecież jestem :)
PS.
Zakladam Nową Część zaraz

cronotrigger [ Rape Me ]
I oto nowa część
podążajcie za piwem :) >>>