graf_0 [ Nożownik ]
.:MegaZagadka:. - jakie to gry????
Witam
zasady są proste
- Jaka to gra ?
Moje nierzeczywiste przebudzenie wywołane było przez odległy okrzyk wojenny. Rozejrzałem się wokół, gdzieś w wysokich warstwach atmosfery majaczyła tęcza, a moja złamana włócznia leżała u mych stóp. Przed sobą ujrzałem pole bitwy, a na nim rycerzy, kupców i zwykłych wieśniaków, wszystkich martwych i pokrytych krwią. To był obraz totalnego zniszczenia. Na wzgórzu w oddali stała twierdza, obiekt kultu prymitywnych wyznawców zła, zbudowana przez osadników, którzy przybyli tu z jednej z najbliższych gwiazd. Tak, to była siedziba zła. podziemia tego budynku były pod ciągłym oblężeniem, lecz wewnątrz czaił się, ukryty i niebezpieczny strażnik.
Walka była blisko. Nagle poczułem potężny wstrząs a przede mną stanęło kilku gigantów, ich serca były ciemne, oczy kipiały nienawiścią, a oddech składał się z płomieni. Sztylet wypadł z mojej dłoni ale wiedziałem, że nie przyjdzie mi umrzeć od ich mieczy, dlatego starłem się z nimi z ogromnym impetem. W czasie tej potyczki moja broń w wydawała głośne dźwięki uderzając w pancerz wrogów. Widok był straszliwy, lecz niektórzy z widzów byli zadowoleni - jak mówi przysłowie - Piękno leży w oku patrzącego.
Moja misja wykraczała poza pojęcia dobra i złą, wiedziałęm że muszę zjednoczyć siedem królestw pod panowaniem włądców wojny i zdobyć nieśmiertelną chwałę i sławę. Dopiero póżniej zoorientowałem się, że jakiś złoziej podprowadził mojego rumaka i pognał pełnym gazem w siną dal.
Wymyśliłem to jakieś 15 minut temu i musiałem się podzielić pomysłem!
A w tekście zawarłem około 30 nazw i skojarzeń do różnych gier - choć pewnie można znaleźć ich nawet więcej.
Spróbujcie wymienić kilka!

skrzatman [ SkrZat ]
<

Popielny [ Centurion ]
Evil Islands

Yo5H [ spammajster ]
fajne :)
unreal, call of duty, fallout 2, knights and merchants, total annihilation, twierdza, twierdza pierwotnego zla(czy jakos tak:), devil inside, seven kingdoms, giants
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Battlecry, Dungeon Keeper, Thief, Battlefield, Close Combat
Więcej mi się na razie nie chce, ale pomysł fajny.

cronotrigger [ Rape Me ]
to była świątynia pierwotnego zła
Yo5H [ spammajster ]
a no tak ... swiatynia
jeszcze Beyond Good and Evil
Kuzi2 [ akaDoktor ]
Settlers... nie wmieniliscie :P " zbudowana przez osadników," :D

techman [ Konsul ]
Po kolei:
Unreal II Aweaking, Call of Duty, Knights & merchants, Blood(krwią;]) Total Anihilation, Temple of Elemental Evil, Settlers, Longest Journey??, Tomb Raider:P, Quake, Giant Citzen kabuto, beyong Good&Evil, Seven Kingdoms, Warlords, Thief, Colin??
graf_0 [ Nożownik ]
techman -> nieźle, niektórych, które wymieniłeś nie zaplanowałem, ale tak jak myślałem - można znaleźć więcej niż planowałem.
graf_0 [ Nożownik ]
oczywiście jescze sporo zostało, poźniej wymienię wszystkie, które wymyśliłem.
Chętnie poszukałbym gier w waszych tekstach jeśli ktoś ma ochotę napisać.
scigall [ Konsul ]
Skoczyłem i wirując niczym trąba powietrzna rozwaliłem skrzynke z napisem NITRO. Zginąłem, ale moglem to odpokutowac, walczać kołkownicą z siłami zła w czyśćcu. Wracając na Ziemię, postanowiłem odwiedzić moją rodzinną wieś Racoon City, gdzie mieszkali moji najbliżsi. Bardzo chciałem dostać się do piwnicy, ale nie mogłem ponieważ beton był ciężki do przebicia. Na szczęscie miałem młot pneumatyczny, który pozwolił mi się przewiercić. Będąc w piwnicy chciałem zapalić światło, ale nie mogłem ponieważ oghudny pająk wisiał niedaleko włącznika uniemożliwiając mi jego wciśnięcie. Dlatego postanowiłem wyjść na powierzchnię i uciekając przed duchami zjadłem wszystkie kuleczki. Na koniec wsiadłem w swojego Fiata 126p i pojechałem na pizze.
W tekscie ukrytych jest 7gier. Kto da radę jest wielki!
Pozdrawiam!
Popielny [ Centurion ]
Painkiller, Maluch Racer ...hmmm

skrzatman [ SkrZat ]
no dobra spiderman ,nfsu ,worms itd
cronotrigger [ Rape Me ]
...Crash Bandicoot...PacMan??

DeVitoo [ Konsul ]
..."7 miast..." To jest z ICEWIND DALE II
DeVitoo [ Konsul ]
..."zjadłem kulki'...= PACMAN
"Fiat 126p'= Maluch Racer
Pizza- Pizza Tycoon
graf_0 [ Nożownik ]
crash bandicoot, painkiller, resident evil,...,...., pacman,maluch racing, pizza tycoon

scigall [ Konsul ]
na pizze nie patrzcie bo ona nie miala nic na celu, natomiast nie kojarzycie gry zmlotem pneumatycznym!!?? jedna z najlepszych gier na Amige 500 !
Z tych co wymieniliscie zgadza sie:
-Resident Evil
-Maluch Racer
-Painkiller
-Crash Bandicot
-Pacman
jeszcze dwie
lo0ol [ Jónior ]
knights & merchants
serie tycoon
fifa
thief
Mc-Muza [ Konsul ]
moze : Icewind Dale , Baldur , Sacred to tylko strzały. :P
Mc-Muza [ Konsul ]
SAPER i PASJANS :P
-Wolver [ Pretorianin ]
Ta najlepsza gra to moze PP Hammer w ktorego zagrywalem sie do bialego rana? :)
A co do oryginalnego tekstu to nie bede powielal poprzednikow ale na mamy chyba jeszcze warlords, die by the sword i full throttle? :)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Goblins.
-Wolver [ Pretorianin ]
daggarfall
worms - under siege
heart of darkness

zarith [ ]
o, graf 0, eye of the beholder i full throttle - brawo, dobrze e są ludzie którzy nadal gustują w klasykach ;>

techman [ Konsul ]
Więcej mi się wyszukiwac nie chciało, bo kolacja stygła;] A teraz pora na naukę:P Moze jutro....;]
gereg [ zajebisty stopień ]
rainbow six - roque spear
graf_0 [ Nożownik ]
zarith -> dobrze, że ktoś tą klasykę kojarzy.
Silver Fox [ spamer ]
Resident Evil, Maluch Racer, NFS:UG, Spiderman ? :P
Jeszcze 3
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 10:53:52]
graf_0 [ Nożownik ]
pełna lista gier -
unreal 2 , far cry, warcry, stratosphere, rainbow 6. battlefield, knights and merchants, stronghold, setlrts, stars :), alpha centauri, resident evil, dungeon siege, hidden and dangerous, dungeon keeper, close combat, wquake, giants, heart of darkness, firebreath, daggerfall, die by the sword, clash, eye of beholder, beyond good&evil, seven kingdoms ,warlords, quest for glory, thief, full throttle