GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

.:MegaZagadka:. - jakie to gry????

04.01.2005
21:20
[1]

graf_0 [ Nożownik ]

.:MegaZagadka:. - jakie to gry????

Witam
zasady są proste
- Jaka to gra ?

Moje nierzeczywiste przebudzenie wywołane było przez odległy okrzyk wojenny. Rozejrzałem się wokół, gdzieś w wysokich warstwach atmosfery majaczyła tęcza, a moja złamana włócznia leżała u mych stóp. Przed sobą ujrzałem pole bitwy, a na nim rycerzy, kupców i zwykłych wieśniaków, wszystkich martwych i pokrytych krwią. To był obraz totalnego zniszczenia. Na wzgórzu w oddali stała twierdza, obiekt kultu prymitywnych wyznawców zła, zbudowana przez osadników, którzy przybyli tu z jednej z najbliższych gwiazd. Tak, to była siedziba zła. podziemia tego budynku były pod ciągłym oblężeniem, lecz wewnątrz czaił się, ukryty i niebezpieczny strażnik.
Walka była blisko. Nagle poczułem potężny wstrząs a przede mną stanęło kilku gigantów, ich serca były ciemne, oczy kipiały nienawiścią, a oddech składał się z płomieni. Sztylet wypadł z mojej dłoni ale wiedziałem, że nie przyjdzie mi umrzeć od ich mieczy, dlatego starłem się z nimi z ogromnym impetem. W czasie tej potyczki moja broń w wydawała głośne dźwięki uderzając w pancerz wrogów. Widok był straszliwy, lecz niektórzy z widzów byli zadowoleni - jak mówi przysłowie - Piękno leży w oku patrzącego.
Moja misja wykraczała poza pojęcia dobra i złą, wiedziałęm że muszę zjednoczyć siedem królestw pod panowaniem włądców wojny i zdobyć nieśmiertelną chwałę i sławę. Dopiero póżniej zoorientowałem się, że jakiś złoziej podprowadził mojego rumaka i pognał pełnym gazem w siną dal.

Wymyśliłem to jakieś 15 minut temu i musiałem się podzielić pomysłem!

A w tekście zawarłem około 30 nazw i skojarzeń do różnych gier - choć pewnie można znaleźć ich nawet więcej.

Spróbujcie wymienić kilka!

04.01.2005
21:23
smile
[2]

skrzatman [ SkrZat ]

<

04.01.2005
21:29
smile
[3]

Popielny [ Centurion ]

Evil Islands

04.01.2005
21:30
smile
[4]

Yo5H [ spammajster ]

fajne :)

unreal, call of duty, fallout 2, knights and merchants, total annihilation, twierdza, twierdza pierwotnego zla(czy jakos tak:), devil inside, seven kingdoms, giants

04.01.2005
21:32
[5]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Battlecry, Dungeon Keeper, Thief, Battlefield, Close Combat

Więcej mi się na razie nie chce, ale pomysł fajny.

04.01.2005
21:33
smile
[6]

cronotrigger [ Rape Me ]

to była świątynia pierwotnego zła

04.01.2005
21:40
[7]

Yo5H [ spammajster ]

a no tak ... swiatynia

jeszcze Beyond Good and Evil

04.01.2005
21:41
[8]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Settlers... nie wmieniliscie :P " zbudowana przez osadników," :D

04.01.2005
21:48
smile
[9]

techman [ Konsul ]

Po kolei:
Unreal II Aweaking, Call of Duty, Knights & merchants, Blood(krwią;]) Total Anihilation, Temple of Elemental Evil, Settlers, Longest Journey??, Tomb Raider:P, Quake, Giant Citzen kabuto, beyong Good&Evil, Seven Kingdoms, Warlords, Thief, Colin??

04.01.2005
22:09
[10]

graf_0 [ Nożownik ]

techman -> nieźle, niektórych, które wymieniłeś nie zaplanowałem, ale tak jak myślałem - można znaleźć więcej niż planowałem.

04.01.2005
22:11
[11]

graf_0 [ Nożownik ]

oczywiście jescze sporo zostało, poźniej wymienię wszystkie, które wymyśliłem.

Chętnie poszukałbym gier w waszych tekstach jeśli ktoś ma ochotę napisać.

04.01.2005
22:34
[12]

scigall [ Konsul ]

Skoczyłem i wirując niczym trąba powietrzna rozwaliłem skrzynke z napisem NITRO. Zginąłem, ale moglem to odpokutowac, walczać kołkownicą z siłami zła w czyśćcu. Wracając na Ziemię, postanowiłem odwiedzić moją rodzinną wieś Racoon City, gdzie mieszkali moji najbliżsi. Bardzo chciałem dostać się do piwnicy, ale nie mogłem ponieważ beton był ciężki do przebicia. Na szczęscie miałem młot pneumatyczny, który pozwolił mi się przewiercić. Będąc w piwnicy chciałem zapalić światło, ale nie mogłem ponieważ oghudny pająk wisiał niedaleko włącznika uniemożliwiając mi jego wciśnięcie. Dlatego postanowiłem wyjść na powierzchnię i uciekając przed duchami zjadłem wszystkie kuleczki. Na koniec wsiadłem w swojego Fiata 126p i pojechałem na pizze.

W tekscie ukrytych jest 7gier. Kto da radę jest wielki!
Pozdrawiam!

04.01.2005
22:40
[13]

Popielny [ Centurion ]

Painkiller, Maluch Racer ...hmmm

04.01.2005
22:42
smile
[14]

skrzatman [ SkrZat ]

no dobra spiderman ,nfsu ,worms itd

04.01.2005
22:42
[15]

cronotrigger [ Rape Me ]

...Crash Bandicoot...PacMan??

04.01.2005
22:46
smile
[16]

DeVitoo [ Konsul ]

..."7 miast..." To jest z ICEWIND DALE II

04.01.2005
22:48
[17]

DeVitoo [ Konsul ]

..."zjadłem kulki'...= PACMAN
"Fiat 126p'= Maluch Racer
Pizza- Pizza Tycoon

04.01.2005
22:51
[18]

graf_0 [ Nożownik ]

crash bandicoot, painkiller, resident evil,...,...., pacman,maluch racing, pizza tycoon

04.01.2005
22:57
smile
[19]

scigall [ Konsul ]

na pizze nie patrzcie bo ona nie miala nic na celu, natomiast nie kojarzycie gry zmlotem pneumatycznym!!?? jedna z najlepszych gier na Amige 500 !
Z tych co wymieniliscie zgadza sie:

-Resident Evil
-Maluch Racer
-Painkiller
-Crash Bandicot
-Pacman

jeszcze dwie

04.01.2005
23:01
[20]

lo0ol [ Jónior ]

knights & merchants
serie tycoon
fifa
thief

04.01.2005
23:20
[21]

Mc-Muza [ Konsul ]

moze : Icewind Dale , Baldur , Sacred to tylko strzały. :P

04.01.2005
23:23
[22]

Mc-Muza [ Konsul ]

SAPER i PASJANS :P

04.01.2005
23:36
[23]

-Wolver [ Pretorianin ]

Ta najlepsza gra to moze PP Hammer w ktorego zagrywalem sie do bialego rana? :)
A co do oryginalnego tekstu to nie bede powielal poprzednikow ale na mamy chyba jeszcze warlords, die by the sword i full throttle? :)

04.01.2005
23:42
[24]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Goblins.

04.01.2005
23:54
[25]

-Wolver [ Pretorianin ]

daggarfall
worms - under siege
heart of darkness

05.01.2005
00:00
smile
[26]

zarith [ ]

o, graf 0, eye of the beholder i full throttle - brawo, dobrze e są ludzie którzy nadal gustują w klasykach ;>

05.01.2005
00:16
smile
[27]

techman [ Konsul ]

Więcej mi się wyszukiwac nie chciało, bo kolacja stygła;] A teraz pora na naukę:P Moze jutro....;]

05.01.2005
03:20
[28]

gereg [ zajebisty stopień ]


rainbow six - roque spear

05.01.2005
10:47
[29]

graf_0 [ Nożownik ]

zarith -> dobrze, że ktoś tą klasykę kojarzy.

05.01.2005
10:50
[30]

Silver Fox [ spamer ]

Resident Evil, Maluch Racer, NFS:UG, Spiderman ? :P

Jeszcze 3

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 10:53:52]

05.01.2005
17:46
[31]

graf_0 [ Nożownik ]

pełna lista gier -

unreal 2 , far cry, warcry, stratosphere, rainbow 6. battlefield, knights and merchants, stronghold, setlrts, stars :), alpha centauri, resident evil, dungeon siege, hidden and dangerous, dungeon keeper, close combat, wquake, giants, heart of darkness, firebreath, daggerfall, die by the sword, clash, eye of beholder, beyond good&evil, seven kingdoms ,warlords, quest for glory, thief, full throttle

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.