GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuje pomocy w MYST objawienie

04.01.2005
20:37
[1]

Zdepek [ Legionista ]

Potrzebuje pomocy w MYST objawienie

chodzi o ustawienie kol zebatych:(sciaglem solucie i gala

05.01.2005
12:21
[2]

aikikaisensei [ Senator ]

Zdepek to chyba nie odpowiednia kategoria do Twojego pytania. Tu siedzą ludzie, którzy bardzoej interesują się sprzetem.

05.01.2005
12:59
[3]

jackowsky [ JVC ]

aikikaisensei-->"przygodowe" to rzeczywiście nieodpowiednia kategoria, aby zapytać o grę przygodową.

05.01.2005
13:02
[4]

Zdepek [ Legionista ]

przeciesz wszesdzie pisze ze to przaygodowa masz moze jakies wiesci z tej gry dlamnie?

05.01.2005
13:18
[5]

jackowsky [ JVC ]

Zdepek-->Moja wypowiedź (podszyta ironią, zresztą) kierowana była do aikikaisensei. (ksywka na początku posta ma wskazywać do kogo konkretnie kierowana jest wypowiedź - to jakbyś jeszcze tego nie zauważył)

05.01.2005
13:29
smile
[6]

Zdepek [ Legionista ]

spoko wlasnie niewiedzialem dzieki ze mi wytlumaczylae

05.01.2005
13:31
[7]

jackowsky [ JVC ]

Zdepek-->Nie ma sprawy.

05.01.2005
13:32
smile
[8]

Zdepek [ Legionista ]

Jackawsky---.>lece narazie:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.