Zdepek [ Legionista ]
Potrzebuje pomocy w MYST objawienie
chodzi o ustawienie kol zebatych:(sciaglem solucie i gala
aikikaisensei [ Senator ]
Zdepek to chyba nie odpowiednia kategoria do Twojego pytania. Tu siedzą ludzie, którzy bardzoej interesują się sprzetem.
jackowsky [ JVC ]
aikikaisensei-->"przygodowe" to rzeczywiście nieodpowiednia kategoria, aby zapytać o grę przygodową.
Zdepek [ Legionista ]
przeciesz wszesdzie pisze ze to przaygodowa masz moze jakies wiesci z tej gry dlamnie?
jackowsky [ JVC ]
Zdepek-->Moja wypowiedź (podszyta ironią, zresztą) kierowana była do aikikaisensei. (ksywka na początku posta ma wskazywać do kogo konkretnie kierowana jest wypowiedź - to jakbyś jeszcze tego nie zauważył)

Zdepek [ Legionista ]
spoko wlasnie niewiedzialem dzieki ze mi wytlumaczylae
jackowsky [ JVC ]
Zdepek-->Nie ma sprawy.

Zdepek [ Legionista ]
Jackawsky---.>lece narazie:)