
MAROLL [ Legend ]
Windows Xp Pro co sie stało??
Słuchajcie zresetowałem kompa wczytywanie...sprawdzienie dysku... wlacza sie a tam tla jak na powitanie.. zapoznaj sie z systemem win xp patrze moje dokumenty wykasowane, wszystko w d***e nawet ulubione wszytsko oprocz gier i innych programow czemu?? wszystkie ikonki wcielo co sie stalo do cholery??

Mr.Dziabol [ Konsul ]
Może wirus...
Radzę szybko włączyc odzyskiwanie systemu. Jeśli nie ustawiłeś żadnego dnia, to masz lipeee

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
bałns?!?!?! z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem.....

Vein [ Sannin ]
czy ktos sie bawil smiesznym programikiem "factory" ? :P heheheh mozesz to wszystko znalezc w ktoryms folderze na dysku, jak znajde to powiem...
Vein [ Sannin ]
caly pulpit mozna znalezc w:
C:\Program Files\Skróty programów
reszte musisz sobie sam nzalezc...
MAROLL [ Legend ]
sluchajcie znalazlem wszystkie dokumenty ulubione w documents and settings ale jak to wszytsko z powrotem wgrac??
MAROLL [ Legend ]
Jezu ludzie pomóżcie co się stało, wiem gdzie jest wszytsko co było poprzednio ale jak to spowrotem wgrac RATUNKU!!!!! Błagam was pomóżcie mi nie chce ciagle recznie otwierac wszystkiego!
-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
a ni wystarczy kombinacja "kopiuj-wklej"?
MAROLL [ Legend ]
a niby gdzie mam wkleic??
MAROLL [ Legend ]
dobra malo wiele sobie poradzilem powklejalem cookies i inne rzeczy powinno byc ok:)
>Luzer< [ Music Addict ]
Pewnie to głupio zabrzmi, ale może zalogowales sie na inne konto -wtedy nie wczytuje ustawien osobistych
Kamel [ Konsul ]
A nie masz przypadkiem neostrady?
Jesli odpaliles program z TPsy tym przyciskiem z lewej strony to on zamienia sciezke do folderu "moje dokumenty" na profil 1. Dokumety oryginalne sa w documents and settings/_nazwa uzytkownika/moje dokumenty.
Zeby przywrocic wszystko tak jak bylo klikni PPM na moje dukumenty i miejsce docelowe zmien na domyslnie. Na przyszlosc odpalaj neostrade prawem przyciskiem w programie TPsy
Peace :)