GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows Xp Pro co sie stało??

04.01.2005
20:08
smile
[1]

MAROLL [ Legend ]

Windows Xp Pro co sie stało??

Słuchajcie zresetowałem kompa wczytywanie...sprawdzienie dysku... wlacza sie a tam tla jak na powitanie.. zapoznaj sie z systemem win xp patrze moje dokumenty wykasowane, wszystko w d***e nawet ulubione wszytsko oprocz gier i innych programow czemu?? wszystkie ikonki wcielo co sie stalo do cholery??

04.01.2005
20:09
smile
[2]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Może wirus...
Radzę szybko włączyc odzyskiwanie systemu. Jeśli nie ustawiłeś żadnego dnia, to masz lipeee

04.01.2005
20:10
smile
[3]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

bałns?!?!?! z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem.....

04.01.2005
20:14
smile
[4]

Vein [ Sannin ]

czy ktos sie bawil smiesznym programikiem "factory" ? :P heheheh mozesz to wszystko znalezc w ktoryms folderze na dysku, jak znajde to powiem...

04.01.2005
20:16
[5]

Vein [ Sannin ]

caly pulpit mozna znalezc w:

C:\Program Files\Skróty programów

reszte musisz sobie sam nzalezc...

04.01.2005
20:19
[6]

MAROLL [ Legend ]

sluchajcie znalazlem wszystkie dokumenty ulubione w documents and settings ale jak to wszytsko z powrotem wgrac??

04.01.2005
20:27
[7]

MAROLL [ Legend ]

Jezu ludzie pomóżcie co się stało, wiem gdzie jest wszytsko co było poprzednio ale jak to spowrotem wgrac RATUNKU!!!!! Błagam was pomóżcie mi nie chce ciagle recznie otwierac wszystkiego!

04.01.2005
20:29
[8]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

a ni wystarczy kombinacja "kopiuj-wklej"?

04.01.2005
20:31
[9]

MAROLL [ Legend ]

a niby gdzie mam wkleic??

04.01.2005
20:58
[10]

MAROLL [ Legend ]

dobra malo wiele sobie poradzilem powklejalem cookies i inne rzeczy powinno byc ok:)

04.01.2005
21:07
[11]

>Luzer< [ Music Addict ]

Pewnie to głupio zabrzmi, ale może zalogowales sie na inne konto -wtedy nie wczytuje ustawien osobistych

05.01.2005
17:21
[12]

Kamel [ Konsul ]

A nie masz przypadkiem neostrady?
Jesli odpaliles program z TPsy tym przyciskiem z lewej strony to on zamienia sciezke do folderu "moje dokumenty" na profil 1. Dokumety oryginalne sa w documents and settings/_nazwa uzytkownika/moje dokumenty.
Zeby przywrocic wszystko tak jak bylo klikni PPM na moje dukumenty i miejsce docelowe zmien na domyslnie. Na przyszlosc odpalaj neostrade prawem przyciskiem w programie TPsy
Peace :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.