GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to za jest !? dialer ?

04.01.2005
18:04
smile
[1]

Reppu [ Pretorianin ]

co to za jest !? dialer ?

Popatrzcie i może ktoś mi powie co to za śmieć , startuje razem z systemem i nie mozna tego wywalić, ten napis przysłania mój obrazek z pulpitu a antywirus nie widzi problemów w systemie. Kiedy kliknąć w ramkę przenosi na stronę https://www.smart-security.info/?affid=11OXC9
możecie tam wejść nic się nie dzieje - w tym problem że nie wiem jak się tego pozbyć.
Ktoś miał to może i wywalił to skutecznie ?

04.01.2005
18:06
[2]

steward [ Legia Warszawa ]

to jest syff... :] było już o tym bardzo dużo na GOL'u do usunięcia tego jest niezbędny format :] miałem to samo .. skany antywirami i spybotami nic nie dały, wykrywa, kasuje ale po podłączeniu do neta spowrotem wraca.

04.01.2005
18:07
smile
[3]

piokos [ ]

to pomaga:

04.01.2005
18:17
[4]

Reppu [ Pretorianin ]

steward - wiem ze to kurrrrr stwo bo od wczoraj dostaję przez to ataków złości :-)
powiem wam że to cholerstwo jest wyjatkowo przebiegłe bo dezaktywowało mi firewalla który zawsze działał bez problemu
piokos - czy to pewny, sprawdzony sposób na tego robala ?

04.01.2005
18:18
[5]

VmacV [ Konsul ]

prawy przycisk (sprubuj na samej gorze ekranu tam jest kawalek pulpitu) potem rozmiesc ikony wedlug i zablokuj elementy sieci web


pisze z pamieci bo dawno temu to mialem

04.01.2005
18:21
smile
[6]

piokos [ ]

miałem identyczne gówwno i pomogło :)

link do mojego wątku:

04.01.2005
18:21
smile
[7]

<Przem@x> [ Pretorianin ]


wiecie co?
sprobojcie przez prawym na pulpicie>wlasciwosci>pulpit>
dostosuj pulpit>siec web (czy jakos tak)
i sprobojcie powylaczac te dziadostwa

04.01.2005
18:25
[8]

VmacV [ Konsul ]

<Przem@x> ---> wlasnie o to mi chodzilo :) starosc nie rados a skleroza nieboli :P:P

04.01.2005
18:25
smile
[9]

<Przem@x> [ Pretorianin ]


egch chyba za rzadko odswiezam watek :|

04.01.2005
18:45
[10]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Właśnie przez tego pieprzonego syfa przerzuciłem się na Firefoxa i jak na razie nie mam żadnych tego typu problemów.

04.01.2005
23:28
smile
[11]

Reppu [ Pretorianin ]

i stał się cud za sprawą małego programiku z lineczka - wielkie dzięki !

04.01.2005
23:35
[12]

Bigkangoo [ Generaďż˝ ]

Miałem to samo, przeskanowałem go Adawarem, ale ta "tapeta" nie zniknęła. W jakiś sposób "usunąłem" ją tak że miałem migający szaro-biały pulpit. Zrobiłem to co najprostsze...format :)

05.01.2005
01:21
[13]

aikikaisensei [ Senator ]

Formatuj. Nawet jeżeli uda Ci to z pulpitu usunąc to i tak będziesz miał dziadostwo w systemi gdzieś głęboko i cos prędzej czy później znowu padnie.

05.01.2005
01:27
[14]

piokos [ ]

aikikaisensei => czasem trzeba przeczytać CAŁY wątek, a nie tylko pierwszy post :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.