GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

..........:::::::: Gra Futbolowa :::::::........... Część 21

04.01.2005
16:10
smile
[1]

Świstak19 [ Konsul ]

..........:::::::: Gra Futbolowa :::::::........... Część 21

...:::Gra Futbolowa:::...

Jest to zabawa polegająca na tym, że osoba, która zna odpowiedź na pytanie postawione przez poprzednika udziela odpowiedzi, nastepnia autor pytania potwierdza dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu. Osoba która odpowiedziala jako pierwsza poprawnie zadaje nastepna zagadke itd.

Zabawa jest banalna, oto regulamin:
1. W jednym poscie piszemy odpowiedz , lub pytanie.
2. Jeżeli odpowiedź jest błędna, proszę o reakcje zadającego pytanie.
3. Potwierdzamy dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu, robi to zadający pytanie.
4. Osoba ktorej odpowiedz bedzie poprawna zadaje nastepną zagadke.
5. Jeżeli osoba która odpowie poprawnie nie chce zadać zagadki z jakiegoś powodu, to robi to inna osoba, wtedy jednak osoba która zrezygnowała z zadania zagadki nie moze odpowiadac na postawione przez jego nastąpce pytanie.
6. Zabrania się zadawać pytania typu: kto ile strzelił bramek, czy w ilu meczach wystąpił, lub ile zapłacono za tego zawodnika..pytania tego typu nie bedą punktowane
7. Nie wolno przeklinać i obrażać piłkarzy, ani klubów z których pochodzą, jak również obrażać uczestników zabawy .
8. Nie wolno Edytować postów z odpowiedziami.
9. W jednym poście zawarta moze być tylko jedna odpowiedź
10. Na jedno pytanie, jedna osoba moze udzielić maksymalnie trzy odpowiedzi
11. Kto złamie regulamin może się liczyć z utrata punktu.


AKTUALNY RANKING


1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 50 pkt
4) EwUnIa_kR - 25 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K - 3 pkt
15) Korgan, jedrass, skrzatman,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

04.01.2005
16:19
smile
[2]

Świstak19 [ Konsul ]

>>>>>>>>>>>>>>>>>> PYTANIE <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<


Puchar Europy
Podaj:
-Kto go założył i w którym roku (wymiślił, stworzył).
-Kto uczestniczył w pierwszym Meczu Pucharu Europy i jaki był wynik tego spotkania
I to na tyle Miłego szukania
I Powodzenia

04.01.2005
22:32
smile
[3]

skrzatman [ SkrZat ]

???????????

04.01.2005
22:43
smile
[4]

skrzatman [ SkrZat ]

Świstak 19 zadaj inne pytańsko!!!!!
Może gra się rozkręci??

04.01.2005
23:01
smile
[5]

Świstak19 [ Konsul ]

To Pytanie jest Proste nie zmieniam go !!

05.01.2005
20:33
[6]

snopek9 [ Legend ]

2 kwietnia 1955roku ..
Za założycieli Pucharu Europy uważa się dziennik L'Equipe na którego czele stał jegowydawca Gabriel Hanot, wraz z Jacques Ferran'em
Pierwszy mecz w historii Pucharu Europy został rozegrany w Lizbonie, gdzie miejscowy Sporting podejmował Partizn Belgrad, Mecz zakończył się remisem 3:3.
Odbył sie we Francji ..

05.01.2005
20:34
[7]

snopek9 [ Legend ]


Daj punkt ale ja chyba nie gram ..bo mam nadal rozwalony monitor ...

05.01.2005
20:35
smile
[8]

Świstak19 [ Konsul ]

AKTUALNY RANKING

SNOPEK9 +1 Wrescie ktos odpowiedział !!!!!!

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 51 pkt
4) EwUnIa_kR - 25 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K - 3 pkt
15) Korgan, jedrass, skrzatman,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

05.01.2005
21:02
[9]

skrzatman [ SkrZat ]

to kto zadaje pytanie??

05.01.2005
21:05
[10]

snopek9 [ Legend ]

W którym roku Juventus zaczął grać w biało-czarnych koszulkach i dlaczego własnie w takich.

05.01.2005
21:10
[11]

snopek9 [ Legend ]

Jest ktos jeszcze bo ja tylko na chwile jestem ..

05.01.2005
21:14
smile
[12]

skrzatman [ SkrZat ]

w 1903 bo statek z anglii przywiósł zły sprzęt

05.01.2005
21:24
[13]

skrzatman [ SkrZat ]

i co dobra odpowiedz??????????????????????

05.01.2005
21:49
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skrzat dobra

05.01.2005
21:51
[15]

snopek9 [ Legend ]

Dobrze dobrze :)

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 51 pkt
4) EwUnIa_kR - 25 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

05.01.2005
21:51
smile
[16]

skrzatman [ SkrZat ]

to niech ktoś załączy punktacje do zadam pytansko!!

05.01.2005
21:52
[17]

skrzatman [ SkrZat ]

oki

05.01.2005
21:54
smile
[18]

skrzatman [ SkrZat ]

Czyją bramke uznano za bramkę roku 2004 i w jakim klubie gra obecnie

05.01.2005
21:56
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ale kto ją za taką uznał?

05.01.2005
21:59
smile
[20]

skrzatman [ SkrZat ]

według eurosport

05.01.2005
21:59
[21]

snopek9 [ Legend ]


Jakis magazyn ? i w jakim kraju bramka roku, u nas ? czy ogolnie na swiecie ?

05.01.2005
21:59
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

paweł bugała z górnika?

05.01.2005
22:01
[23]

skrzatman [ SkrZat ]

na swiecie
no na eurosporcie w tym roku było
Piękny rajd byl

05.01.2005
22:02
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Ibrahimowic? juve?

05.01.2005
22:04
smile
[25]

skrzatman [ SkrZat ]

ewunia kr +1


1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 51 pkt
4) EwUnIa_kR - 26 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

05.01.2005
22:07
[26]

EwUnIa_kR [ Legend ]

trener: zaczynał w starcie łódź..

05.01.2005
22:09
smile
[27]

skrzatman [ SkrZat ]

Janas??

05.01.2005
22:10
[28]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie...zachaczył tez o arkę,lechię...

05.01.2005
22:11
[29]

snopek9 [ Legend ]


Zbigniew Bania ?

05.01.2005
22:12
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie...grał tez w halówkę w usa...

05.01.2005
22:12
[31]

snopek9 [ Legend ]

Grzegorz BIELATOWICZ

05.01.2005
22:13
[32]

snopek9 [ Legend ]


Ale LOL
Krzysztof BULIŃSKI
teraz na pewno dobrze ..

05.01.2005
22:14
[33]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie...był asystentem łazarka ....

05.01.2005
22:17
[34]

EwUnIa_kR [ Legend ]

stomil...sokół....zawisza....

05.01.2005
22:19
[35]

snopek9 [ Legend ]

Krzysztof BULIŃSKI
Urodził się 8.01.1943 roku w Biłgoraju. Żonaty, jedna córka. Magister WF, trener I klasy.
Wychowanek Łady Biłgoraj (1960 rok, najlepszy piłkarz zespołu grającego w okręgówce lubelskiej), w 1961 został zawodnikiem II ligowej Lublinianki Lublin. Później przeniósł się do Łodzi i grał w Starcie razem z Soporkiem, Jezierskim i Łazarkiem.
Dotychczas pracował jako szkoleniowiec w Borucie Zgierz (III liga, 3 sezony, 1976-79). W sezonie 1979-80, prowadził też Białe Orły z Bostonu. Po powrocie podjął pracę w Ruchu Chorzów (II trener, asystent L. Jezierskiego), potem szkolił też samodzielnie III ligową Unię Skierniewice (1980-82) oraz Włókniarza Zgierz (1983-84). W 1984 został asystentem trenera Gutowskiego w ŁKS Łódź, a następnie także asystentem L.Jezierskiego. . Szkoleniowiec Jagiellonii w latach 1989-90 (od 23 kolejki do końca sezonu i potem 12 kolejek), za czasów jej gry w I lidze, prowadził też zespół w finale Pucharu Polski w 1989 roku.
W 1997 trener III ligowej Łady Biłgoraj


Chyba ze byl szkoleniowcem w starcie bo jak nie to i ten trener spelnia kryteria ..

05.01.2005
22:20
smile
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

następna podpowiedź:W latach 2001- 2003 prowadził Dyskobolię Groclin Grodzisk Wielkopolski zdobywając z nią vcmistrzostwo Polski.

05.01.2005
22:21
[37]

snopek9 [ Legend ]


Teraz to wiem ...Oczywiscie Kaczmarek :)

05.01.2005
22:22
[38]

EwUnIa_kR [ Legend ]

snopek+1

ale pobładziłeś:D

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 26 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

edit: zapomniałam tabelki.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 22:21:20]

05.01.2005
22:23
[39]

DeVitoo [ Konsul ]

Wiesław Kaczmarek

05.01.2005
22:24
[40]

snopek9 [ Legend ]


Do reprezentacji Francji na Mundial '98 trafił cokolwiek niespodziewanie , a jednak z meczu na mecz "rósł", by w batalii o mistrzostwo ostatecznie zamknąć usta krytykom. Jako nastolatek trafił do szkółki AS Monaco. W 89 roku zadebiutował w pierwszej lidze, zaś w 90 roku w kadrze narodowej. W tym też roku utalentowany, rosły obrońca bądź defensywny pomocnik odebrał francuską nagrodę "Rewelacja Roku". Wydawało się, że piłkarski świat stoi otworem, jednak śmierć brata załamała go. W pierwszej chwili chciał przerwać karierę, lecz stanęło na tym, że przez mało sportowy tryb życia począł marnować nieprzeciętny talent. Znalazł się w kadrze na Euro '92, ale nie zagrał tam ani minuty. Odrodził się dopiero po wyjeździe z Francji. O kim mowa?

05.01.2005
22:25
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ronaldo?

05.01.2005
22:25
[42]

DeVitoo [ Konsul ]

Liliam Thuram?

05.01.2005
22:26
[43]

snopek9 [ Legend ]

o reprezentacji Francji na Mundial '98 trafił cokolwiek niespodziewanie....

Czyli nie ..
pamietaj ze masz tylko 3 strzaly ...:) nie no zartuje ten punkt trzeba wykreslic ...

05.01.2005
22:27
[44]

snopek9 [ Legend ]


Da ktos dobrze to dam punkt ..nie chce odpowiadac nie nie nie ...

05.01.2005
22:28
[45]

DeVitoo [ Konsul ]

Robert Pires?

05.01.2005
22:28
[46]

skrzatman [ SkrZat ]

Lizarazu??

05.01.2005
22:29
[47]

snopek9 [ Legend ]

DeVitoo +1

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 26 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

05.01.2005
22:30
smile
[48]

snopek9 [ Legend ]


sorka zle !!!!! to sie nie liczy ....

05.01.2005
22:31
[49]

skrzatman [ SkrZat ]

co sie nieliczy??

05.01.2005
22:32
[50]

DeVitoo [ Konsul ]

Bixente Lizarazu?

05.01.2005
22:32
[51]

snopek9 [ Legend ]


zla odpowiedz znaczy sie

05.01.2005
22:32
[52]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Darko Kovacevic?

05.01.2005
22:34
[53]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR -->powazne pytanie to jest czemu sobie jaja robisz ??

05.01.2005
22:34
smile
[54]

snopek9 [ Legend ]


Gra w reprezentacji Francji ...to jest chyba jasne ???

05.01.2005
22:36
[55]

DeVitoo [ Konsul ]

Wiltord

05.01.2005
22:44
[56]

skrzatman [ SkrZat ]

Marcel Desailly

05.01.2005
22:51
[57]

DeVitoo [ Konsul ]

Strzelam: Thiery Henry choć to w miare młody zawodnik

05.01.2005
22:54
[58]

DeVitoo [ Konsul ]

Wiem już: Zinedine Zidane

05.01.2005
22:57
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...ja nie wiem...może cantona?

05.01.2005
22:58
[60]

skrzatman [ SkrZat ]

Leboeuf?

05.01.2005
22:58
[61]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Didier Deschamps

05.01.2005
23:00
[62]

skrzatman [ SkrZat ]

noz kurdę

moze Djorkaeff??

05.01.2005
23:04
smile
[63]

skrzatman [ SkrZat ]

snopek ??? jestes ??

05.01.2005
23:05
[64]

EwUnIa_kR [ Legend ]

blanc?

05.01.2005
23:22
[65]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Trézeguet?

05.01.2005
23:24
[66]

EwUnIa_kR [ Legend ]

snopek bedzie za 20 min.mamy czas:D

05.01.2005
23:32
[67]

snopek9 [ Legend ]


Wpadłem na chwile ..wszystko zle jak narazie ...

05.01.2005
23:33
[68]

EwUnIa_kR [ Legend ]

może jakas kurrrrde podpowiedź?

05.01.2005
23:34
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Patrick VIEIRA

05.01.2005
23:34
[70]

snopek9 [ Legend ]


Jak dałem punkt to dlatego ze zle widze bo mammonitor rozwalony i widze wszystko na tv..to jest podpowiedz....mam nadzieje ze zrozumiecie ja ..

05.01.2005
23:36
[71]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Petit?

05.01.2005
23:37
[72]

snopek9 [ Legend ]


tak daj sama sobie punkt...bo ja nie mam czasu ...

05.01.2005
23:37
[73]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

Guivarc'h??

05.01.2005
23:39
[74]

snopek9 [ Legend ]


hannibal -->zobacz nasza karczme o legii
link masz kolo mojej ksywki ...

05.01.2005
23:39
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahahaha:]

ewunia+1:P

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 27 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

jest ktoś jeszcze? dawać zagadeczkę?

05.01.2005
23:40
[76]

EwUnIa_kR [ Legend ]

za zadanie tej zagadki powinieneś dostać punkta snopek:D

05.01.2005
23:43
[77]

snopek9 [ Legend ]


Jestem za :)

06.01.2005
14:39
smile
[78]

Świstak19 [ Konsul ]

Kto zadaje zagadkę???????

06.01.2005
15:04
[79]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no pewnie ja...


to jak ktos bedzie toodpowie....



Pytanie:
Kogo nazwano piłkarskim Charlie Chaplinem?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 15:50:53]

06.01.2005
18:44
smile
[80]

skrzatman [ SkrZat ]

moze jakas podpowiedz??

06.01.2005
18:47
[81]

EwUnIa_kR [ Legend ]


zwany małym ruchliwym ptaszkiem, a także szaleńcem i wariatem...oczywiście tłumacząc na polski....

06.01.2005
18:53
[82]

EwUnIa_kR [ Legend ]

miał 20 lat gdy zaczął kariere

06.01.2005
18:54
smile
[83]

skrzatman [ SkrZat ]

Garrincha tak naprawdę nazywał się Manoel Francisco dos Santos

06.01.2005
19:02
[84]

skrzatman [ SkrZat ]

up

06.01.2005
19:05
[85]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skrzat+1

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 27 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,- skrzatman 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

uaktualnij sobie listę..nie dopisałam ci punkta..nie mam czasu bawić się z tableką...sorry..

06.01.2005
19:13
[86]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dajesz jakąś zagadkę?

06.01.2005
19:18
smile
[87]

skrzatman [ SkrZat ]

juz


jaki wynik byl dzisiejszego meczu
AC Milan - Lecce i kto zdobył hat-trika?

06.01.2005
19:19
[88]

EwUnIa_kR [ Legend ]

AC Milan [5 - 2] Lecce Crespo

06.01.2005
19:20
[89]

skrzatman [ SkrZat ]

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 27 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 4pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
19:20
[90]

skrzatman [ SkrZat ]

ewunia +1 pkt


1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 28 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 4pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
19:26
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czarodziej dryblingu..

gdzie zaczął i skończył swoją karierę?

06.01.2005
19:30
[92]

skrzatman [ SkrZat ]

Stanley MATTHEWS
Stoke City -zaczął i skonczył kariere

06.01.2005
19:32
[93]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skrzat+1

06.01.2005
19:36
[94]

skrzatman [ SkrZat ]

dajcie za mnie pytanie
i tabelke z punktami :)

06.01.2005
19:50
[95]

skrzatman [ SkrZat ]

widze ze nikogo nie ma


1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 28 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

kto wymyslił styl gry zwany catenaccio i w jaki był to styl??

06.01.2005
19:52
[96]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Helenio Herrera...defensywny futbol..zmasowana obrona..

06.01.2005
19:53
[97]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jeden napastnik, pięciu pomocników i czterech obrońców, z czego jeden z nich to tzw. "libero" - czyli ostatni obrońca.

06.01.2005
19:53
[98]

skrzatman [ SkrZat ]

ewunia +1pkt

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 28 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pk

chyba nie ma co grac we dwoje

06.01.2005
19:54
[99]

skrzatman [ SkrZat ]

ewunia +1pkt

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 29 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pk

chyba nie ma co grac we dwoje
sorki

06.01.2005
19:54
[100]

EwUnIa_kR [ Legend ]



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 19:53:33]

06.01.2005
22:10
[101]

snopek9 [ Legend ]


Gra ktos ?

06.01.2005
22:11
[102]

Świstak19 [ Konsul ]

ja gram!!!!!!

06.01.2005
22:13
[103]

snopek9 [ Legend ]


Co symbolizuje numer 99 na koszulce Victora Baiji ...Victor Baia w każdym razie :)

06.01.2005
22:15
[104]

snopek9 [ Legend ]


Baii sie pisze ...

06.01.2005
22:18
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]


odp: bo nie chciał 1 i chciał miec nr jak najdalszy od 1

06.01.2005
22:20
smile
[106]

Świstak19 [ Konsul ]

Rok przybycia do klubu FC Porto.

06.01.2005
22:20
[107]

snopek9 [ Legend ]


nie

06.01.2005
22:22
[108]

EwUnIa_kR [ Legend ]


snopek:

Baia hates the number one and chose 99 so as to get as far away from it as possible.

06.01.2005
22:22
[109]

snopek9 [ Legend ]

Świstak19 +1

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 29 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek,Świstak19 - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
22:22
smile
[110]

peners [ SuperNova ]

Bo 99 to największy numerek jaki można mieć

06.01.2005
22:23
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]


snopek podaj źródło skąd masz taką informacje...

06.01.2005
22:24
[112]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR -->to jest niepoprawna odpowiedz nie wiem skad ja masz swistak zadaj pytanie ..

06.01.2005
22:25
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]


snopek podaj źródło skąd masz taką informacje :)

06.01.2005
22:26
[114]

Świstak19 [ Konsul ]

teraz ja daje pytanko ??? snopek 9 odezwij sie !!!!!!!

06.01.2005
22:26
[115]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR --.to jest na pewno dobra odpowiedz ..ale nie mam zrodla wiec moze ja zadam nastepne pytanie jeszcze raz ??

06.01.2005
22:29
[116]

EwUnIa_kR [ Legend ]


snopek i jedna i druga odp sa po czesci dobre

w 99 wrócił do Porto, chciał 1 ale była zajeta przez innego bvramkarza, nie spodobało mu sie to wieć wybrał nr oddalony od 1 tak daleko jak tylko możliwe...



dobra niech swistak daje zagadke odkuje sie i tak :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 22:28:54]

06.01.2005
22:31
[117]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR +1 i Świstak tez dostał i on zadaje pytanie ...

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek,Świstak19 - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
22:31
[118]

Świstak19 [ Konsul ]

tokto wrescie daje uzgodnijcie to !!!!!!!!!!!!!!!!

06.01.2005
22:32
[119]

snopek9 [ Legend ]

EwUnIa_kR -->mozesz nie edytowac ?? bo wychodze na ...

06.01.2005
22:33
[120]

EwUnIa_kR [ Legend ]


Swistak nie krzycz i czytaj co pisze snopek, dawaj pytanie...

snopek edit bo literówki...

06.01.2005
22:34
[121]

Świstak19 [ Konsul ]

???????????????????????????PYTANIE?????????????????




Ile tytułów mistrza świata ma Europa a ile Ameryka Południowa ???

06.01.2005
22:35
[122]

snopek9 [ Legend ]


europa 8 ameryka 9 minimalnie sie moge mylic ale chyba dobrze ...

06.01.2005
22:38
smile
[123]

peners [ SuperNova ]

10 europa 7 ameryka

06.01.2005
22:38
[124]

snopek9 [ Legend ]


Dobrze ??

06.01.2005
22:38
[125]

Świstak19 [ Konsul ]

TAK SNOPEK9

06.01.2005
22:40
[126]

snopek9 [ Legend ]


Nie krzycz ...
i nie snopek9 a snopek ....albo lepiej Snopek...
I daj tabelke

06.01.2005
22:45
[127]

Świstak19 [ Konsul ]

Snopek +1

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 53 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek,Świstak19 - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
22:47
[128]

snopek9 [ Legend ]

Dla jakich Drużyn Piotr Reiss zdobywał bramki w swoich debiutach ?? uznam tylko odpowiedz w pelni poprawna, bo zgadywanie i eliminowanie po koleji to bedzie za proste...
Jak ktos da pelna odpowiedz to dam punkt ...

06.01.2005
22:52
[129]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Lech
Hertha
MSV Duisburg
SpVgg Greuther

06.01.2005
22:57
[130]

snopek9 [ Legend ]


jednak napisze : Źle ...

06.01.2005
22:59
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]


pierwsza bramka jaką strzelił to była bramka dla lecha...

06.01.2005
23:02
[132]

snopek9 [ Legend ]


No i ?? prosilem o cala odpowiedz... juz ostatni raz pisze ...bedzie pelna dam punkt..

06.01.2005
23:03
[133]

EwUnIa_kR [ Legend ]


Dla jakich Drużyn Piotr Reiss zdobywał bramki w swoich debiutach ??

dla Lecha Poznań i MSV 02 Duisburg

06.01.2005
23:04
[134]

Kumavan [ child of KoRn ]

Lech
Hertha
MSV Duisburg

06.01.2005
23:07
[135]

Świstak19 [ Konsul ]

Lech
Hertha
MSV Duisburg
SpVgg Greuther
reprezentacja

06.01.2005
23:08
[136]

Świstak19 [ Konsul ]

Ale nie jestem pewny ?????????????

06.01.2005
23:09
[137]

Świstak19 [ Konsul ]

Lech
Hertha
MSV Duisburg
reprezentacja polski




06.01.2005
23:09
[138]

Świstak19 [ Konsul ]

Tak powinno byc dobrze

06.01.2005
23:10
[139]

snopek9 [ Legend ]

Świstak19 --->dobrze ze sie poprawiles ...

1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 53 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall,Świstak19 - 13 pkt
7) Łyczek, - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
23:11
[140]

Kumavan [ child of KoRn ]

Ajiiiiii tak blisko a tak daleko :|

06.01.2005
23:14
[141]

snopek9 [ Legend ]

Kumavan -->zdarza sie ...ale staraj sie ..moze teraz sie uda..choc i ja powalcze :)

06.01.2005
23:14
smile
[142]

Świstak19 [ Konsul ]

>>>>>>>>>>>>>> PYTANIE <<<<<<<<<<<



GDZIE I KIEDY ODBYŁ SIE PIERWSZY KONGRES UEFA !!!!

06.01.2005
23:16
[143]

snopek9 [ Legend ]

Otóż 2 marca 1955 roku w Wiedniu miał miejsce I Kongres UEFA. :)

06.01.2005
23:16
[144]

EwUnIa_kR [ Legend ]

2 marca 1955 roku w Wiedniu

06.01.2005
23:17
[145]

snopek9 [ Legend ]


Sekundy ...

06.01.2005
23:18
[146]

Świstak19 [ Konsul ]

Snopep9 +1


1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 54 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall,Świstak19 - 13 pkt
7) Łyczek, - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
23:19
[147]

snopek9 [ Legend ]

Wymienic przynajmniej 3 Białorusinów którzy mają za sobą występy w naszej ekstraklasie.

06.01.2005
23:26
smile
[148]

Świstak19 [ Konsul ]

Nikołaj Branfiłow, Eduard Bałtruszewicz, Sergiej Omeljanczuk ?

06.01.2005
23:30
[149]

snopek9 [ Legend ]

loosiek - 60 pkt
White Star - 57 pkt
snopek9 - 54 pkt
EwUnIa_kR - 30 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo- 8 pkt
p@v3l- 7 pkt
Anoneem - 6 pkt s
krzatman - 5pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

mam nadzieje ze nie zamotałem niech ktos to sprawdzi ...

06.01.2005
23:33
[150]

Świstak19 [ Konsul ]

JEST KTOŚ ZADAWAC PYTANIE ??????

06.01.2005
23:36
[151]

snopek9 [ Legend ]


No przeciez Ty zadajesz .......................................ludzie ..........!!!

06.01.2005
23:38
[152]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no jestem

06.01.2005
23:40
[153]

Kumavan [ child of KoRn ]

Świstakowi chyba chodziło o to czy ktoś chce zadać pytanie ale zabrzmiało to po indiańsku :]

06.01.2005
23:42
[154]

snopek9 [ Legend ]


Jeszcze poczekamy chwile ....i jak nikt nie da to ja moge..

06.01.2005
23:43
[155]

Świstak19 [ Konsul ]

Dobra dam wam pytanie

06.01.2005
23:45
[156]

snopek9 [ Legend ]


To daj .. nie wyrabiam z toba ..

06.01.2005
23:46
smile
[157]

Świstak19 [ Konsul ]

Kto w tym sezonie jest najskuteczniejszym zawodnikeim Liverpoolu i ile ma bramek!!!!

06.01.2005
23:46
[158]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja pier......

06.01.2005
23:48
[159]

EwUnIa_kR [ Legend ]

baros 8

06.01.2005
23:50
[160]

Świstak19 [ Konsul ]

EwUnIa_kR +1

loosiek - 60 pkt
White Star - 57 pkt
snopek9 - 54 pkt
EwUnIa_kR - 31 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo- 8 pkt
p@v3l- 7 pkt
Anoneem - 6 pkt s
krzatman - 5pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

06.01.2005
23:55
[161]

snopek9 [ Legend ]


Pytanko sie przyda ostatnie bo chce zalozyc watek a brakuje troche postow ...

07.01.2005
00:01
[162]

EwUnIa_kR [ Legend ]


"No i mamy to samo g.... co w zeszłym roku"

Słowa jednego z polskich bramkarzy reprezentacyjnych i grających wtedy w niemczech wypowiedziane na wieśc o tym kto i w jakich okolicznościach zdobył mistrzostwo niemiec. Wtedy tez uciekło dosłownie sprzed nosa mistrzostwo dwóm polakom grającym w tej lidze.

Pyt: Kto i w jakich okolicznosciach zdobył mistrzostwo niemiec

07.01.2005
00:03
[163]

snopek9 [ Legend ]


Bayern ?? a zdobył to poniewaz chyba Bayer przegrał ostatni mecz niespodziewanie...

07.01.2005
00:07
[164]

EwUnIa_kR [ Legend ]


nie do końca dobra odpowiedz, tak bayern....

07.01.2005
00:09
[165]

snopek9 [ Legend ]


Nie pamietam co to dokladnie było...
Stzrał nr 2

Poniewaz byl walkower dla jakiejs druzyny ?

07.01.2005
00:11
[166]

snopek9 [ Legend ]

ale tym 2 zespolem jest bayer ?? czy za tym 2 razem o mistrza walczyli rowniez polscy pilkarze ? czyt ylko za tym pierwszym i potem Matysek sie tak wypowiedzial ...

07.01.2005
00:14
[167]

EwUnIa_kR [ Legend ]


mistrzostwo zdobył bayern...


podpowiedzi:

Słowa jednego z polskich bramkarzy reprezentacyjnych i grających wtedy w niemczech wypowiedziane na wieśc o tym kto(...)

Tak to słowa Matyska...

Wtedy tez uciekło dosłownie sprzed nosa mistrzostwo dwóm polakom grającym w tej lidze.

w jakim niemieckim klubie mielismy dwóch reprezentacyjnych obrońców grających w pierwszym zespole tego klubu ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 00:13:28]

07.01.2005
00:16
[168]

snopek9 [ Legend ]


Shalke ..ale dlaczego ucieklo to nie pamietam poprostu ...przegrali mecz ostatni chyba..

07.01.2005
00:16
[169]

snopek9 [ Legend ]

Wtedy tez uciekło dosłownie sprzed nosa mistrzostwo dwóm polakom grającym w tej lidze.

Myslałem ze sie pomylilas piszac to .....

07.01.2005
00:18
[170]

snopek9 [ Legend ]


uciekło LOL dla mnie ...

dlaczego przgralo walke o mistrzostwo ...

07.01.2005
00:20
[171]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tak schalke...


macie wszelkie dane do podania pelnej odpowiedzi....

07.01.2005
00:23
[172]

snopek9 [ Legend ]


Bayern poniewaz Shalke przegralo ostatni mecz natomiast Bayern wygrał i byc moze dosyc szczesliwie wygrał a Shalke pechowo przegrało :)

07.01.2005
00:24
[173]

snopek9 [ Legend ]


Zaznaczam ze jestem zaspany ..bo to zdanie jest tylko czesciowo z sesem ...:)

07.01.2005
00:26
[174]

EwUnIa_kR [ Legend ]


odpowiedź błędna...

Pełna odp: mistrzostwo i okolicznosci

wiadomo że chodzi o Bayern i Schalke...


czekam na dobrą...

07.01.2005
00:27
[175]

EwUnIa_kR [ Legend ]


mozecie sie poddać :>

07.01.2005
00:31
smile
[176]

snopek9 [ Legend ]

W ostatniej kolejce Bayernowi do mistrzostwa wystarczył remis. Okazało się to jednak nie takie proste. Teren w Hamburgu nie jest zbyt przyjazny. Schalke 04 grało tymczasem z... SpVgg Unterhaching. Nie było powtórki z historii gdyż Schalke wygrało 5-3. Cały stadion w Gelsenkirchen śledził na telbimie, co się dzieje w Hamburgu. Mecz HSV-FCB rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem gdyż kibice HSV obrzucili Olivera Kahna....bananami. Hamburger Sport Verein w 90 minucie strzelił na 1-0. Gracze Schalke nie tylko czuli się mistrzami oni już nimi byli !!! Spotkanie trwało jeszcze 5 minut. Ale jak dla kogo, ale dla Bayernu 5 minut może się przerodzić czasem w wieczność. W jednej z ostatnich sytuacji meczu (albo ostatniej ?) Patrik Andersson ustawia piłkę chcą wznowić akcję rzutem wolnym. Strzela, Tooooooooor !!!! Zakrzyczało pewnie całe Monachium.

Pasuje ?? :)

07.01.2005
00:32
[177]

snopek9 [ Legend ]


Postanowilem poszukac tego..
daj punkt ...
ja robie nowy watek... ...

07.01.2005
00:36
[178]

snopek9 [ Legend ]


Nowy watek :

07.01.2005
00:36
[179]

EwUnIa_kR [ Legend ]

loosiek - 60 pkt
White Star - 57 pkt
snopek9 - 55 pkt
EwUnIa_kR - 31 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo- 8 pkt
p@v3l- 7 pkt
Anoneem - 6 pkt s
krzatman - 5pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.