
Świstak19 [ Konsul ]
..........:::::::: Gra Futbolowa :::::::........... Część 21
...:::Gra Futbolowa:::...
Jest to zabawa polegająca na tym, że osoba, która zna odpowiedź na pytanie postawione przez poprzednika udziela odpowiedzi, nastepnia autor pytania potwierdza dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu. Osoba która odpowiedziala jako pierwsza poprawnie zadaje nastepna zagadke itd.
Zabawa jest banalna, oto regulamin:
1. W jednym poscie piszemy odpowiedz , lub pytanie.
2. Jeżeli odpowiedź jest błędna, proszę o reakcje zadającego pytanie.
3. Potwierdzamy dobrą odpowiedz poprzez przyznanie punktu, robi to zadający pytanie.
4. Osoba ktorej odpowiedz bedzie poprawna zadaje nastepną zagadke.
5. Jeżeli osoba która odpowie poprawnie nie chce zadać zagadki z jakiegoś powodu, to robi to inna osoba, wtedy jednak osoba która zrezygnowała z zadania zagadki nie moze odpowiadac na postawione przez jego nastąpce pytanie.
6. Zabrania się zadawać pytania typu: kto ile strzelił bramek, czy w ilu meczach wystąpił, lub ile zapłacono za tego zawodnika..pytania tego typu nie bedą punktowane
7. Nie wolno przeklinać i obrażać piłkarzy, ani klubów z których pochodzą, jak również obrażać uczestników zabawy .
8. Nie wolno Edytować postów z odpowiedziami.
9. W jednym poście zawarta moze być tylko jedna odpowiedź
10. Na jedno pytanie, jedna osoba moze udzielić maksymalnie trzy odpowiedzi
11. Kto złamie regulamin może się liczyć z utrata punktu.
AKTUALNY RANKING
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 50 pkt
4) EwUnIa_kR - 25 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K - 3 pkt
15) Korgan, jedrass, skrzatman,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

Świstak19 [ Konsul ]
>>>>>>>>>>>>>>>>>> PYTANIE <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Puchar Europy
Podaj:
-Kto go założył i w którym roku (wymiślił, stworzył).
-Kto uczestniczył w pierwszym Meczu Pucharu Europy i jaki był wynik tego spotkania
I to na tyle Miłego szukania
I Powodzenia

skrzatman [ SkrZat ]
???????????

skrzatman [ SkrZat ]
Świstak 19 zadaj inne pytańsko!!!!!
Może gra się rozkręci??

Świstak19 [ Konsul ]
To Pytanie jest Proste nie zmieniam go !!
snopek9 [ Legend ]
2 kwietnia 1955roku ..
Za założycieli Pucharu Europy uważa się dziennik L'Equipe na którego czele stał jegowydawca Gabriel Hanot, wraz z Jacques Ferran'em
Pierwszy mecz w historii Pucharu Europy został rozegrany w Lizbonie, gdzie miejscowy Sporting podejmował Partizn Belgrad, Mecz zakończył się remisem 3:3.
Odbył sie we Francji ..
snopek9 [ Legend ]
Daj punkt ale ja chyba nie gram ..bo mam nadal rozwalony monitor ...

Świstak19 [ Konsul ]
AKTUALNY RANKING
SNOPEK9 +1 Wrescie ktos odpowiedział !!!!!!
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 51 pkt
4) EwUnIa_kR - 25 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K - 3 pkt
15) Korgan, jedrass, skrzatman,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt
skrzatman [ SkrZat ]
to kto zadaje pytanie??
snopek9 [ Legend ]
W którym roku Juventus zaczął grać w biało-czarnych koszulkach i dlaczego własnie w takich.
snopek9 [ Legend ]
Jest ktos jeszcze bo ja tylko na chwile jestem ..

skrzatman [ SkrZat ]
w 1903 bo statek z anglii przywiósł zły sprzęt
skrzatman [ SkrZat ]
i co dobra odpowiedz??????????????????????
EwUnIa_kR [ Legend ]
skrzat dobra
snopek9 [ Legend ]
Dobrze dobrze :)
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 51 pkt
4) EwUnIa_kR - 25 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt

skrzatman [ SkrZat ]
to niech ktoś załączy punktacje do zadam pytansko!!
skrzatman [ SkrZat ]
oki

skrzatman [ SkrZat ]
Czyją bramke uznano za bramkę roku 2004 i w jakim klubie gra obecnie
EwUnIa_kR [ Legend ]
ale kto ją za taką uznał?

skrzatman [ SkrZat ]
według eurosport
snopek9 [ Legend ]
Jakis magazyn ? i w jakim kraju bramka roku, u nas ? czy ogolnie na swiecie ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
paweł bugała z górnika?
skrzatman [ SkrZat ]
na swiecie
no na eurosporcie w tym roku było
Piękny rajd byl
EwUnIa_kR [ Legend ]
Ibrahimowic? juve?

skrzatman [ SkrZat ]
ewunia kr +1
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 51 pkt
4) EwUnIa_kR - 26 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt
EwUnIa_kR [ Legend ]
trener: zaczynał w starcie łódź..

skrzatman [ SkrZat ]
Janas??
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie...zachaczył tez o arkę,lechię...
snopek9 [ Legend ]
Zbigniew Bania ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie...grał tez w halówkę w usa...
snopek9 [ Legend ]
Grzegorz BIELATOWICZ
snopek9 [ Legend ]
Ale LOL
Krzysztof BULIŃSKI
teraz na pewno dobrze ..
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie...był asystentem łazarka ....
EwUnIa_kR [ Legend ]
stomil...sokół....zawisza....
snopek9 [ Legend ]
Krzysztof BULIŃSKI
Urodził się 8.01.1943 roku w Biłgoraju. Żonaty, jedna córka. Magister WF, trener I klasy.
Wychowanek Łady Biłgoraj (1960 rok, najlepszy piłkarz zespołu grającego w okręgówce lubelskiej), w 1961 został zawodnikiem II ligowej Lublinianki Lublin. Później przeniósł się do Łodzi i grał w Starcie razem z Soporkiem, Jezierskim i Łazarkiem.
Dotychczas pracował jako szkoleniowiec w Borucie Zgierz (III liga, 3 sezony, 1976-79). W sezonie 1979-80, prowadził też Białe Orły z Bostonu. Po powrocie podjął pracę w Ruchu Chorzów (II trener, asystent L. Jezierskiego), potem szkolił też samodzielnie III ligową Unię Skierniewice (1980-82) oraz Włókniarza Zgierz (1983-84). W 1984 został asystentem trenera Gutowskiego w ŁKS Łódź, a następnie także asystentem L.Jezierskiego. . Szkoleniowiec Jagiellonii w latach 1989-90 (od 23 kolejki do końca sezonu i potem 12 kolejek), za czasów jej gry w I lidze, prowadził też zespół w finale Pucharu Polski w 1989 roku.
W 1997 trener III ligowej Łady Biłgoraj
Chyba ze byl szkoleniowcem w starcie bo jak nie to i ten trener spelnia kryteria ..

EwUnIa_kR [ Legend ]
następna podpowiedź:W latach 2001- 2003 prowadził Dyskobolię Groclin Grodzisk Wielkopolski zdobywając z nią vcmistrzostwo Polski.
snopek9 [ Legend ]
Teraz to wiem ...Oczywiscie Kaczmarek :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek+1
ale pobładziłeś:D
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 26 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher - 1 pkt
edit: zapomniałam tabelki.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-05 22:21:20]
DeVitoo [ Konsul ]
Wiesław Kaczmarek
snopek9 [ Legend ]
Do reprezentacji Francji na Mundial '98 trafił cokolwiek niespodziewanie , a jednak z meczu na mecz "rósł", by w batalii o mistrzostwo ostatecznie zamknąć usta krytykom. Jako nastolatek trafił do szkółki AS Monaco. W 89 roku zadebiutował w pierwszej lidze, zaś w 90 roku w kadrze narodowej. W tym też roku utalentowany, rosły obrońca bądź defensywny pomocnik odebrał francuską nagrodę "Rewelacja Roku". Wydawało się, że piłkarski świat stoi otworem, jednak śmierć brata załamała go. W pierwszej chwili chciał przerwać karierę, lecz stanęło na tym, że przez mało sportowy tryb życia począł marnować nieprzeciętny talent. Znalazł się w kadrze na Euro '92, ale nie zagrał tam ani minuty. Odrodził się dopiero po wyjeździe z Francji. O kim mowa?
EwUnIa_kR [ Legend ]
ronaldo?
DeVitoo [ Konsul ]
Liliam Thuram?
snopek9 [ Legend ]
o reprezentacji Francji na Mundial '98 trafił cokolwiek niespodziewanie....
Czyli nie ..
pamietaj ze masz tylko 3 strzaly ...:) nie no zartuje ten punkt trzeba wykreslic ...
snopek9 [ Legend ]
Da ktos dobrze to dam punkt ..nie chce odpowiadac nie nie nie ...
DeVitoo [ Konsul ]
Robert Pires?
skrzatman [ SkrZat ]
Lizarazu??
snopek9 [ Legend ]
DeVitoo +1
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 26 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

snopek9 [ Legend ]
sorka zle !!!!! to sie nie liczy ....
skrzatman [ SkrZat ]
co sie nieliczy??
DeVitoo [ Konsul ]
Bixente Lizarazu?
snopek9 [ Legend ]
zla odpowiedz znaczy sie
EwUnIa_kR [ Legend ]
Darko Kovacevic?
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR -->powazne pytanie to jest czemu sobie jaja robisz ??

snopek9 [ Legend ]
Gra w reprezentacji Francji ...to jest chyba jasne ???
DeVitoo [ Konsul ]
Wiltord
skrzatman [ SkrZat ]
Marcel Desailly
DeVitoo [ Konsul ]
Strzelam: Thiery Henry choć to w miare młody zawodnik
DeVitoo [ Konsul ]
Wiem już: Zinedine Zidane
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobra...ja nie wiem...może cantona?
skrzatman [ SkrZat ]
Leboeuf?
EwUnIa_kR [ Legend ]
Didier Deschamps
skrzatman [ SkrZat ]
noz kurdę
moze Djorkaeff??

skrzatman [ SkrZat ]
snopek ??? jestes ??
EwUnIa_kR [ Legend ]
blanc?
EwUnIa_kR [ Legend ]
Trézeguet?
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek bedzie za 20 min.mamy czas:D
snopek9 [ Legend ]
Wpadłem na chwile ..wszystko zle jak narazie ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
może jakas kurrrrde podpowiedź?
EwUnIa_kR [ Legend ]
Patrick VIEIRA
snopek9 [ Legend ]
Jak dałem punkt to dlatego ze zle widze bo mammonitor rozwalony i widze wszystko na tv..to jest podpowiedz....mam nadzieje ze zrozumiecie ja ..
EwUnIa_kR [ Legend ]
Petit?
snopek9 [ Legend ]
tak daj sama sobie punkt...bo ja nie mam czasu ...
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
Guivarc'h??
snopek9 [ Legend ]
hannibal -->zobacz nasza karczme o legii
link masz kolo mojej ksywki ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahaha:]
ewunia+1:P
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 27 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,skrzatman - 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
jest ktoś jeszcze? dawać zagadeczkę?
EwUnIa_kR [ Legend ]
za zadanie tej zagadki powinieneś dostać punkta snopek:D
snopek9 [ Legend ]
Jestem za :)

Świstak19 [ Konsul ]
Kto zadaje zagadkę???????
EwUnIa_kR [ Legend ]
no pewnie ja...
to jak ktos bedzie toodpowie....
Pytanie:
Kogo nazwano piłkarskim Charlie Chaplinem?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 15:50:53]

skrzatman [ SkrZat ]
moze jakas podpowiedz??
EwUnIa_kR [ Legend ]
zwany małym ruchliwym ptaszkiem, a także szaleńcem i wariatem...oczywiście tłumacząc na polski....
EwUnIa_kR [ Legend ]
miał 20 lat gdy zaczął kariere

skrzatman [ SkrZat ]
Garrincha tak naprawdę nazywał się Manoel Francisco dos Santos
skrzatman [ SkrZat ]
up
EwUnIa_kR [ Legend ]
skrzat+1
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 27 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14) J_A_C_K,- skrzatman 3 pkt
15) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
16) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
uaktualnij sobie listę..nie dopisałam ci punkta..nie mam czasu bawić się z tableką...sorry..
EwUnIa_kR [ Legend ]
dajesz jakąś zagadkę?

skrzatman [ SkrZat ]
juz
jaki wynik byl dzisiejszego meczu
AC Milan - Lecce i kto zdobył hat-trika?
EwUnIa_kR [ Legend ]
AC Milan [5 - 2] Lecce Crespo
skrzatman [ SkrZat ]
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 27 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 4pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
skrzatman [ SkrZat ]
ewunia +1 pkt
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 28 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 4pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
EwUnIa_kR [ Legend ]
czarodziej dryblingu..
gdzie zaczął i skończył swoją karierę?
skrzatman [ SkrZat ]
Stanley MATTHEWS
Stoke City -zaczął i skonczył kariere
EwUnIa_kR [ Legend ]
skrzat+1
skrzatman [ SkrZat ]
dajcie za mnie pytanie
i tabelke z punktami :)
skrzatman [ SkrZat ]
widze ze nikogo nie ma
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 28 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
kto wymyslił styl gry zwany catenaccio i w jaki był to styl??
EwUnIa_kR [ Legend ]
Helenio Herrera...defensywny futbol..zmasowana obrona..
EwUnIa_kR [ Legend ]
jeden napastnik, pięciu pomocników i czterech obrońców, z czego jeden z nich to tzw. "libero" - czyli ostatni obrońca.
skrzatman [ SkrZat ]
ewunia +1pkt
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 28 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pk
chyba nie ma co grac we dwoje
skrzatman [ SkrZat ]
ewunia +1pkt
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 29 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, Świstak19, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pk
chyba nie ma co grac we dwoje
sorki
EwUnIa_kR [ Legend ]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 19:53:33]
snopek9 [ Legend ]
Gra ktos ?
Świstak19 [ Konsul ]
ja gram!!!!!!
snopek9 [ Legend ]
Co symbolizuje numer 99 na koszulce Victora Baiji ...Victor Baia w każdym razie :)
snopek9 [ Legend ]
Baii sie pisze ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
odp: bo nie chciał 1 i chciał miec nr jak najdalszy od 1

Świstak19 [ Konsul ]
Rok przybycia do klubu FC Porto.
snopek9 [ Legend ]
nie
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek:
Baia hates the number one and chose 99 so as to get as far away from it as possible.
snopek9 [ Legend ]
Świstak19 +1
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 29 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek,Świstak19 - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt

peners [ SuperNova ]
Bo 99 to największy numerek jaki można mieć
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek podaj źródło skąd masz taką informacje...
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR -->to jest niepoprawna odpowiedz nie wiem skad ja masz swistak zadaj pytanie ..
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek podaj źródło skąd masz taką informacje :)
Świstak19 [ Konsul ]
teraz ja daje pytanko ??? snopek 9 odezwij sie !!!!!!!
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR --.to jest na pewno dobra odpowiedz ..ale nie mam zrodla wiec moze ja zadam nastepne pytanie jeszcze raz ??
EwUnIa_kR [ Legend ]
snopek i jedna i druga odp sa po czesci dobre
w 99 wrócił do Porto, chciał 1 ale była zajeta przez innego bvramkarza, nie spodobało mu sie to wieć wybrał nr oddalony od 1 tak daleko jak tylko możliwe...
dobra niech swistak daje zagadke odkuje sie i tak :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-06 22:28:54]
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR +1 i Świstak tez dostał i on zadaje pytanie ...
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 52 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek,Świstak19 - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
Świstak19 [ Konsul ]
tokto wrescie daje uzgodnijcie to !!!!!!!!!!!!!!!!
snopek9 [ Legend ]
EwUnIa_kR -->mozesz nie edytowac ?? bo wychodze na ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
Swistak nie krzycz i czytaj co pisze snopek, dawaj pytanie...
snopek edit bo literówki...
Świstak19 [ Konsul ]
???????????????????????????PYTANIE?????????????????
Ile tytułów mistrza świata ma Europa a ile Ameryka Południowa ???
snopek9 [ Legend ]
europa 8 ameryka 9 minimalnie sie moge mylic ale chyba dobrze ...

peners [ SuperNova ]
10 europa 7 ameryka
snopek9 [ Legend ]
Dobrze ??
Świstak19 [ Konsul ]
TAK SNOPEK9
snopek9 [ Legend ]
Nie krzycz ...
i nie snopek9 a snopek ....albo lepiej Snopek...
I daj tabelke
Świstak19 [ Konsul ]
Snopek +1
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 53 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall - 13 pkt
7) Łyczek,Świstak19 - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Dla jakich Drużyn Piotr Reiss zdobywał bramki w swoich debiutach ?? uznam tylko odpowiedz w pelni poprawna, bo zgadywanie i eliminowanie po koleji to bedzie za proste...
Jak ktos da pelna odpowiedz to dam punkt ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
Lech
Hertha
MSV Duisburg
SpVgg Greuther
snopek9 [ Legend ]
jednak napisze : Źle ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
pierwsza bramka jaką strzelił to była bramka dla lecha...
snopek9 [ Legend ]
No i ?? prosilem o cala odpowiedz... juz ostatni raz pisze ...bedzie pelna dam punkt..
EwUnIa_kR [ Legend ]
Dla jakich Drużyn Piotr Reiss zdobywał bramki w swoich debiutach ??
dla Lecha Poznań i MSV 02 Duisburg
Kumavan [ child of KoRn ]
Lech
Hertha
MSV Duisburg
Świstak19 [ Konsul ]
Lech
Hertha
MSV Duisburg
SpVgg Greuther
reprezentacja
Świstak19 [ Konsul ]
Ale nie jestem pewny ?????????????
Świstak19 [ Konsul ]
Lech
Hertha
MSV Duisburg
reprezentacja polski
Świstak19 [ Konsul ]
Tak powinno byc dobrze
snopek9 [ Legend ]
Świstak19 --->dobrze ze sie poprawiles ...
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 53 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall,Świstak19 - 13 pkt
7) Łyczek, - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
Kumavan [ child of KoRn ]
Ajiiiiii tak blisko a tak daleko :|
snopek9 [ Legend ]
Kumavan -->zdarza sie ...ale staraj sie ..moze teraz sie uda..choc i ja powalcze :)

Świstak19 [ Konsul ]
>>>>>>>>>>>>>> PYTANIE <<<<<<<<<<<
GDZIE I KIEDY ODBYŁ SIE PIERWSZY KONGRES UEFA !!!!
snopek9 [ Legend ]
Otóż 2 marca 1955 roku w Wiedniu miał miejsce I Kongres UEFA. :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
2 marca 1955 roku w Wiedniu
snopek9 [ Legend ]
Sekundy ...
Świstak19 [ Konsul ]
Snopep9 +1
1) loosiek - 60 pkt
2) White Star - 57 pkt
3) snopek9 - 54 pkt
4) EwUnIa_kR - 30 pkt
5) Kruk, - 22 pkt
6) remwall,Świstak19 - 13 pkt
7) Łyczek, - 12
8) cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
9) Brisk - 10
10) zooz, Badzi, - 9 pkt
11) J0lo- 8 pkt
12) p@v3l- 7 pkt
13) Anoneem - 6 pkt
14)skrzatman - 5pkt
15) J_A_C_K, 3 pkt
16) Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
17) JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Wymienic przynajmniej 3 Białorusinów którzy mają za sobą występy w naszej ekstraklasie.

Świstak19 [ Konsul ]
Nikołaj Branfiłow, Eduard Bałtruszewicz, Sergiej Omeljanczuk ?
snopek9 [ Legend ]
loosiek - 60 pkt
White Star - 57 pkt
snopek9 - 54 pkt
EwUnIa_kR - 30 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo- 8 pkt
p@v3l- 7 pkt
Anoneem - 6 pkt s
krzatman - 5pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
mam nadzieje ze nie zamotałem niech ktos to sprawdzi ...
Świstak19 [ Konsul ]
JEST KTOŚ ZADAWAC PYTANIE ??????
snopek9 [ Legend ]
No przeciez Ty zadajesz .......................................ludzie ..........!!!
EwUnIa_kR [ Legend ]
no jestem
Kumavan [ child of KoRn ]
Świstakowi chyba chodziło o to czy ktoś chce zadać pytanie ale zabrzmiało to po indiańsku :]
snopek9 [ Legend ]
Jeszcze poczekamy chwile ....i jak nikt nie da to ja moge..
Świstak19 [ Konsul ]
Dobra dam wam pytanie
snopek9 [ Legend ]
To daj .. nie wyrabiam z toba ..

Świstak19 [ Konsul ]
Kto w tym sezonie jest najskuteczniejszym zawodnikeim Liverpoolu i ile ma bramek!!!!
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja pier......
EwUnIa_kR [ Legend ]
baros 8
Świstak19 [ Konsul ]
EwUnIa_kR +1
loosiek - 60 pkt
White Star - 57 pkt
snopek9 - 54 pkt
EwUnIa_kR - 31 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo- 8 pkt
p@v3l- 7 pkt
Anoneem - 6 pkt s
krzatman - 5pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt
snopek9 [ Legend ]
Pytanko sie przyda ostatnie bo chce zalozyc watek a brakuje troche postow ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
"No i mamy to samo g.... co w zeszłym roku"
Słowa jednego z polskich bramkarzy reprezentacyjnych i grających wtedy w niemczech wypowiedziane na wieśc o tym kto i w jakich okolicznościach zdobył mistrzostwo niemiec. Wtedy tez uciekło dosłownie sprzed nosa mistrzostwo dwóm polakom grającym w tej lidze.
Pyt: Kto i w jakich okolicznosciach zdobył mistrzostwo niemiec
snopek9 [ Legend ]
Bayern ?? a zdobył to poniewaz chyba Bayer przegrał ostatni mecz niespodziewanie...
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie do końca dobra odpowiedz, tak bayern....
snopek9 [ Legend ]
Nie pamietam co to dokladnie było...
Stzrał nr 2
Poniewaz byl walkower dla jakiejs druzyny ?
snopek9 [ Legend ]
ale tym 2 zespolem jest bayer ?? czy za tym 2 razem o mistrza walczyli rowniez polscy pilkarze ? czyt ylko za tym pierwszym i potem Matysek sie tak wypowiedzial ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
mistrzostwo zdobył bayern...
podpowiedzi:
Słowa jednego z polskich bramkarzy reprezentacyjnych i grających wtedy w niemczech wypowiedziane na wieśc o tym kto(...)
Tak to słowa Matyska...
Wtedy tez uciekło dosłownie sprzed nosa mistrzostwo dwóm polakom grającym w tej lidze.
w jakim niemieckim klubie mielismy dwóch reprezentacyjnych obrońców grających w pierwszym zespole tego klubu ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-01-07 00:13:28]
snopek9 [ Legend ]
Shalke ..ale dlaczego ucieklo to nie pamietam poprostu ...przegrali mecz ostatni chyba..
snopek9 [ Legend ]
Wtedy tez uciekło dosłownie sprzed nosa mistrzostwo dwóm polakom grającym w tej lidze.
Myslałem ze sie pomylilas piszac to .....
snopek9 [ Legend ]
uciekło LOL dla mnie ...
dlaczego przgralo walke o mistrzostwo ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
tak schalke...
macie wszelkie dane do podania pelnej odpowiedzi....
snopek9 [ Legend ]
Bayern poniewaz Shalke przegralo ostatni mecz natomiast Bayern wygrał i byc moze dosyc szczesliwie wygrał a Shalke pechowo przegrało :)
snopek9 [ Legend ]
Zaznaczam ze jestem zaspany ..bo to zdanie jest tylko czesciowo z sesem ...:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
odpowiedź błędna...
Pełna odp: mistrzostwo i okolicznosci
wiadomo że chodzi o Bayern i Schalke...
czekam na dobrą...
EwUnIa_kR [ Legend ]
mozecie sie poddać :>

snopek9 [ Legend ]
W ostatniej kolejce Bayernowi do mistrzostwa wystarczył remis. Okazało się to jednak nie takie proste. Teren w Hamburgu nie jest zbyt przyjazny. Schalke 04 grało tymczasem z... SpVgg Unterhaching. Nie było powtórki z historii gdyż Schalke wygrało 5-3. Cały stadion w Gelsenkirchen śledził na telbimie, co się dzieje w Hamburgu. Mecz HSV-FCB rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem gdyż kibice HSV obrzucili Olivera Kahna....bananami. Hamburger Sport Verein w 90 minucie strzelił na 1-0. Gracze Schalke nie tylko czuli się mistrzami oni już nimi byli !!! Spotkanie trwało jeszcze 5 minut. Ale jak dla kogo, ale dla Bayernu 5 minut może się przerodzić czasem w wieczność. W jednej z ostatnich sytuacji meczu (albo ostatniej ?) Patrik Andersson ustawia piłkę chcą wznowić akcję rzutem wolnym. Strzela, Tooooooooor !!!! Zakrzyczało pewnie całe Monachium.
Pasuje ?? :)
snopek9 [ Legend ]
Postanowilem poszukac tego..
daj punkt ...
ja robie nowy watek... ...
snopek9 [ Legend ]
Nowy watek :
EwUnIa_kR [ Legend ]
loosiek - 60 pkt
White Star - 57 pkt
snopek9 - 55 pkt
EwUnIa_kR - 31 pkt
Kruk, - 22 pkt
Świstak19 -14 pkt remwall - 13 pkt
Łyczek, - 12
cronotrigger, Kumavan, dudka, ILEK - 11pkt
Brisk - 10
zooz, Badzi, - 9 pkt
J0lo- 8 pkt
p@v3l- 7 pkt
Anoneem - 6 pkt s
krzatman - 5pkt
J_A_C_K, 3 pkt
Korgan, jedrass,MALIN'a - 2 pkt
JihaaD, Seba_1987, maciej_ , Enedweth, nasher,DeVitoo - 1 pkt