
TiAmo [ Pretorianin ]
Mala wpadka pana z tvn 24 :)
Moze to juz bylo, ale jak nie to warto :) Obejrzyjcie i ocencie :)

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Po tylu miesiącach nadal zachowuje świeżość i bawi równie dobrze jak wtedy, gdy oglądałem to pierwszy, drugi, trzeci i kolejne razy.
Wczoraj też była wpadka, ale znacznie mniejszego kalibru - pan powiedział, że styczeń to jeden z najlepszych miesiąców na giełdzie.

TiAmo [ Pretorianin ]
sorry myslalem ze nie bylo :) Ale i tak na pewno nie kazdy widzial :) a to z pewnoscia duza strata :>
Conroy [ Dwie Szopy ]
W radiu słyszałem również, że Papieża na placu w Watykanie przywitało kilkuset ludzi. Coś marnie ;).
DeV@sT@toR [ Senator ]
Dla tych, którzy nie zaglądali na stronę Neostrady i nie mają Canal+. Nie wiem czy to działa dla wszystkich, czy jedynie dla osób posiadających neo. W każdym razie tu znajdziecie dużo więcej rozmaitych wpadek, śmiesznych sytuacji itp. Łapu Capu z Canal+

WolverineX [ Senator ]
ahahahhahahahahahahhahahahah
orzesz kur** :)
pisz [ nihilista ]
gladius--> a gdzie tu pomyłka, bo się dopatrzec nie mogę?
TiAmo [ Pretorianin ]
pisz -> najlepszych miesiąców

...NathaN... [ The Godfather ]
reszort, no qrwa, no reszort :D
Świetne

pisz [ nihilista ]
jeśli to tylko to - nowomowa i brak umiejętności stosowania poprawnej polszczyzny to typowe dla naszych dziennikarzy...przywyczaiłem się :P
ale reszort jest niedościgniony :)

Stachu_PL [ Pretorianin ]
widze to pierwszy raz i nieźle mozna się usmiać SUPER

ronn [ moralizator ]
pisz --> do tego programu zapraszani sa goscie. To mogl rownie dobrze jakis ekonomista powiedziec :)

fifalk [ fifalkowiec ]
fajnie na koncu jeszcze koles z wizji ucieka :-)

S1KoR© [ alkoholik ]
heheh to jest mocne...i jak dyskretnie zdjeli go z anteny ...nizle
jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
hahahahahah:)szkoda ze tego na zywca ie widzialem .Taka wpadka w programie na zywo:)

olivier [ unterfeldwebel ]
HAHA..no i jeszcze ten tekst o chochliku na końcu, a obok w kadrze jakiś facet biega, mam nadzieje że dziennikarz nie miał żadnych nieprzyjemności każdemu się może zdarzyć, przynajmniej widac że dziennikarz to nie maszyna dukająca coś bez wyrazu. Jak dla mnie tv24 jesli chodzi o informacje rządzi, choć czasem za dużo jest podniecania jedną sprawą ale muszą czymś wypełnić antenę.
flame [ Generaďż˝ ]
Niezłe, ale wpadka przy losowaniu multilotka, gdzie wypadają piłeczki była nie do przebicia.

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
no tak. fajne nawet.
flame ---> racja. nic totolotka nie przebije!

olivier [ unterfeldwebel ]
haha jakie piłeczki? ma ktoś to nagranie?

Wybor [ Battlefield 2 ]
ale LOL !!! :D DOBRE

Ramz [ Konsul ]
Dobre <LOL> :D
Tak dalej TVN - moze wiecej ludzi zacznie was ogladac :D :D
Lookash [ Generaďż˝ ]
To poważnie było na żywo, czy wyciekło jak pamiętny Tomasz "gdzie ta plansza" List? ;)
Ja chciałbym zobaczyć muchę na nosie którejś prezenterki Wiadomości.

zuromil [ Człowiek Jazda ]
to bym sie nie spowdziewal hahaha dobre!!!

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
LOOOOL!

>Luzer< [ Music Addict ]
Filmik wpada do folderu, a nie do kosza;)

...NathaN... [ The Godfather ]
flame --> Niezłe, ale wpadka przy losowaniu multilotka, gdzie wypadają piłeczki była nie do przebicia. - masz do tego jakiś link ?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
olivier ---> To chyba to:
flame [ Generaďż˝ ]
Tia mam:

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]
a teraz koleś bez pensji chodzi, a TVN ponoć jest przeciwko bezrobociu

Click-Tom [ Orange Grove Families ]
iiiiiiii :D

SirGoldi [ Gladiator ]
Myślałem że już mi dziś nic nie poprawi humoru...
:D

Siara_1 [ Konsul ]
LOL dobre

TiAmo [ Pretorianin ]
A wiecie ze sie smiejemy z czyjegos nieszczescia? :))))))
squallu [ saikano ]
heh ja tego nie widzialem a dobre:

Yo5H [ spammajster ]
help me, gdy chce to wlaczyc wyskakuje mi ze nie moze odnalezc zadanej klasy! ;(

Da5id. [ Snufkin ]
Lol, mocne
Pierwszy raz to widze :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAA po prostu koleś RZĄDZI! :D
VmacV [ Konsul ]
gooooooooood ^^^^^^^^

Kruk [ In Flames ]

Beaverus [ Bounty Hunter ]
ahahaha nie wiecie czy to dawno bylo i czy widzial ktos juz tego pana pozniej w TVN 24 :D ?

K@mil__ [ Konsul ]
Rotfl, no niezle...
Ale coz, bledy sa rzecza ludzka :)

Solesar [ Konsul ]
Ja sobie sciagnelem ale za cholere nie chce sie odpalic .. Ciagle stop .. Moze nie mam jakiegos kodeka? ..

zbm [ Flash Gordon ]
ROFL !!1
omatko turlanie po ścianie normalnie
jeszcze mnie brzuch boli ze śmiechu
koleś przeszedł samego siebie ^^

pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]
dobre dobre....

steward [ Legia Warszawa ]
zaje... oby więcej takich filmów ! :D

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
LOL jaki wielki LOL LOL LOLOLOLOLOLOLOLOL i jeszcze raz LOL :DDDDDDDDDDDDDD , nie no ja nie mogę niewiarygodne , co za chochlik :DDDDDD
Ps Przez to popryskałem sobie monitor śliną!!! bleee :D

martino_1 [ Pretorianin ]
hehe

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
DeV@sT@toR-----> Nie wiesz jak otworzyć te filmiki łapu capu z tego linka który podałes???Ja mam neo jakby co ale jak chce obejrzeć jakis filmik to pobiera mi mały pliczek o nazwie "run" i tak jest cały czas :/

Silver Fox [ spamer ]
LOL !!!
<---
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Mati176 -> Zainstaluj Real Audio Player

legrooch [ Legend ]
Klasyka polskiej sceny TV :)))