GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mala wpadka pana z tvn 24 :)

04.01.2005
15:53
smile
[1]

TiAmo [ Pretorianin ]

Mala wpadka pana z tvn 24 :)

Moze to juz bylo, ale jak nie to warto :) Obejrzyjcie i ocencie :)

04.01.2005
15:58
smile
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Po tylu miesiącach nadal zachowuje świeżość i bawi równie dobrze jak wtedy, gdy oglądałem to pierwszy, drugi, trzeci i kolejne razy.

Wczoraj też była wpadka, ale znacznie mniejszego kalibru - pan powiedział, że styczeń to jeden z najlepszych miesiąców na giełdzie.

04.01.2005
16:00
smile
[3]

TiAmo [ Pretorianin ]

sorry myslalem ze nie bylo :) Ale i tak na pewno nie kazdy widzial :) a to z pewnoscia duza strata :>

04.01.2005
16:07
[4]

Conroy [ Dwie Szopy ]

W radiu słyszałem również, że Papieża na placu w Watykanie przywitało kilkuset ludzi. Coś marnie ;).

04.01.2005
16:10
[5]

DeV@sT@toR [ Senator ]

Dla tych, którzy nie zaglądali na stronę Neostrady i nie mają Canal+. Nie wiem czy to działa dla wszystkich, czy jedynie dla osób posiadających neo. W każdym razie tu znajdziecie dużo więcej rozmaitych wpadek, śmiesznych sytuacji itp. Łapu Capu z Canal+

04.01.2005
16:11
smile
[6]

WolverineX [ Senator ]

ahahahhahahahahahahhahahahah

orzesz kur** :)

04.01.2005
16:11
[7]

pisz [ nihilista ]

gladius--> a gdzie tu pomyłka, bo się dopatrzec nie mogę?

04.01.2005
16:19
[8]

TiAmo [ Pretorianin ]

pisz -> najlepszych miesiąców

04.01.2005
16:20
smile
[9]

...NathaN... [ The Godfather ]

reszort, no qrwa, no reszort :D

Świetne

04.01.2005
16:31
smile
[10]

pisz [ nihilista ]

jeśli to tylko to - nowomowa i brak umiejętności stosowania poprawnej polszczyzny to typowe dla naszych dziennikarzy...przywyczaiłem się :P

ale reszort jest niedościgniony :)

04.01.2005
16:37
smile
[11]

Stachu_PL [ Pretorianin ]

widze to pierwszy raz i nieźle mozna się usmiać SUPER

04.01.2005
16:38
smile
[12]

ronn [ moralizator ]

pisz --> do tego programu zapraszani sa goscie. To mogl rownie dobrze jakis ekonomista powiedziec :)

04.01.2005
16:51
smile
[13]

fifalk [ fifalkowiec ]

fajnie na koncu jeszcze koles z wizji ucieka :-)

04.01.2005
17:10
smile
[14]

S1KoR© [ alkoholik ]

heheh to jest mocne...i jak dyskretnie zdjeli go z anteny ...nizle

04.01.2005
17:18
[15]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

hahahahahah:)szkoda ze tego na zywca ie widzialem .Taka wpadka w programie na zywo:)

04.01.2005
17:24
smile
[16]

olivier [ unterfeldwebel ]

HAHA..no i jeszcze ten tekst o chochliku na końcu, a obok w kadrze jakiś facet biega, mam nadzieje że dziennikarz nie miał żadnych nieprzyjemności każdemu się może zdarzyć, przynajmniej widac że dziennikarz to nie maszyna dukająca coś bez wyrazu. Jak dla mnie tv24 jesli chodzi o informacje rządzi, choć czasem za dużo jest podniecania jedną sprawą ale muszą czymś wypełnić antenę.

04.01.2005
17:24
[17]

flame [ Generaďż˝ ]

Niezłe, ale wpadka przy losowaniu multilotka, gdzie wypadają piłeczki była nie do przebicia.

04.01.2005
17:28
smile
[18]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

no tak. fajne nawet.

flame ---> racja. nic totolotka nie przebije!

04.01.2005
17:30
smile
[19]

olivier [ unterfeldwebel ]

haha jakie piłeczki? ma ktoś to nagranie?

04.01.2005
17:33
smile
[20]

Wybor [ Battlefield 2 ]

ale LOL !!! :D DOBRE

04.01.2005
17:47
smile
[21]

Ramz [ Konsul ]

Dobre <LOL> :D

Tak dalej TVN - moze wiecej ludzi zacznie was ogladac :D :D

04.01.2005
17:48
[22]

Lookash [ Generaďż˝ ]

To poważnie było na żywo, czy wyciekło jak pamiętny Tomasz "gdzie ta plansza" List? ;)

Ja chciałbym zobaczyć muchę na nosie którejś prezenterki Wiadomości.

04.01.2005
18:57
smile
[23]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

to bym sie nie spowdziewal hahaha dobre!!!

04.01.2005
19:37
smile
[24]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


LOOOOL!

04.01.2005
19:39
smile
[25]

>Luzer< [ Music Addict ]

Filmik wpada do folderu, a nie do kosza;)

04.01.2005
19:46
smile
[26]

...NathaN... [ The Godfather ]

flame --> Niezłe, ale wpadka przy losowaniu multilotka, gdzie wypadają piłeczki była nie do przebicia. - masz do tego jakiś link ?

04.01.2005
19:46
[27]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

olivier ---> To chyba to:

04.01.2005
19:57
[28]

flame [ Generaďż˝ ]

Tia mam:

04.01.2005
19:58
smile
[29]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

04.01.2005
19:59
smile
[30]

eMMeS [ Emotion of Heart-Love To Rock ]

a teraz koleś bez pensji chodzi, a TVN ponoć jest przeciwko bezrobociu

04.01.2005
20:08
smile
[31]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

iiiiiiii :D

04.01.2005
20:08
smile
[32]

SirGoldi [ Gladiator ]

Myślałem że już mi dziś nic nie poprawi humoru...
:D

04.01.2005
20:15
smile
[33]

Siara_1 [ Konsul ]

LOL dobre

04.01.2005
21:23
smile
[34]

TiAmo [ Pretorianin ]

A wiecie ze sie smiejemy z czyjegos nieszczescia? :))))))

04.01.2005
21:35
[35]

squallu [ saikano ]

heh ja tego nie widzialem a dobre:›

04.01.2005
21:47
smile
[36]

Yo5H [ spammajster ]

help me, gdy chce to wlaczyc wyskakuje mi ze nie moze odnalezc zadanej klasy! ;(

04.01.2005
21:57
smile
[37]

Da5id. [ Snufkin ]

Lol, mocne
Pierwszy raz to widze :)

04.01.2005
22:03
smile
[38]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAA po prostu koleś RZĄDZI! :D

04.01.2005
22:20
[39]

VmacV [ Konsul ]

gooooooooood ^^^^^^^^

04.01.2005
22:23
smile
[40]

Kruk [ In Flames ]



04.01.2005
22:33
smile
[41]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

ahahaha nie wiecie czy to dawno bylo i czy widzial ktos juz tego pana pozniej w TVN 24 :D ?

04.01.2005
22:35
smile
[42]

K@mil__ [ Konsul ]


Rotfl, no niezle...

Ale coz, bledy sa rzecza ludzka :)

04.01.2005
22:35
smile
[43]

Solesar [ Konsul ]

Ja sobie sciagnelem ale za cholere nie chce sie odpalic .. Ciagle stop .. Moze nie mam jakiegos kodeka? ..

04.01.2005
22:48
smile
[44]

zbm [ Flash Gordon ]

ROFL !!1


omatko turlanie po ścianie normalnie

jeszcze mnie brzuch boli ze śmiechu

koleś przeszedł samego siebie ^^

04.01.2005
23:14
smile
[45]

pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]

dobre dobre....

04.01.2005
23:18
smile
[46]

steward [ Legia Warszawa ]

zaje... oby więcej takich filmów ! :D

04.01.2005
23:27
smile
[47]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

LOL jaki wielki LOL LOL LOLOLOLOLOLOLOLOL i jeszcze raz LOL :DDDDDDDDDDDDDD , nie no ja nie mogę niewiarygodne , co za chochlik :DDDDDD


Ps Przez to popryskałem sobie monitor śliną!!! bleee :D

04.01.2005
23:30
smile
[48]

martino_1 [ Pretorianin ]

hehe

04.01.2005
23:31
smile
[49]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

DeV@sT@toR-----> Nie wiesz jak otworzyć te filmiki łapu capu z tego linka który podałes???Ja mam neo jakby co ale jak chce obejrzeć jakis filmik to pobiera mi mały pliczek o nazwie "run" i tak jest cały czas :/

05.01.2005
09:11
smile
[50]

Silver Fox [ spamer ]


LOL !!!
<---

05.01.2005
09:32
[51]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Mati176 -> Zainstaluj Real Audio Player

05.01.2005
09:38
smile
[52]

legrooch [ Legend ]


Klasyka polskiej sceny TV :)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.