GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z dVix na VCD ?? Ale jak to przerobić

04.01.2005
15:46
smile
[1]

pajkul [ Konsul ]

Z dVix na VCD ?? Ale jak to przerobić

Chciałbym przerobić film w formacie DVix (Jakoś tak) na Vcd. Żeby dało sie oglomdac film na odtwarzaczu dvd w telewizorze. Jak to przerobić, ewentualnie jaki program do tej przerobki. Poradźcie coś.

04.01.2005
15:50
[2]

pajkul [ Konsul ]

up^

04.01.2005
15:51
smile
[3]

wysiu [ ]

4 minuty i up? Brawo.

05.01.2005
10:28
smile
[4]

pajkul [ Konsul ]

up^

05.01.2005
10:30
[5]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

Do tego wystarczy np. Nero. On sobie od razu sam konwertuje na odpowiedni format przy nagrywaniu :)

05.01.2005
10:33
[6]

Mortan [ ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.