
viesiek [ hoo-doo ]
znalezione w sieci: sam zobacz :)
zabójcza rozmowa na GG... co tu dużo pisać, zapraszam do lektury :)
część 1: https://www.joemonster.org/article.php?sid=2906
część 2: https://www.joemonster.org/article.php?sid=2909

V(i)ader-ko [ Konsul ]
heheh znam ale i tak jajecznie sie czyta LoL
viesiek [ hoo-doo ]
up
wielebny_666 [ Pretorianin ]
karolinka rządzi, dawno się tak nie uchichrałem :d

cronotrigger [ Rape Me ]
nie no LOL...ps. nie znalem tego
genialne
viesiek [ hoo-doo ]
UP!

bone_man [ Powered by ATI ]
UP UP UP UP
Po co upowac cos tak zenujacego?
EXCALIBUR(ak) [ Konsul ]
Hehe genialne
ale jakos nie chce mi sie wiezyc w prawdziowosc tej rozmowy.

Bdx [ Senator ]
Najgorsze w tym wszystkim, że wiara takie coś łyka...
komyn [ Chor��y ]
A co to jest te Abuse bo nie kapuje

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
już to kiedyś czytałem, przeczytajcie to :D
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
LOL :)

<Przem@x> [ Pretorianin ]
LOL dla autora tego tekstu
chociaz pewnie jest nieprawdziwy :D
ale jesli takie twory istnieja i to czytaja to dam wam rade:
rozwalcie kompa i idzcie sie powiesic :p

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
lol. fajne
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Ta karolinka to postać prawdziwa, mieszka w Pruszkowie bodajze i ma dwa numery :)

Bdx [ Senator ]
Nie ździwie się jak zaraz na forum pojawi się 'karolinka' albo 'karolinka z pruszkowa' :/

Bdx [ Senator ]
zdziwię* się
viesiek [ hoo-doo ]
jesli ktos ma jej numer to prosilbym o podanie :p

Marksman [ Promyk ]
Pan Bóg kocha kretynów i kretynki... bo stworzył ich taki wielu...
techman [ Konsul ]
jakieś nowe te rozmowy, bo jak stare z Iraku to mi się otwierać nie chce....

stanson_ [ sta-N-son ]
co to za biedne gadki? po co to dawac na tym Forum????
viesiek [ hoo-doo ]
stanson ---> dla uciechu ludu :p

C@MEL [ Konsul ]
heheheh juz to czytalem ale i tak ma moc :) ide sie posmiac ;D

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
czytałem ale nawet teraz jest niezła polewka :D

Ginter !!!! [ Major ]
LOL

Mc-Muza [ Konsul ]
Dobre !!!

katrin20 [ Kati ]
Inteligentna rozmowa! :D Niezłe... hehehe :)

Kogitto [ Centurion ]
Było...ALE ta dziewczyna jest mistrzowska !
<---

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
baaajer:)
Ej ludzie proszę powiedzcie mi czy:
1.To autentyk:)
2.Czy ona to tak na serio takie kwasy puszcza?:)

Kicab [ ]
hehehhe ale sie usmialem lol polecam
Conroy [ Dwie Szopy ]
To nie jest autenyk...
...ale i tak jest śmieszne :).

kowal24 [ Widzew Łódź ]
czytałem to chyba już ze 3 razy (teraz też) i za każdym razem to mnie śmieszy ;) Bravo dla tej dziewczyny!
Windi_ [ Generaďż˝ ]
na szczesice to chyba nie jest autentyk... ale jednak nie da sie ukryc... ma MOC :D

Blond_Alex [ Nożowniczka ]
Przy części pierwszej o mało się w pracy nie posikałam ;P
A teraz jestem w trakcie przerabiania drugiej. Świetne :D
Tylko... skąd się biorą takie dziewczyny...?? :|

martino_1 [ Pretorianin ]
haha Karolinka the best
DeV@sT@toR [ Senator ]
Toż oczywiste, że nie autentyk - najpierw przed maturą, później na studiach, a koleś ją z miejsca pamięta choć numer zmieniła :) A szkoda, autentyczna głupota bardziej śmieszy.

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
To jest numer GG tej Karolinki - 1511555
Właśnie go odnalazłem na jakimś forum, ale dziewcyzna ma pozmieniane w katalogu żeby się z niej nie jajowali :D

Insect [ Pretorianin ]
Tak pół żartem, pół serio.
"No chlopaki, bez przesady, nie róbcie jej takiej reklamy bo się jeszcze do telewizji dostanie - zauważcie, że to jest droga do mediów - przez robienie z siebie idioty, a potem ma władze, bo media to potęga.."
?

Sofiksos [ Pretorianin ]
Karolinka wymiata
ona jest po prostu genialna studentko0m:)