GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

znalezione w sieci: sam zobacz :)

04.01.2005
15:18
smile
[1]

viesiek [ hoo-doo ]

znalezione w sieci: sam zobacz :)

zabójcza rozmowa na GG... co tu dużo pisać, zapraszam do lektury :)

część 1: https://www.joemonster.org/article.php?sid=2906
część 2: https://www.joemonster.org/article.php?sid=2909

04.01.2005
15:25
smile
[2]

V(i)ader-ko [ Konsul ]

heheh znam ale i tak jajecznie sie czyta LoL

04.01.2005
15:38
[3]

viesiek [ hoo-doo ]

up

04.01.2005
15:40
[4]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

karolinka rządzi, dawno się tak nie uchichrałem :d

04.01.2005
16:05
smile
[5]

cronotrigger [ Rape Me ]

nie no LOL...ps. nie znalem tego
genialne

04.01.2005
16:05
[6]

viesiek [ hoo-doo ]

UP!

04.01.2005
16:07
smile
[7]

bone_man [ Powered by ATI ]

UP UP UP UP
Po co upowac cos tak zenujacego?

04.01.2005
16:11
[8]

EXCALIBUR(ak) [ Konsul ]

Hehe genialne

ale jakos nie chce mi sie wiezyc w prawdziowosc tej rozmowy.

04.01.2005
16:31
smile
[9]

Bdx [ Senator ]

Najgorsze w tym wszystkim, że wiara takie coś łyka...

04.01.2005
16:33
[10]

komyn [ Chor��y ]

A co to jest te Abuse bo nie kapuje

04.01.2005
16:35
smile
[11]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

już to kiedyś czytałem, przeczytajcie to :D

04.01.2005
16:37
[12]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]


LOL :)

04.01.2005
16:58
smile
[13]

<Przem@x> [ Pretorianin ]


LOL dla autora tego tekstu
chociaz pewnie jest nieprawdziwy :D
ale jesli takie twory istnieja i to czytaja to dam wam rade:
rozwalcie kompa i idzcie sie powiesic :p

04.01.2005
17:08
smile
[14]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

lol. fajne

04.01.2005
17:18
[15]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Ta karolinka to postać prawdziwa, mieszka w Pruszkowie bodajze i ma dwa numery :)

04.01.2005
17:22
smile
[16]

Bdx [ Senator ]

Nie ździwie się jak zaraz na forum pojawi się 'karolinka' albo 'karolinka z pruszkowa' :/

04.01.2005
17:22
smile
[17]

Bdx [ Senator ]

zdziwię* się

04.01.2005
17:24
[18]

viesiek [ hoo-doo ]

jesli ktos ma jej numer to prosilbym o podanie :p

04.01.2005
23:58
smile
[19]

Marksman [ Promyk ]

Pan Bóg kocha kretynów i kretynki... bo stworzył ich taki wielu...

05.01.2005
00:08
[20]

techman [ Konsul ]

jakieś nowe te rozmowy, bo jak stare z Iraku to mi się otwierać nie chce....

05.01.2005
00:38
smile
[21]

stanson_ [ sta-N-son ]

co to za biedne gadki? po co to dawac na tym Forum????

05.01.2005
12:21
[22]

viesiek [ hoo-doo ]

stanson ---> dla uciechu ludu :p

06.01.2005
16:07
smile
[23]

C@MEL [ Konsul ]

heheheh juz to czytalem ale i tak ma moc :) ide sie posmiac ;D

06.01.2005
16:43
smile
[24]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

czytałem ale nawet teraz jest niezła polewka :D

06.01.2005
16:59
smile
[25]

Ginter !!!! [ Major ]

LOL

06.01.2005
17:15
smile
[26]

Mc-Muza [ Konsul ]

Dobre !!!

06.01.2005
21:52
smile
[27]

katrin20 [ Kati ]

Inteligentna rozmowa! :D Niezłe... hehehe :)

06.01.2005
22:12
smile
[28]

Kogitto [ Centurion ]


Było...ALE ta dziewczyna jest mistrzowska !
<---

06.01.2005
22:23
smile
[29]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

baaajer:)
Ej ludzie proszę powiedzcie mi czy:
1.To autentyk:)
2.Czy ona to tak na serio takie kwasy puszcza?:)

06.01.2005
22:24
smile
[30]

Kicab [ ]

hehehhe ale sie usmialem lol polecam

06.01.2005
22:33
[31]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To nie jest autenyk...

...ale i tak jest śmieszne :).

06.01.2005
22:37
smile
[32]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

czytałem to chyba już ze 3 razy (teraz też) i za każdym razem to mnie śmieszy ;) Bravo dla tej dziewczyny!

06.01.2005
23:58
[33]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

na szczesice to chyba nie jest autentyk... ale jednak nie da sie ukryc... ma MOC :D

07.01.2005
00:50
smile
[34]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Przy części pierwszej o mało się w pracy nie posikałam ;P
A teraz jestem w trakcie przerabiania drugiej. Świetne :D
Tylko... skąd się biorą takie dziewczyny...?? :|

07.01.2005
00:59
smile
[35]

martino_1 [ Pretorianin ]

haha Karolinka the best

07.01.2005
01:04
[36]

DeV@sT@toR [ Senator ]

Toż oczywiste, że nie autentyk - najpierw przed maturą, później na studiach, a koleś ją z miejsca pamięta choć numer zmieniła :) A szkoda, autentyczna głupota bardziej śmieszy.

08.01.2005
11:46
smile
[37]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

To jest numer GG tej Karolinki - 1511555
Właśnie go odnalazłem na jakimś forum, ale dziewcyzna ma pozmieniane w katalogu żeby się z niej nie jajowali :D

08.01.2005
12:29
smile
[38]

Insect [ Pretorianin ]

Tak pół żartem, pół serio.
"No chlopaki, bez przesady, nie róbcie jej takiej reklamy bo się jeszcze do telewizji dostanie - zauważcie, że to jest droga do mediów - przez robienie z siebie idioty, a potem ma władze, bo media to potęga.."

?

08.01.2005
13:34
smile
[39]

Sofiksos [ Pretorianin ]

Karolinka wymiata
ona jest po prostu genialna studentko0m:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.