
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Nowe oblicze GOLa :D
Zapraszam na link poniżej :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Hehe, blog pietnastki też jest fajny :D
cronotrigger [ Rape Me ]
too jest lepSHE
EwUnIa_kR [ Legend ]
stare.....

White Star [ Soldier ]
w tym nie ma nic śmiesznego;] GOL teraz bedzie znany nawet w Afryce:D

Gul'dan [ Konsul ]
Ololol

Pvt. Creak [ Criav ]
było i to nie raz
@lb@tros [ Horned Reaper ]
było? to sora :/ (zresztą tu chyba wszystko było :P)

Gul'dan [ Konsul ]
I co z tego ze było?

barteqq [ Konsul ]
eee fajne ale chyba juz bylo
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Było nie raz :)

Anarki [ Demon zła ]
było...nawet bylo jesce forum GOL ze od konca wyrazy były..jakos tak......ogolnie juz NUDA...
Jerryzzz [ Senator ]
A teraz wezcie jakis swoj watek jako blog 15-nastki i zacznijcie czytac, jak wy pisaliscie :]
Jerryzzz [ Senator ]
:]
Jerryzzz [ Senator ]
:]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
JOgOorT TROoSKafkoFy [genErAU]
Ale ze mnie ziomal

Crash8462 [ Night Elf ]
Ja to widze pierwszy raz - dobre !

Bdx [ Senator ]
ciEkAFe jaK s TYm SobIE pORadzI :)